Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

3 березня Олег Тягнибок: Що нижче падає рейтинг влади, то більшими стають її жорстокість і цинізм

[b]Силовий розгін акції протесту біля Верховної Ради України ‒ це намагання залякати українців, які не згодні з діями влади. Про це 3 березня 2018 року у Львові заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої зустрічі з активом обласної організації об'єднання.[/b]

Кілька сотень свободівців Львівщини прийшли на зустріч із Головою ВО "Свобода", аби обговорити стратегію розвитку організації на найближчих два роки. Спілкуючись із активістами, Олег Тягнибок розповів про сучасну політичну ситуацію в Україні та озвучив плани партії.

Обговорюючи поточний політичний стан у державі, очільник "Свободи" засудив жорстокий розгін акції протесту біля Верховної Ради України.

[i]"До протесту біля парламенту можна ставитися по-різному, але сьогоднішній розгін наметового містечка виходить за межі. Нинішній режим прагне відродити поліцейську державу. "Нова поліція" нині діяла так само, як "Беркут" у часи Януковича. Влада намагається силою втримати свої крісла і що нижче падає її рейтинг, то жорстокішими та цинічнішими стають її методи боротьби з українцями"[/i], ‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"