Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

11 липня 2017 Олег Тягнибок: Високопосадовець, що краде державні гроші в час війни ‒ не менший ворог для України, ніж Московія

Перші особи міжнародної політики вже прямо звинувачують владу України в корупції. Саме це стримує розвиток України як держави ‒ наголошують іноземні партнери.

Але на адекватну реакцію високопоставлених крадіїв із Банкової і Грушевського марно сподіватися: на критику і прямі звинувачення вони, й оком не змигнувши, відповідають мантрами про успішні "рішучі реформи".

Вчора, слідом за Держсекретарем США Тіллерсоном, який минулого тижня наголосив, що для США "немає сенсу боротися за Україну, якщо її душу згубить корупція", естафету перебрав Генсек НАТО Столтенберг. "Україна має позбавитися ракової пухлини корупції. Корупція стоїть на перепоні реформам і справжнім змінам та успішному майбутньому українських громадян", ‒ заявив він.

Варто пам'ятати: під час війни корупціонер-чиновник, високопосадовець, що краде державні гроші, є не меншим ворогом для України, ніж агресор, що вдерся на нашу землю. Це ‒ мародер! Адже саме корупціонер руйнує Україну зсередини, докладається до недофінансування армії, до ослаблення нашого оборонного потенціалу, до погіршення економічної ситуації в державі, що призводить до нечуваного зубожіння українців.

У той самий час українські "державні мужі" вперто роблять гарну міну за поганої гри ‒ Порошенко на спільній прес-конференції з очільником Альянсу, навпаки, виголосив цілу промову про власні "успіхи".

Тіллерсон, Столтенберг і Клімкін
Тіллерсон, Столтенберг і Клімкін

Українцям уже давно набили оскомину теревені про "рішучі реформи", про що нам розповідають вже три роки і яких не видно ніде, крім як у прес-релізах АП та уряду, у повідомленнях провладних ЗМІ та блогерів. Тепер ці красиві фрази почали відверто дратувати вже й Захід.

Чи розуміє влада, що скоро серед її "прихильників" залишаться хіба боти й ті, кому платять за компліменти?

Олег Тягнибок, Голова ВО "Свобода"