Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

6-8 січня Веселих свят на своїй, Богом даній землі!

Зустрічаємо вже 25-й Новий рік Незалежності. Двадцять п'яте Різдво у своїй, Богом даній країні. Чверть століття ми вистояли. Наперекір усій ворожій нечисті. І хто тепер нас годен зігнути, збити з дороги?

4 січня Олег Тягнибок: Росія повинна розвалитися на 25-30 маленьких держав

Країна дозріла до необхідності провести дострокові парламентські і президентські вибори, - каже голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

1 січня Олег Тягнибок: Про актуальність питання бандеризації України

1 січня виповнюється 108 років від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. Сьогодні по всій Україні - від Заходу до Сходу - пройдуть марші на Його честь. Його іменем називають вулиці і проспекти, бандерівським гаслом "Слава Україні! Героям Слава!" гордо вітаються мільйони, Його ідеї надихають найкращих перемагати внутрішніх і зовнішніх ворогів. До Вашої уваги - мій допис до століття Бандери, актуальний і сьогодні:

28 грудня 2016 Олег Тягнибок: відмова від дострокових виборів введе країну в агонію

Взимку 2013−2014 років лідер "Свободи" Олег Тягнибок поряд з Арсенієм Яценюком і Віталієм Кличком був одним з політичних облич Революції гідності, а члени "Свободи" брали активну участь у житті Майдану. Однак уже восени 2014 року партія "Свобода" за результатами дочасних парламентських виборів не потрапила до Верховної Ради за партійними списками, обмежившись лише декількома депутатами-мажоритарниками. У 2015 році активісти "Свободи" опинилися в епіцентрі трагічних подій, які стались 31 серпня під Верховною Радою. Після цього представники партії ледь не щотижня ходять до правоохоронних органів, надаючи пояснення з приводу тих подій.

16 листопада 2016 Привітання Олега Тягнибока працівників телебачення, радіомовлення та зв'язку із професійним святом

Життя сучасного суспільства не можливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Від вашої щоденної праці залежить, наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Зв'язок у нашому житті потрібен людям, як повітря. Бо здавна відома істина: "Хто володіє інформацією, той володіє світом".

25 жовтня 2016 Є СВОБОДА - БУДЕ УКРАЇНА! Частина 3

Цей чвертьстолітній шлях, який ми пройшли пліч-о-пліч із Україною, зовсім не дає нам права спочивати на лаврах і писати мемуари. Ота мета, заради якої ми почали свій шлях 25 років тому, за яку поклали життя наші герої, хоч і значно наблизилась, але ще не досягнута. Сьогодні ми усвідомлюємо ще більшу відповідальність. Адже розуміємо загрози і той факт, що ми - єдина сила, здатна захистити Україну, здатна захистити українців. Бо хто, крім нас? Кого ще так боїться влада? Хто ще здатний протистояти будь-якому режиму? Хто ще здатний захистити інтереси нації і держави? Хто, крім нас?

13 жовтня 2016 Олег Тягнибок: Є СВОБОДА - БУДЕ УКРАЇНА! НАМ 25

Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" - 25. День народження - саме сьогодні. Рівно чверть століття тому, 13 жовтня 1991 року, у переддень св. Покрови відбувся Установчий З'їзд. А два тижні тому - 30 вересня (річниця створення ініціативної групи) - пройшов Урочистий З'їзд ВО "Свобода" з нагоди ювілею (svoboda.org.ua).

21 липня 2016 Олег Тягнибок: Московські попи мали б вести свій "похід" до Кремля

Бо ж не Київ розпочав війну. Хресна хода "за мир і припинення війни на Донбасі", організована УПЦ Московського патріархату, далі рухається на Київ і 27 липня має прибути в столицю.

9 липня 2016 Brexit, Україна і нова геополітична дійсність, або Кому насправді пора панікувати?

Перший шок - у когось шок, а в когось ейфорія - від результатів референдуму в Великій Британії про вихід з ЄС (Brexit) минає. Тепер поміркуємо холоднокровно і розважливо. Почнемо з ейфорії. Москалі рано втішилися. На ділі вихід Великобританії з ЄС навряд чи їм допоможе. І це вже очевидно. Ні, кремлівський агітпроп, звісно, ще торжествує; "вєсєлітса і лікуєт вєсь народ"… І цілком зрозуміло, чому. Після "дєнєґ нєт, но ви дєржитєсь" хочеться бодай якогось "дня пабєди". "Ура! ми ломім; ґнутся швєди" - дивіться, мовляв, тріщить таки вража Європа, а Путін знову всіх "пєрєіґрал"!..

5 липня 2016 Олег Тягнибок про тарифи: Влада має затягнути паски на пузі олігархів, а не зашморг на шиї українців

Підтримуючи свободівських кандидатів на довиборах до парламенту, зустрічаюся з громадами міст і сіл України. Люди скаржаться на відсутність змін, високі ціни, свавілля правоохоронних органів та суддів, але те, що найбільше обурює українців - нові тарифи на комунальні послуги! В країні понад два роки триває війна, гинуть найкращі, народ останнє віддає для підтримки військових.

Показати старіші події