Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

24 вересня 2017 Олег Тягнибок відвідав Шепетівку з нагоди Дня міста

[b][i]24 вересня 2017 року Шепетівка відзначила 423 років від часу першої писемної згадки міста.[/i][/b]

[i/"Для мене в Шепетівку приїжджати ‒ завжди хвилююче, бо два роки прожив у цьому місті. Рівно тридцять років тому я вперше тут побував, і з цього дня Шепетівка для мене стала другою батьківщиною. Тому дозвольте від найщирішого серця привітати всіх нас з днем народження Шепетівки. Дай Боже, щоби не просто хотілося сюди приїжджати, а й хотілося тут жити, кохати, продовжувати рід заради великої родини та нашої України",[/i] ‒ привітав шепетівців з Днем міста Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів підкреслив, що вся Україна схиляє голови перед уродженцем Шепетівки героєм Небесної сотні Миколою Дзявульським. Пишається Україна і вихідцями з цього міста, які захищають територіяльну цілісність України на Донбасі, та оплакує тих, що віддали своє життя за неї.

[i]"Найбільша гордість нашого міста ‒ це, звичайно, його жителі. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасна Шепетівка: споруджуються нові будівлі, змінюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто!" [/i]‒ зазначив у вітальному слові міський голова Шепетівки свободівець Михайло Полодюк.

Прес-служба Шепетівської міської організації ВО "Свобода"