Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

12 грудня 2017 Олег Тягнибок: Децентралізацію в Україні треба було робити, як увесь світ, а не як Гройсман

[b]Оскільки децентралізацію проводили бездумно ‒ за кілька років можемо мати через це величезні проблеми. Нинішні "реформатори" настільки поспішали зробити цю показуху, що ніхто не думав про наслідки для України та українців. І йдеться не лише про адміністративно-територіальну реформу. У нас в державі всі задекларовані реформи ‒ медична, освітянська, пенсійна, судова, поліційна ‒ виявилися мильною бульбашкою, на яку витрачено величезні кошти. Про це 10 грудня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, спілкуючись із громадою Новоселиці Чернівецької області.[/b]

Очільник націоналістів відвідав Буковину задля підтримки та представлення кандидатів від ВО "Свобода" до ОТГ Новоселицького та Заставнівського районів, вибори в яких відбудуться 24 грудня. Спілкуючись із місцевими мешканцями, Олег Тягнибок відповів на численні запитання, що стосувалися теми децентралізації.

На його переконання, ідея реформи є правильною, однак не методи її реалізації. Свободівці вважають, що адміністративно-територіальну реформу проводити треба, але цивілізовано ‒ так, як це робить увесь світ, а не як Гройсман ‒ наспіх і заради показухи.

[i]"Адміністративно-територіальна реформа у Польщі тривала 10 років, але там врахували всі нюанси і ризики для людей. Наприклад, чи матиме людина, яка проживає в найвіддаленішому селі, доступ до охорони здоров'я. Чи зможе бабуся з далекого хутора отримати якусь довідку. Як добиратиметься до школи дитина в інше село. Тобто було враховано всі аспекти реформи в інтересах людей. У нас же це було зроблено як завжди ‒на швидку руку й без особливого аналізу",[/i] ‒ наголосив очільник політсили.

Прес-служба ВО "Свобода"