Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

3 грудня 2017 Олег Тягнибок зустрівся з громадою Тетіївщини та представив кандидатів-свободівців до Тетіївської міської ради

[b]3 грудня лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав місто Тетіїв та провів зустріч із його громадою, яка незабаром обиратиме депутатів до Тетіївської міської ради новоствореної об'єднаної територіальної громади.[/b]

У вступній частині промови лідер "Свободи" охарактеризував загальнополітичну ситуацію в країні та нагальні проблеми українців: зубожіння населення, відсутність середнього класу, корупцію, засилля влади олігархів, фінансове послаблення органів місцевого самоврядування від дій центральної влади, війну з Москвою тощо.

Опісля було представлено кандидатів від ВО "Свобода" до Тетіївської міської ради. Також Олег Тягнибок повідомив, що ВО "Свобода" як політична сила на прийдешніх виборах голови Тетіївської ОТГ підтримує кандидатуру висуванця ВО "Батьківщина" Валентина Завальнюка.

Ще згодом Олег Тягнибок відповів на численні запитання тетіївців.

Люди ставили найрізноманітніші питання загальнодержавного й місцевого рівня. Зокрема, цікавилися питаннями імпічменту Президента, скасування депутатської недоторканості, необхідністю скорочення кількості депутатів парламенту, пенсійною та медичною реформами, а також проблемами незаконного продажу алкоголю.

На запитання тренера з біатлону Олексія Любаренка щодо будівництва біатлонної траси в місті Тетієві лідер "Свободи" відповів, що біатлон ‒ один із найуспішніших зимових видів спорту в Україні, який сприяє утвердженню позитивного іміджу держави на міжнародній арені та висловив необхідність і готовність його всебічно підтримувати силами народних депутатів від "Свободи". Своєю чергою, депутат Київської облради, голова постійної депутатської комісії з питань управління комунальною власністю Вячеслав Хмельницький також відповів, що обласна рада готова вкладати кошти в будівництво біатлонної траси в м. Тетієві та брати її на свій баланс.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"