Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 листопада 2016 Привітання Олега Тягнибока працівників телебачення, радіомовлення та зв'язку із професійним святом

Життя сучасного суспільства не можливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Від вашої щоденної праці залежить, наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Зв'язок у нашому житті потрібен людям, як повітря. Бо здавна відома істина: "Хто володіє інформацією, той володіє світом".

Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів - всіх тих, чия шляхетна праця забезпечує право на отримання інформації.

Окремо хочу привітати зв'язківців, які боронять наші східні кордони. На вас покладено доленосну місію - вчасне інформування воїнів та поширення правдивої інформації, бо саме від вашого професіоналізму залежить розвиток історії та значною мірою збереження життя та здоров'я наших Героїв.

Бажаю всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, здоров'я, гарного настрою сьогодні та завжди. Натхнення вам, ексклюзивних новин, змістовних тем, вдалих творчих задумів та здійснення грандіозних проектів. Хай усі ваші сміливі плани буде реалізовано. Міцних професійних крил та творчого лету у своїй, Богом даній країні!

Слава Україні!

Олег Тягнибок, Голова ВО "Свобода"