Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 липня 2017 Лідер "Свободи" Олег Тягнибок відвідав Зарваницю

16 липня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок разом із дружиною Ольгою відвідав Загальнонаціональну літургійну прощу в селі Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської области. Також на заході були присутні голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Олександр Башта, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда, а також народні депутати України VII скликання Юрій Сиротюк, Ігор Швайка та Ігор Сабій.

"Щороку всі православні християни, греко-католики, віряни з різних куточків нашої держави та з-за кордону збираються на Загальнонаціональну літургійну прощу, що вже традиційно в середині липня відбувається у Зарваниці. Це особливе місце, наповнене атмосферою віри, молитви, тепла сердець і єднання усіх людей під одним християнським небом.

Цьогоріч нам випала унікальна можливість побувати тут, помолитися за усіх знедолених, героїв Майдану, військовослужбовців, які загинули в ході російсько-української війни, героїв, які зараз на передовій обороняють територіяльну цілісність нашої держави від зазіхань Московії. Молимося за усю Україну, щоби нарешті з'явився світлий промінь надії, віри та правди на краще майбутнє для усіх нас!" ‒ зазначив очільник націоналістів.

По завершенні богослужіння Олег Тягнибок вручив цінні нагороди членам Збаразького осередку ВГО "Сокіл" Олексію Осьмаку та Ользі Глиняній за самовідданість, особистий внесок у розвиток місцевого осередку "Сокола", а також старання й мужність у їхній непростій роботі.

Прес-служба ВО "Свобода"