Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

10 липня Політичні акценти тижня

Від лідера "Свободи" Олега ТЯГНИБОКА. З виступів на телеканалі "112" ""Свобода"" має свій проект Національної Конституції, який був представлений 11 років тому ‒ у 2007. Над цією Конституцією працював покійний професор Київського університету, відомий конституціоналіст, народний депутат VII скликання Олександр Оксентійович Шевченко. Але ми не торпедуємо процес ухвалення документа, оскільки як державники і патріоти розуміємо, що в час війни не можна змінювати Конституцію ‒ треба спершу завершити війну. Жодна країна в світі не дозволяла собі змінювати Конституцію під час війни. Хоч якщо ви запитаєте, чи ми підтримуємо курс України на ЄС і НАТО ‒ однозначно так! Це вигідно Україні" (з приводу того, що в День Конституції Президент Порошенко пообіцяв найближчим часом внести до ВР проект змін до Конституції, які передбачають закріплення в основному законі курсу України на ЄС і НАТО, ‒ ред.).

27 березня Чим загрожує Україні олігархія і що з нею робити

"Україна вільна, Україна Соборна, Україна без холопа і без пана" Ярослав Стецько. Що сьогодні найбільше болить українцям? Це війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше ‒ непевність завтрашнього дня. Яке майбутнє чекає на наших дітей? Коли задумуєшся, чому так є, ‒ розумієш: у всіх бід в Україні є одна-єдина причина ‒ це олігархія.

22 лютого Олег Тягнибок: Вихід один: інша влада, яка по-іншому вестиме міжнародну політику…

З 16 до 18 лютого у Мюнхені проходила конференція з безпеки, на якій близько півтисячі політиків та експертів з усього світу обговорювали загрозу міжнародних конфліктів. Результати цієї конференції та коментарі на інші теми ‒ у витягах з найсвіжіших етерів лідера "Свободи" Олега Тягнибока та телеканалах ЗІК та NewsOne.

27 жовтня 2017 Олег Тягнибок: Націоналістична культура має виховувати покоління будівничих Залізної Української Держави

Із вітального слова на Всеукраїнській науково-теоретичній конференції, присвяченій Олегові Ольжичу "Я камінь з Божої пращі", яка відбувається в Житомирському державному університеті ім.І.Франка: "Радий вітати учасників конференції, присвяченої життю та творчості одного з найяскравіших діячів українського націоналістичного руху.

5 вересня 2017 Олег Тягнибок: Парламент консервував русифікацію освіти

Сьогодні Верховна Рада вкотре здійснила антиукраїнське шахрайство. Під благим наміром ухвалення освітньої реформи більшість депутатів фактично консервували русифікацію та деукраїнізацію освіти в Україні.

11 серпня 2017 Вимагаємо знайти виконавців і замовників убивства Олега Супруненка!

Минає місяць відтоді, як "тітушки" у масках по-звірячому побили нашого побратима Олега Супруненка, очільника Миргородської "Свободи", голову свободівської фракції у Миргородській міській раді. Цієї середи його поховали. Олег так і не вийшов із коми.

11 липня 2017 Олег Тягнибок: Високопосадовець, що краде державні гроші в час війни ‒ не менший ворог для України, ніж Московія

Перші особи міжнародної політики вже прямо звинувачують владу України в корупції. Саме це стримує розвиток України як держави ‒ наголошують іноземні партнери.

27 березня 2017 Олег Тягнибок: Якби можновладці витягли готівку з-під подушок, то й МВФ кредитувати змогли б

Насправді вимоги, які начебто диктує МВФ, ‒ це добровільні зобов'язання з боку олігархічної влади в Україні. Цим баригам байдуже, з ким ґешефт робити. Головне ‒ щоб вони "стригли купони", а оплачували рахунки ‒ українці. Не дуріть людей! І не переводьте стрілки! Єдиною вимогою МВФ є збалансування бюджету. Тобто, щоб дебет з кредитом сходилися ‒ щоб видатки були погоджені з прибутками. Є два варіанти, як це зробити. Перший ‒ перестати красти. Другий ‒ розпиляти між собою національні багатства та здерти з нації, яка воює, сьому шкуру. Ви бачите, який варіант обирає влада бариг.

17 березня 2017 Олег Тягнибок: Влада кричить "не розхитуйте наш човен!" Бо крадені гроші за борт випадають!

Що насправді сьогодні відбувається довкола питання блокади ОРДЛО? Як чинити із тими мешканцями окупованих територій, котрі кликали агресора на нашу землю? Як мало б виглядати справжнє рівноправне партнерство між МВФ та суверенною Україною? Чи правильно, що на найвищих державних посадах нині чимало неукраїнців? Навіщо націоналісти об'єднуються і у чому полягає їх "таємний план"?

15 березня 2017 Проект Трудового кодексу: як олігархи хочуть закріпачити українців

Олігархи вчергове вчиняють замах на права українців, цього разу ‒ у трудовій царині. Вже сьогодні на засіданні парламентського комітету соціальної політики будуть проштовхувати проект Трудового кодексу до другого читання.

Показати старіші події