Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

10 грудня 2017 Олег Тягнибок у селі Добринівці на Заставнівщині підтримав свободівських кандидатів до ОТГ

У неділю, 10 грудня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок зустрівся з громадою села Добринівці Заставнівського району на Буковині.

Очільник націоналістів окреслив перед присутніми низку найважливіших проблем, що не дають Україні розвиватися, та чітко пояснив з цього приводу позицію ВО "Свобода". Основною внутрішньою загрозою для держави Олег Тягнибок назвав корупцію, зумовлену олігархічно-клановою системою, за якої Верховна Рада, Кабінет Міністрів та Президент ухвалюють рішення, що лише посилюють корупцію та множать статки олігархів, а народ катастрофічно зубожіє. На переконання лідера "Свободи", для того, аби позбутися від тотальної корумпованості в Україні, необхідно ліквідувати олігархію як явище.

Під час зустрічі також виступив голова Заставнівської районної організації, депутат Чернівецької обласної ради Іван Апостолюк, який розповів про дворічну роботу місцевої "Свободи" та її депутатів. Зокрема, за сприяння дорожників вдалося домогтися якісного ремонту дороги Т-26-02 Чернівці ‒ Заставна. Завдяки наполегливості націоналістів було змонтовано вуличне освітлення в с. Шубранець. Активність обранців від "Свободи", зокрема депутата обласної ради Івана Апостолюка, та наполегливість громадськості дозволили отримати шкільний автобус та комп'ютери для Горошівецького НВК. Окрім того, на вимогу громадськості та депутатів відповідні служби встановили на раніше капітально відремонтованій, а відтак пошкодженій важковаговим транспортом ділянці дороги Чернівці‒Заставна дорожні знаки, що обмежують рух транспорту. Свободівські обранці проводять у районі також і культурно-масові та спортивні заходи. Окрема свободівська турбота ‒ збереження екології річки Дністер, яку можуть знищити будівництвом шести міні-ГЕС, перетворивши її русло на каскад озер та боліт. Попри шалений спротив влади, свободівцям все ж вдалося домогтися створення комісії з депутатів обласної ради, яким доручено вивчити ситуацію та надати висновок щодо будівництва міні-ГЕС.

Свободівська організація на Заставнівщині активно росте та розвивається, висуваючи зі своїх лав кандидатами на виборні посади нових активних людей, які прагнуть змін і роблять для цього реальні справи.

На зустрічі з лідером ВО "Свобода" голова районної організації представив свободівських кандидатів, які будуть балотуватися до рад ОТГ на виборах 24 грудня. Отже, кандидати-свободівці: Шикирюк Юрій Панасович (с. Добринівці), Побурян Роман Михайлович (с. Юрківці), Гарас Ілля Іванович (с. Добринівці), Скакун Юрій Миколайович (с. Юрківці), Томчук Руслан Васильович (с. Добринівці), Новак Володимир Васильович (с. Погорілівка), Тютюнник Микола Дмитрович (с. Вікно), Дарійчук Василь Васильович (с. Добринівці), Ільчук Василь Миколайович (смт. Кострижівка), Старко Петро Іванович (с. Прилипче).

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"