Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

8 жовтня 2017 Олег Тягнибок підтримав націоналістів-кандидатів у депутати ОТГ на Січеславщині

[b]8 жовтня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Січеславщину. Лідер націоналістів побував у Кам'янському, селищі міського типу Петриківка, Верхньодніпровську та у Кривому Розі.[/b]

У Кам'янському Олег Тягнибок відповів на запитання ведучого та містян в етері міського телебачення. В основному запитання стосувалися загальної політичної ситуації в країні, нещодавніх судової реформи та освіти, також розмова зайшла про місцеві проблеми з екологією через роботу великого металургійного комбінату ПАТ "ДМК". Свободівець наголосив на неприпустимості протиставляти інтереси робітників підприємства інтересам мешканців міста, що робить керівництво меткомбінату: [i]"Всі ви живете в Кам'янському, дихаєте одним повітрям і маєте одні й ті самі проблеми. Металург повинен отримувати гідну своєї роботи зарплату і має право разом із мешканцями міста дихати чистим повітрям"[/i]. Також лідер націоналістів підкреслив, що стратегічні підприємства, особливо під час війни, має контролювати держава.

У Петриківці та Верхньодніпровську Олег Тягнибок провів зустрічі з місцевими громадами та представив кандидатів у депутати Петриківської селищної та Верхньодніпровської міської об'єднаних територіяльних громад від "Свободи". На виборах мешканцям громад запропоновано підтримати шістьох націоналістів-кандидатів до органів самоврядування Петриківсьої селищної ОТГ та 25 кандидатів до Верхньодніпровської міської ОТГ на чолі з кандидатом на посаду міського голови Володимиром Зеленим.

Володимир Зелений ‒ свободівець, учитель, кандидат історичних наук, директор Верхньодніпровського коледжу та депутат Верхньодніпровської районної ради від ВО "Свобода". 2017 року здобув юридичну освіту.

Олег Тягнибок підкреслив, що саме такі люди можуть вивести нашу країну на шлях справжніх перетворень і побудови сильної та незалежної держави на засадах соціяльної та національної справедливости.

Надвечір Голова ВО "Свобода" зустрівся у Кривому Розі з членами міського осередку націоналістів, відповів на запитання свободівців та прихильників організації.

Прес-служба ВО "Свобода"