Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

28 вересня 2017 На Кропивниччині вшанували Героя-свободівця Віктора Голого

28 вересня 2017 року в селі Плоске Знам'янського району на Кропивниччині вшанували Героя московсько-української війни, бійця "Легіону Свободи", якому цього дня виповнилося б 36 років. Віддати шану полегорму націоналістові зібралися його рідні та побратими-свободівці на чолі з лідером об'єднання Олегом Тягнибоком і заступником Голови ВО "Свобода" Андрієм Мохником.

Зазначимо, що Віктор Голий був заступником голови Знам'янської районної "Свободи". Із початком збройної агресії Москви і став добровольцем 42-го кіровоградського батальйону територіальної оборони. Загинув 28 серпня 2014 року під Дебальцевим, потрапивши в засідку ‒ під обстріл снайперів і мінометів.

Біля його могили в річницю народження героя його вшанували хвилиною мовчання.

За словами голови Знам'янської міської організації ВО "Свобода" Юрія Майбороди, Віктор завжди і всюди намагався бути попереду. Так сталося і в боротьбі за Україну ‒ він загинув як справжній герой.

Його військовий командир повідомив, що Віктор супроводжував колону бойової техніки, яка пересувалась у "зону АТО", і разом із бойовими товаришами потрапив у засідку. Ворожий снайпер пробив колесо їхнього автомобіля і смертельно поранив водія Миколу Сінченка. Розвернувши зенітну установку, бойовий розрахунок вступив у бій. Ведучи вогонь по супротивнику, хлопці встигли випустити по нападниках більше двохсот снарядів, завдавши їм чималих втрат. Взявши вогонь на себе, Віктор Голий загинув смертю героя, врятувавши своїх бойових побратимів, які вирвалися з ворожої пастки.

Націоналісти подарували синнові Віктора книгу "Історія незалежної України" братів Капранових із побажанням рости розумним і здоровим хлопчиком на радість мамі і на славу України.

Прес-служба ВО "Свобода"