Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

17 червня Олег Тягнибок взяв участь у військово-патріотичному фестивалі "Чортківська офензива"

[b]17 червня 2018 року на Тернопільщині в місті Чорткові відбулись урочистості та історична реконструкція бою, присвячені 99-й річниці з дня славетної наступальної військової операції Української Галицької Армії, відомої як "Чортківська офензива", здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. В урочистостях взяв участь лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/b]

Під час заходу відбулася реконструкція бою, також учасники співали патріотичних пісень. Організатори пригостили гостей смачними українськими стравами та провели військово-патріотичний вишкіл.

[i]"Чортківська офензива" ‒ це одна з найвизначніших та найуспішніших наступальних операцій Української Галицької Армії під час польсько-української війни в Галичині у 1918‒1919 рр. 25 тисяч українських солдатів і офіцерів примусили відступити по всій лінії фронту більш як 100-тисячну польську армію, добре озброєну і підсилену французами. І тільки зовнішні чинники (підтримка Антантою поляків) та брак матеріяльно-технічного забезпечення в українців врятували супротивника від воєнної поразки.

Україна зможе існувати тільки тоді, коли ми, українці, будемо розраховувати на власні сили. Нам потрібні союзники, але у світі, на жаль, панує закон джунглів. Ми повинні засвоїти уроки історії, чітко розуміючи, хто ми є, на якій землі живемо і яку державу маємо будувати. Ми є правонаступниками Української Народної Республіки, ЗУНР. Переконаний: на сторіччя "Чортківської офензиви" відзначення мають відбуватися на всеукраїнському рівні"[/i], ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок у Чорткові
Олег Тягнибок у Чорткові
З реконструкторами.jpg
З реконструкторами.jpg

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"