Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

25 червня 2017 Олег Тягнибок провів зустріч зі стриянами

У неділю, 25 червня 2017 року, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав місто Стрий на Львівщині, де зустрівся з місцевими мешканцями. Серед іншого очільник політичної сили обговорив із громадою головні вимоги до чинної влади, окреслені в Національному маніфесті, який 16 березня підписали націоналісти: лідери ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу".

Представляючи документ стриянам, Олег Тягнибок наголосив на тому, що Національний маніфест ‒ це чіткий план розбудови Української держави. Він окреслює засади, на які опиратимуться націоналісти, коли матимуть повноту влади в Україні.

"Важливо, щоби кожен українець розумів пункти плану, представленого в Національному маніфесті. Адже цей документ було укладено задля розбудови великої національної держави. Для цього зараз у нас вже є напрацювання у вигляді законопроектів, і ми вимагаємо від влади їх ухвалити! І сьогодні головною метою для нас є не дати баригам і олігархам знищити Україну", ‒ прокоментував Голова ВО "Свобода".

Також лідер націоналістів нагородив двох переможців всеукраїнського конкурсу "Мама Героя", за умовами якого учні 9-11 класів писали твори про подвиг захисників та значення їхнього материнського виховання.

Прес-служба ВО "Свобода"