Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

26 жовтня 2017 Олег Тягнибок у Мукші Китайгородській представив кандидатів до Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ОТГ

26 жовтня 2017 року на Хмельниччині відбулася зустріч Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока з мешканцями Мукші Китайгородської. Очільник націоналістів представив кандидата на посаду голови Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ Олега Стебницького та кандидатів у депутати відповідної громади. Попри перешкоджання з боку чинної влади (ненадання приміщення для зустрічі тощо) понад сотня громадян зібралася поспілкуватися з Олегом Тягнибоком та місцевими свободівцями.

"Ми прийшли до вас не просто агітувати, а просити підтримки. Долучайтеся до наших лав. Ставайте членами та прихильниками ВО "Свобода" ‒ разом ми зможемо навести порядок. В інакшому разі влада й надалі продовжуватиме підвищувати тарифи, провадити антиукраїнські псевдореформи, нищити нашу державу", ‒ звернувся до людей голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Поки ми в 2014 році в джинсах та кросівках зупиняли ворога на Донбасі, місцева влада дерибанила землю, зокрема полігон, де мали б навчатися наші бійці. Коли ми станемо владою ‒ розслідуємо всі ці оборудки. Виявивши склад злочину, доможемося відкриття кримінального провадження. У мене і членів нашої команди є відповідний досвід", ‒ заявив кандидат на посаду голови Слобідсько-Кульчиєвецького сільської ОТГ Олег Стебницький.

Прес-служба ВО "Свобода"