Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

21 серпня 2017 Чернівецькі свободівці провели обласну конференцію за участю Олега Тягнибока

За участи Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока націоналісти Чернівецької области 19 серпня 2017 року провели обласну конференцію, на якій обрали новий комітет організації та означили стратегічні напрямки роботи на найближчий час. Олег Тягнибок у присутності делегатів конференції озвучив рішення керівництва партії щодо створення нового обласного комітету, який доручено сформувати та очолити виконувачу обов'язків голови Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталію Мельничуку.

Під час конференції
Під час конференції

Олег Тягнибок у спілкуванні з делегатами повідомив про своє бачення громадсько-політичної ситуації в Україні, розповів про поїздки, зустрічі, життя та розвиток організацій в инших областях України. З позитивом сприйняв те, що, незважаючи на непрості обставини розвитку свободівських організацій, в області та місті Чернівці все таки обрано дієвий обласний комітет, відновлюються боєздатні свободівські команди однодумців у районах області та територіяльних громадах. Тепер свободівці Буковини, які мають чіткі світоглядні орієнтири, програмові напрацювання, маючи депутатські фракції в місцевих радах, зможуть більш активно розбудовувати місцеві свободівські організації та відстоювати інтереси мешканців територіяльних громад.

Міська конференція за участі Олега Тягнибока
Міська конференція за участі Олега Тягнибока

Окресливши теперішній етап розвитку організації в Чернівецькій області, в. о. голови Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук зазначив, що обласний комітет сформовано з тих свободівців, які впродовж останнього року були найбільш активні, якісно проявили себе в громадській роботі та виявили чітку потребу бути в команді однодумців і спільно реалізовувати те, що визначено в Програмі захисту українців ВО "Свобода".

Міська конференція в Чернівцях
Міська конференція в Чернівцях

Після конференції керівництво свободівської обласної організації в дуже стислі терміни має, враховуючи місцеву специфіку, послідовно реалізувати стратегічну свободівську лінію на рівні області та міста Чернівці, поширюючи вплив місцевих організацій по районах області. Крім поточної роботи, формування середовища прихильників та розбудови свободівських організацій ще цього року в області відбудуться вибори до ОТГ, у яких свободівці та прихильники також будуть брати активну участь.

Чернівецькі свободівці провели обласну конференцію за участю Олега Тягнибока
Чернівецькі свободівці провели обласну конференцію за участю Олега Тягнибока

Прес-служба ВО "Свобода"