Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 січня "Свобода" вимагає від КСУ скасувати окупаційний "мовний" закон Ківалова-Калєснічєнка

[b]23 січня 2018 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на чолі з Олегом Тягнибоком та представники Руху захисту української мови зібралися на пікет Конституційного суду України. Пікетувальники озвучили вимогу визнати неконституційним "мовний" закон Ківалова-Калєснічєенка.[/b]

Як відомо, подання 57-ми народних депутатів щодо визнання документа неконституційним КСУ розглядає вже четвертий рік. Суд перевів слухання в закритий режим, однак досі так і не спромігся ухвалити рішення.

Пікетуючи КСУ, активісти наголосили на необхідності скасування закону Ківалова-Калєснічєнка, адже його було ухвалено неконституційним шляхом і він є окупаційним за суттю.

Так, лідер ВО "Свобода" у виступі наголосив, що без української мови не буде української економіки, адже для розвитку держави необхідна національна гідність.

[i]"Ми ніколи не збудуємо економічно розвиненої і соціально справедливої держави, ми не подолаємо олігархію і корупцію, ми не здобудемо перемоги над московитами, якщо в нашої нації не буде величі духу, якщо українці не встановлять національної справедливості. Наші вороги хочуть перетворити українців у бездуховну, безкультурну, безідейну націю споживачів. Завдання українських націоналістів, патріотів ‒ переламати цю ситуацію. Адже в нас не буде розвитку й економічного достатку без національної гідності. І мова в цьому питанні відіграє ключову роль", [/i]‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"