Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 грудня 2017 На Хмельниччині Олег Тягнибок представив кандидатів-свободівців на виборах до Смотрицької ОТГ

[b]16 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Смотрицьку селищну ОТГ, що на Хмельниччині. Очільник націоналістів представив громаді свободівців-кандидатів у депутати та висуванця на посаду селищного голови на перших виборах до Смотрицької ОТГ, які відбудуться 24 грудня.[/b]

[i]"Сьогодні маю честь зустрітись із громадою новоствореної Смотрицької селищної ОТГ та представити вам команду свободівців-кандидатів у депутати та кандидата на посаду селищного голови Аллу Ящук. Насправді ви обираєте не просто депутатів-свободівців, а цілу команду націоналістів, яка працює як один цілісний механізм. Разом із вами будуть працювати депутати усіх рівнів. У разі обрання свободівців до Смотрицької селищної ОТГ їм за допомогу будуть напрацювання міських голів-свободівців із інших міст таких, як Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Конотоп, які вже продемонстрували свою ефективність та вміння господарювати…"[/i]‒ зауважив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Слід зазначити, що команда націоналістів представлена на перших виборах до Смотрицької селищної ОТГ у складі 11 кандидатів у депутати та кандидатом на посаду голови ОТГ.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"