Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

15 жовтня 2017 У Городку відкрито та освячено пам'ятник Нескореним

15 жовтня 2017 року в місті Городок з ініціятиви й коштом свободівців було урочисто відкрито пам'ятник Нескореним. У відкритті та освяченні пам'ятника взяли участь лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, голова Хмельницької обласної "Свободи" Олег Лопатовський, депутати-свободівці Анатолій Панчук, Юрій Смаль, Юрій Кравчук, Віталій Діденко та инші.

"Емоції переповнюють. Ті, хто зараз сидить у владі, мають пам'ятати, що вони ніколи там би не були, якби не Небесна сотня. Якби не хлопці та дівчата, які вже чотири роки гинуть смертю героїв у московсько-українській війні ‒ тут би вже топтався московський чобіт! Хочу подякувати святим отцям і громаді Городка за те, що цей пам'ятник, який був напередодні спаплюжений і зруйнований, вдалося відбудувати й освятити", ‒ сказав на церемонії відкриття Олег Тягнибок.

Нагадаємо, два місяці тому пам'ятник Небесній сотні було освячено у Хмельницькому. Свободівці й надалі будуть встановлювати пам'ятники та меморіяли, щоб усі українці знали і пам'ятали тих, хто віддав своє життя за Україну.

Прес-служба ВО "Свобода"