Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

27 жовтня 2017 Олег Тягнибок у Радомишлі представив кандидатів на місцевих виборах

27 жовтня 2017 року в Радомишлі за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника Житомирського обласного осередку ВО "Свобода" Сидора Кізіна відбулося урочисте представлення громаді кандидатів-націоналістів, які візьмуть участь у виборах до Радомишльської міської ради ОТГ 29 жовтня.

На заході також були присутні представники осередків націоналістичного об'єднання з инших районів области.

У ході зборів громаді Радомишля та присутнім був оголошений список кандидатів у депутати, який налічує 27 осіб. Окрім цього, "Свобода" висуває свого кандидата на посаду міського голови Радомишльської ОТГ ‒ волонтерку, юриста районного осередку ВО "Свобода" Таїсію Василюк.

Очільник "Свободи", представляючи кандидатів, наголосив, що політична сила вимагає від них у владі солідарної відповідальности. "Свобода" активно підтримує кандидатів у депутати на місцевих виборах до окремих територіяльних громад, що відбудуться вже цієї неділі. І такі зустрічі для мене дуже важливі. Люди мають розуміти, що в Україні є політична сила, яка буде завжди захищати й відстоювати їхні права. Адже націоналісти ідуть на вибори з чіткими засадами захисту національних інтересів та гідности громади і одностайно виконуватимуть волю народу в місцевих радах", ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

Очільник обласного осередку "Свободи", депутат облради Сидір Кізін зазначив: "У нас міцна команда в Радомишлі. Кандидат на посаду міського голови Радомишльської ОТГ ‒ людина, яку знають і якій довіряють. Таїсія Василюк ‒ юрист, волонтер, чесна людина, яка має авторитет у громаді. Сподіваюся, що радомишляни скажуть в неділю своє слово і оберуть тих, за чиїми прізвищами та діями ‒ прогресивне майбутнє й розвиток громади".

Кандидат на посаду міського голови Радомишльської ОТГ Таїсія Василюк розповіла про бачення майбутньої роботи в разі обрання: "Ми впевнено крокуємо з нашим гаслом ‒ "Свободу" не спинити!". Майбутня влада, яку оберуть 29 жовтня, має працювати на благо громади. Місто й район повинні нарешті почати відроджуватися. Цього ми й прагнемо, тому у своїй діяльності керуємося Програмою захисту українців ‒ основним документом "Свободи".

Після представлення кандидатів Олег Тягнибок поспілкувався з громадою Радомишля, представників якої переважно цікавили події в стінах парламенту, зокрема ухвалення так званих пенсійної та медичної реформ.

Прес-служба ВО "Свобода"