Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

27 березня Олег Тягнибок: Якби можновладці витягли готівку з-під подушок, то й МВФ кредитувати змогли б

Насправді вимоги, які начебто диктує МВФ, ‒ це добровільні зобов'язання з боку олігархічної влади в Україні. Цим баригам байдуже, з ким ґешефт робити. Головне ‒ щоб вони "стригли купони", а оплачували рахунки ‒ українці. Не дуріть людей! І не переводьте стрілки! Єдиною вимогою МВФ є збалансування бюджету. Тобто, щоб дебет з кредитом сходилися ‒ щоб видатки були погоджені з прибутками. Є два варіанти, як це зробити. Перший ‒ перестати красти. Другий ‒ розпиляти між собою національні багатства та здерти з нації, яка воює, сьому шкуру. Ви бачите, який варіант обирає влада бариг.

17 березня Олег Тягнибок: Влада кричить "не розхитуйте наш човен!" Бо крадені гроші за борт випадають!

Що насправді сьогодні відбувається довкола питання блокади ОРДЛО? Як чинити із тими мешканцями окупованих територій, котрі кликали агресора на нашу землю? Як мало б виглядати справжнє рівноправне партнерство між МВФ та суверенною Україною? Чи правильно, що на найвищих державних посадах нині чимало неукраїнців? Навіщо націоналісти об'єднуються і у чому полягає їх "таємний план"?

15 березня Проект Трудового кодексу: як олігархи хочуть закріпачити українців

Олігархи вчергове вчиняють замах на права українців, цього разу ‒ у трудовій царині. Вже сьогодні на засіданні парламентського комітету соціальної політики будуть проштовхувати проект Трудового кодексу до другого читання.

5 березня - 7 квітня Олег Тягнибок: Особистість Романа Шухевича ‒ як лакмусовий папірець, що відділяє антинаціонального ліберала від українського державника

Роман Шухевич боровся не за Галичину ‒ його змаг був за Велику Україну. Так само, як і зараз війна точиться не за Донбас, а за всю державу. Тому Київ має однаково пошановувати всі покоління борців за українську незалежність, бо саме за Київ як столицю Української Самостійної Соборної Держави гинуть українці на передовій.

6-8 січня Веселих свят на своїй, Богом даній землі!

Зустрічаємо вже 25-й Новий рік Незалежності. Двадцять п'яте Різдво у своїй, Богом даній країні. Чверть століття ми вистояли. Наперекір усій ворожій нечисті. І хто тепер нас годен зігнути, збити з дороги?

4 січня Олег Тягнибок: Росія повинна розвалитися на 25-30 маленьких держав

Країна дозріла до необхідності провести дострокові парламентські і президентські вибори, - каже голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

1 січня Олег Тягнибок: Про актуальність питання бандеризації України

1 січня виповнюється 108 років від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. Сьогодні по всій Україні - від Заходу до Сходу - пройдуть марші на Його честь. Його іменем називають вулиці і проспекти, бандерівським гаслом "Слава Україні! Героям Слава!" гордо вітаються мільйони, Його ідеї надихають найкращих перемагати внутрішніх і зовнішніх ворогів. До Вашої уваги - мій допис до століття Бандери, актуальний і сьогодні:

28 грудня 2016 Олег Тягнибок: відмова від дострокових виборів введе країну в агонію

Взимку 2013−2014 років лідер "Свободи" Олег Тягнибок поряд з Арсенієм Яценюком і Віталієм Кличком був одним з політичних облич Революції гідності, а члени "Свободи" брали активну участь у житті Майдану. Однак уже восени 2014 року партія "Свобода" за результатами дочасних парламентських виборів не потрапила до Верховної Ради за партійними списками, обмежившись лише декількома депутатами-мажоритарниками. У 2015 році активісти "Свободи" опинилися в епіцентрі трагічних подій, які стались 31 серпня під Верховною Радою. Після цього представники партії ледь не щотижня ходять до правоохоронних органів, надаючи пояснення з приводу тих подій.

16 листопада 2016 Привітання Олега Тягнибока працівників телебачення, радіомовлення та зв'язку із професійним святом

Життя сучасного суспільства не можливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Від вашої щоденної праці залежить, наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Зв'язок у нашому житті потрібен людям, як повітря. Бо здавна відома істина: "Хто володіє інформацією, той володіє світом".

25 жовтня 2016 Є СВОБОДА - БУДЕ УКРАЇНА! Частина 3

Цей чвертьстолітній шлях, який ми пройшли пліч-о-пліч із Україною, зовсім не дає нам права спочивати на лаврах і писати мемуари. Ота мета, заради якої ми почали свій шлях 25 років тому, за яку поклали життя наші герої, хоч і значно наблизилась, але ще не досягнута. Сьогодні ми усвідомлюємо ще більшу відповідальність. Адже розуміємо загрози і той факт, що ми - єдина сила, здатна захистити Україну, здатна захистити українців. Бо хто, крім нас? Кого ще так боїться влада? Хто ще здатний протистояти будь-якому режиму? Хто ще здатний захистити інтереси нації і держави? Хто, крім нас?

Показати старіші події