Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

14 травня 2017 У Прилуках Олег Тягнибок привітав українок із Днем Матері та відкрив трибуну стадіону

[b][i]14 травня 2017 року в Прилуках, що на Чернігівщині, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав прилучанок із Днем Матері, а також взяв участь в урочистому відкритті завершення 1-ї черги будівництва стадіону "Супутник". На заходах були присутні заступник Голови об'єднання Руслан Кошулинський та очільник Чернігівської обласної "Свободи" Руслан Андрійко.[/i][/b]

Опівдні на центральній площі міста відбулося святкова зустріч з Олегом Тягнибоком, присвячена Дню Матері. У заході взяло участь більше сотні містян. На початку зустрічі Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" привітав прилучанок зі святом: [i]"Нація тоді могутня, коли існують міцні родини. І вони тримаються саме на жінках ‒ наших берегинях. Важливо цінувати українські традиції, від діда-прадіда передавати свої звичаї. Не виганяти дітей, після повноліття, так би мовити, на "вільні хліби", а вчити сімейним традиціям, прищеплювати українські цінності. Я хочу привітати кожну присутню тут жінку, хочу вклонитися перед вами за те, що ви нас народили та виховали. Принагідно хочу звернутися й до чоловіків: не забудьте сьогодні привітати своїх матерів, своїх дружин із цим чудовим весняним святом".[/i]

Під час зустрічі в Прилуках
Під час зустрічі в Прилуках

Під час зустрічі Олег Тягнибок також ознайомив присутніх із актуальною суспільно-політичною ситуацією в Україні, з партійною позицією щодо заборони торгівлі землею сільськогосподарського призначення, а також ситуацією на фронтах московсько-української війни.

На завершення активісти Прилуцької міської організації ВО "Свобода" подарували кожній жінці квіти.

Окрім того, свободівці взяли участь у відкритті завершення 1-ї черги будівництва трибуни стадіону "Супутник". Протягом попереднього місяця націоналісти власноруч побудували частину трибуни стадіону.

Під час відкриття трибуни стадіону
Під час відкриття трибуни стадіону

[i]"Завжди приємно брати участь у подібних заходах. У час такої складної економічної кризи, у той час, коли держава не хоче опікуватися майбутнім держави, а думають лише про власні кишені, знаходяться меценати, люди доброї волі, які роблять те, що має робити держава. А що має робити держава? Перш за все опікуватися професійним спортом, для того, щоби ми як нація могли пишатися нашими спортовцями на міжнародній арені. Держава має опікуватися масовою фізичною культурою, дитячим спортом, для того, щоби популяризувати серед українців здоровий спосіб життя. Вітаю футболістів, вітаю тренерів із початком змагань. Нехай переможе найсильніший!"[/i] ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Під час заходу голова Прилуцької міської організації ВО "Свобода" Євгеній Яценко подякував представникам підприємств та установ, які зголосилися бути меценатами цього проєкту, а також передав естафету іншим партіям, аби ті долучилися до будівництва трибуни.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"