Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

26 жовтня 2017 Олег Тягнибок представив у Кіцмані свободівських кандидатів у депутати міської ради ОТГ

26 жовтня 2017 року в райцентрі Кіцмань відбулася зустріч місцевих мешканців з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком. Лідер націоналістів поспілкувався з кіцманцями напередодні проведення місцевих виборів до рад ОТГ, які 29 жовтня пройдуть по всій Україні, в тому числі й у Кіцмані.

Присутні в залі Будинку народної творчости зустріли Олега Тягнибока оплесками. Лідер націоналістичної політсили підкреслив: українці мають знати, кого варто обирати до ОТГ. Він наголосив, що свободівці загалом не підтримують реформи децентралізації Гройсмана-Порошенка ‒ ці реформи ще тільки стартували, а більшість статей, що мала фінансувати держава, вже скинуто на органи місцевої влади. Однак на вибори свободівці мають іти, щоби бодай у радах захищати інтереси українців.

[i]"За чотири роки після Майдану жодна з його вимог, окрім повалення влади Януковича, виконана не була, ‒ сказав Олег Тягнибок. ‒ Україна й надалі залишається олігархічною державою, де відбулося зрощення державної влади, грошей і криміналу. Сьогодні олігархат безпосередньо впливає на українську політику. Верховна рада ухвалює закони не в інтересах простих людей і середнього класу, а в інтересах того ж таки олігархату".[/i]

Лідер свободівців розповів про останні "реформи" ‒ мовну, медичну, судову, пенсійну. Говорячи про суть медичної "реформи", за яку проголосувало 240 депутатів, він підкреслив, що по суті галузь стає "медициною для багатих": "Маєш гроші ‒ лікуйся, не маєш ‒ ставай у чергу на цвинтар".

Пояснив Олег Тягнибок і суть останніх законопроектів, після чого відповів на численні запитання.

Очільник "Свободи" озвучив список кандидатів у депутати Кіцманської міської ради ОТГ: [i]"Я не прошу вас проголосувати 29 жовтня за кандидатів від "Свободи". Запрошую вас до нашої спільної боротьби за ідеали України. Українці заслуговують мати достойну владу, яка зможе захистити їх від "бариг". Тому потрібно зміцнювати патріотичні організації. Закликаю ставати в наші ряди, долучатись до "Свободи"!".[/i]

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"