Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

1 вересня 2017 У Тернополі провели в останню путь Володимира Стаюру

1 вересня 2017 року в Тернополі попрощалися з Володимиром Стаюрою ‒ головою Тернопільської міської організації ВО "Свобода", депутатом Тернопільської міськради, героєм московсько-української війни, заступником командира роти "Карпатська Січ" 93-ї ОМБ ЗСУ. Провести в останню путь націоналіста зібралися рідні, друзі, побратими зі всієї України, небайдужі містяни.

Прощалися зі свободівцем в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, де відбулася панахида за упокій душі померлого. Далі містом вирушила траурна процесія до Микулинецького кладовища, на якому Володимир Стаюра знайде своє останнє пристанище.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, який також приїхав попрощатися з побратимом, зазначив, що смерть Володимира Стаюри є великою втратою для всієї "Свободи".

"Володя був еталоном українського націоналіста. Він був надійною людиною, умів навколо себе гуртувати инших. Він не просто чітко виконував вказівки, але й завжди проявляв ініціятиву. Його поважали, шанували, він був беззаперечним авторитетом. Його життєвий шлях викликає велику повагу. Він завжди був на передовій боротьби. Він перший підняв український прапор над тернопільською ратушею. Він був перший на революціях. Він був першій на війні", ‒ наголосив очільник "Свободи".

Прес-служба ВО "Свобода"