Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 січня 2017 Олег Тягнибок відвідав публічний звіт депутатів-свободівців Черкащини

23 січня 2017 року в Черкасах депутати-свободівці провели публічний звіт за рік роботи в обласній та міській радах. На захід завітав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Поспілкуватися з націоналістами прийшло понад півтисячі черкащан.

Під час спілкування з Олегом Тягнибоком гості заходу ставили багато запитань, зокрема про перспективи вступу України до Европейського Союзу та набуття "безвізу" з ЕС. Лідер "Свободи" наголосив, що наразі є хіба що обіцянки влади, яка, щоби задобрити виборців, безконечно переносить "точну" дату.

"Про реальне входження говорити поки що не випадає. "Свобода" однозначно підтримує вступ України до ЄС, однак влитися в европейське співтовариство маємо, не втрачаючи гідности - національної та економічної, не перетворюючись на сировинний чи колоніяльний придаток, із національним обличчям", - зазначив Олег Тягнибок.

Окрім цього, черкасців цікавила перспектива дочасних виборів. Лідер "Свободи" наголосив, що вибори потрібні, щоб урятувати країну від повного економічного та політичного краху: "Нині боротьба точиться не між конкретними політичними силами, а між ідеологіями. Питання в тім, яким шляхом далі йтиме країна: чи то ліберальним, чи совково-комуністичним, а чи проукраїнським, націоналістичним".

На початку заходу до гостей звернувся керівник Черкаської обласної організації ВО "Свобода" Андрій Куча, який розпочав виступ хвилиною мовчання, аби вшанувати всіх героїв, полеглих у боротьбі за Україну. Далі Андрій Куча пригадав, як рік тому в цьому ж залі, в Будинку культури імени Івана Кулика, Олег Тягнибок представляв виборцям кандидатів у депутати до Черкаської міськради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода". "Рік тому Олег Ярославович розповідав вам про нас, про наші плани та закликав вас слідкувати за нашою роботою після проходження до місцевих рад. І вже сьогодні ми зі сміливістю готові прозвітувати за рік нашої депутатської діяльности. Я думаю, що ми не розчаруємо своїх виборців", ̶ наголосив Андрій Куча.

Після цього голова фракції ВО "Свобода" в Черкаській обласній раді Юрій Ботнар виступив зі звітом про роботу депутатів-націоналістів. Свободівець розповів про здобутки в роботі фракції. Зокрема, націоналісти в Черкаській облраді зберігають для громади прибуткові комунальні підприємства области, захищаючи їх від приватизації; свободівці сприяють розвитку вищих навчальних закладів і переймаються питаннями створення національних парків та захисту природи регіону.

Далі до слова було запрошено голову фракції свободівців у Черкаській міській раді Ярослава Нищика, який розповів про основні напрямки роботи депутатів-націоналістів.

За словами Ярослава Нищика, окрім створення комфортних умов життя для виборців у різних мікрорайонах міста, велику увагу фракція ВО "Свобода" звертає на патріотичне виховання молоді.

Під час проведення заходу черкащани пожертвували 850 грн. для гітариста гурту Кому Вниз Сергія Степаненка, який потребує операції з пересадки нирки.

Прес-служба ВО "Свобода"