Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

20 травня Олег Тягнибок взяв участь у Марші за сімейні цінності в Хмельницькому

[b]20 травня 2018 року в Хмельницькому відбувся Марш за сімейні цінності. Участь у заході взяв Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок. По завершенні маршу очільник націоналістів виступив перед хмельничанами.[/b]

[i]"Як приємно бачити сотні діточок, які йдуть за ручку зі своїми татусями та матусями. Я народився у родині священика, а тому в мене ніяких сумнівів у тому, що таке є родина, християнські цінності. І мені дуже прикро, що нам поступово, крок за кроком намагаються нав'язувати щось зовсім не наше, намагаються зруйнувати інститут сім'ї, інститут шлюбу.

У нас завжди культивувалася повага до батьків і до дітей. І так було споконвіків. А ще діти бачили повагу чоловіка до жінки. Тож хіба це погано, традиція української родини з великою кількістю дітей? Хіба погано, коли на свята в батьківський дім з'їжджається вся родина й він наповнюється дитячим сміхом, усмішками? І так із покоління в покоління. Ми хочемо жити за своїми традиціями, своїми цінностями. Ми не пхаємося ні до кого, аби вчити, як кому жити. Ми хочемо, щоби те, що нам передали пращури, ми, своєю чергою, передали своїм дітям.

Родина ‒ основа держави, товариство. Бо коли в нас не буде цих маленьких держав у вигляді традиційних українських родин, у нашої держави не буде перспективи. Але таки буде Україна! У нас є діти, у нас є матері, у нас є традиції, в нас є виховання, в нас є наша Нація і в нас є Україна! Вітаю вас із цим великим святом! Побільше дитячих усмішок!"[/i] ‒ заявив Олег Тягнибок!

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"