Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

21 жовтня 2017 Олег Тягнибок на Полтавщині представив громадам Гребінки та Лохвиці кандидатів на виборах до ОТГ

21 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у містах Гребінка та Лохвиця провів зустрічі з громадою. На заході також були присутні свободівці ‒ заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко та депутати Полтавської обласної ради Віктор Щуров, Іван Близнюк та Віталій Бабак.

Цього разу зустріч була передвиборчою, тому головною темою спілкування була ситуація в українському політикумі в контексті наближення місцевих виборів. Олег Тягнибок представив кандидатів у депутати від "Свободи" на місцевих виборах до об'єднаних територіяльних громад, що відбудуться 29 жовтня. Зокрема, лідер націоналістів особисто представив кандидата на посаду міського голови Гребінківської ОТГ свободівця Сергія Левченка та на посаду міського голови Лохвицької ОТГ, керівника районної організації ВО "Свобода" Микола Голінка.

Зустрічі тривали понад дві години. Громаду особливо цікавила нова "медична реформа".

Під час бесіди лідер націоналістів детально пояснив громаді, за що Верховна Рада 229-ма голосами "Опоблоку", "БПП" і "НФ" нещодавно проголосувала, а саме про гібридне узаконення Мінських домовленостей, що передбачають амністію терористам, вибори на окупованих територіях під дулами московських автоматів, створення "народних" міліції, судів та прокуратури на основі терористичних банд, фінансування потреб окупованих територій із Держб'юджету України.

Характеризуючи кандидатів-свободівців, що йдуть на вибори, Олег Тягнибок запевнив громаду, що націоналісти працюватимуть злагоджено на всіх рівнях влади та наголосив на важливості підтримки з боку громади.

Зазначимо, "Свобода" на Полтавщині братиме участь у виборах у п'яти ОТГ:

poltava.svoboda.org.ua

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"