Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

15 липня Лідер "Свободи" взяв участь у Загальнонаціональній літургійній прощі в Зарваниці

15 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у Загальнонаціональній літургійній прощі в селі Зарваниці Теребовлянського району Тернопільщини. До святкового літургійного богослужіння долучилися голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, депутатський корпус націоналістів у Тернопільській міській раді, Тернопільській обласній раді, народний депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко, міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал.

17 червня Олег Тягнибок взяв участь у військово-патріотичному фестивалі "Чортківська офензива"

17 червня 2018 року на Тернопільщині в місті Чорткові відбулись урочистості та історична реконструкція бою, присвячені 99-й річниці з дня славетної наступальної військової операції Української Галицької Армії, відомої як "Чортківська офензива", здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. В урочистостях взяв участь лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

10 червня На Рівненщині вшанували пам'ять козаків, полеглих у битві під Берестечком

10 червня 2018 року на Рівненщині вшанували пам'ять козаків, які полягли в Битві під Берестечком. Поминальні заходи та церковні урочистості відбулися на території Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви", що в селі Пляшева.

2 червня У Києві відбулися Другі всеукраїнські збори депутатів місцевих рад від ВО "Свобода"

2 червня 2018 року в Києві в КВЦ "Парковий" відбулися Другі всеукраїнські збори депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода". Мета заходу ‒ обговорити в форматі живого спілкування нагальні проблеми партійного й державного будівництва, обмінятися досвідом і напрацюваннями в царині місцевого самоврядування, роботи у владі та опозиції, скоординувати реакцію представників націоналістичної політсили у місцевих органах влади на актуальні виклики.

20 травня Олег Тягнибок взяв участь у Марші за сімейні цінності в Хмельницькому

20 травня 2018 року в Хмельницькому відбувся Марш за сімейні цінності. Участь у заході взяв Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок. По завершенні маршу очільник націоналістів виступив перед хмельничанами.

2 травня В Одесі декілька тисяч націоналістів Маршем українського порядку відзначили річницю подій 2 травня

Декілька тисяч активістів Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ВГО "Сокіл", "Національного корпусу", "Правого Сектора", а також інших націоналістичних організацій пройшли Маршем українського порядку вулицями Одеси. Таким чином українці відзначили річницю подій 2 травня 2014 року, коли одесити відстояли місто у протистоянні промосковським терористам. Разом із побратимами відзначити героїчний чин захисників Одеси прибув і лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

3 квітня Олег Тягнибок представив Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

3 квітня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок представив Антиолігархічний пакет докорінних перетворень на мітингу біля Кабінету Міністрів України. Очільник націоналістів наголосив, що ухвалення відповідних законодавчих ініціатив є вимогою не тільки Маршу сили нації "За українське майбутнє без олігархів!", а й всієї української нації.

17 березня Олег Тягнибок: Друга світова війна розпочалася в березні 1939 року окупацією Карпатської України

На Красному Полі українські добровольці в бою проти добре озброєного угорського окупанта, підтримуваного гітлерівською Німеччиною, захищали українську державність. Саме тоді, у березні 1939 року, розпочалася Друга Світова війна. І саме українці першими стали на захист Європи і Світу від гітлерівців. На цьому мають наполягати і українські історики, і українські політики. Про це 17 березня 2018 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на Красній Поляні поблизу міста Хуст Закарпатської області під час заходів із відзначення 79-річчя Карпатської України.

3 березня Олег Тягнибок: Що нижче падає рейтинг влади, то більшими стають її жорстокість і цинізм

Силовий розгін акції протесту біля Верховної Ради України ‒ це намагання залякати українців, які не згодні з діями влади. Про це 3 березня 2018 року у Львові заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої зустрічі з активом обласної організації об'єднання.

25 лютого У Дніпрі відбулася позачергова конференція обласної "Свободи" за участи лідера партії Олега Тягнибока

25 лютого 2018 року в Дніпрі за участи Олега Тягнибока відбулася позачергова конференція Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода".

Показати старіші події