Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

29 січня Олег Тягнибок: Не дійшло б до новітніх Крут на Донбасі, якби владна псевдоеліта не гендлювала з ворогом

[b]Подвиг Героїв Крут ‒ це чин в ім'я незалежности Української держави. Саме її під Крутами відстоювали українські добровольці. Але 100 років тому, як і зараз, недолуга владна псевдоеліта не зуміла скористатися шансом, який нація виборола для України. Про це 29 січня 2018 року заявив на Чернігівщині лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок біля Меморіялу в пам'ять про Героїв Крут під час мітингу з нагоди 100-ліття крутянського чину.[/b]

У виступі очільник націоналістів нагадав, що за тиждень до бою під Крутами, 22 січня 1918 року, було проголошено самостійність Української Народної Республіки. Він наголосив, що подвиг, який здійснили крутянці по тому, мав на меті зберегти незалежність для України.

[i]"Завдяки чину крутянців було виграно час для підписання Брестського мирного договору. Українську Народну Республіку визнали на міжнародному рівні",[/i] ‒ заявив лідер "Свободи".

Водночас здобуту кров'ю сторіччя тому українську незалежність було втрачено через недалекоглядність і шкурні інтереси тодішньої владної верхівки. І зараз історія повторюється.

"Коли 100 років тому нація вже повстала, люди, які волею випадку опинилися на її чолі, гендлювали та бігали домовлятися з одвічним ворогом ‒ московитом. А тодішніх українських революціонерів і добровольців цькували, дискредитували, а потім репресовували. Як і сьогодні, тоді ця псевдоеліта гадала, що можна опертися на вчорашню номенклатуру, ігноруючи двигун і творців революції ‒ українську націю. І сьогоднішня влада по колу намагається завести українську націю на ту ж слизьку доріжку.

Націоналісти, зокрема "Свобода", ще з 1991 року, коли було відновлено українську незалежність, наголошували, що Росія ‒ це причина всіх бід в Україні. Націоналісти завжди знали не тільки те, що московити нападуть, але і як, де та чиїми руками вони готують ці напади ‒руками агентури Кремля, руками охамілої від безкарности п'ятої колони.

І давайте згадаємо: а хто усіляко опирається пророчій правді "Свободи"? Хто волав, що московити ‒ "братній народ", Москва ‒ "наш стратегічний партнер", "флотам бить ‒ флотам дружить!", "Не розпалюйте!..", "Не провокуйте нашого сусіда"? Чи не ті самі діячі, що зараз при владі, рвуть на собі вишиванки і б'ються п'ятою в груди, які вони "патріоти", "рятівники України", "сильні команди для складних часів"? А тим часом далі гендлюють з агресором.

Очевидно, що не дійшло б і до цієї війни, не було б новітніх Крут на Савур-могилі, в донецькому аеропорту, Дебальцевому та Іловайську, якби як тоді, так і зараз державою керували не короткозорі гендлярі, а далекоглядні націоналісти", ‒ наголосив очільник ВО "Свобода".

Прес-служба ВО "Свобода"