Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 липня Лідер "Свободи" Олег Тягнибок відвідав Зарваницю

16 липня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок разом із дружиною Ольгою відвідав Загальнонаціональну літургійну прощу в селі Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської области. Також на заході були присутні голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, депутат Тернопільської обласної ради від ВО "Свобода" Олександр Башта, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда, а також народні депутати України VII скликання Юрій Сиротюк, Ігор Швайка та Ігор Сабій.

15 липня Олег Тягнибок: Ніхто не має права вказувати українцям, хто є нашим героєм

Ми, українці, не дамо витирати ноги об нашу історію! Це нам на своїй землі вирішувати, як будувати державу й на кого рівнятися. Ніхто немає права вказувати, хто є наші герої. Про це 15 липня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на мітингу в селі Липа Долинського району на Прикарпатті в межах всеукраїнського патріотичного фестивалю "Яворина-2017".

15 липня Олег Тягнибок: Ніхто не має права вказувати українцям, хто є нашим героєм

Ми, українці, не дамо витирати ноги об нашу історію! Це нам на своїй землі вирішувати, як будувати державу й на кого рівнятися. Ніхто немає права вказувати, хто є наші герої. Про це 15 липня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на мітингу в селі Липа Долинського району на Прикарпатті в межах всеукраїнського патріотичного фестивалю "Яворина-2017".

7 липня Олег Тягнибок провів гутірку на "Фестивалі нескореної нації "Холодний Яр-2017"

7 липня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок виступив на фестивалі "Холодний Яр" та поспілкувався з учасниками заходу на загальнополітичну тематику.

30 червня Олег Тягнибок: Не було б Шухевича ‒ не було б України

"Якби не було Шухевича ‒ чи мали б ми зараз Українську державу? Українська Повстанська Армія під його командуванням стала чи не найяскравішим поколінням борців за нашу незалежність у ХХ столітті. Саме подвиг повстанців дав українцям шанс на самостійну державу. І ми не маємо права його змарнувати". Про це 30 червня 2017 року на Хмельниччині, в 110-ту річницю від дня народження Головного командира УПА, заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

29 червня Суд переніс розгляд апеляції "кіборга" Геннадія Дуброва

29 червня 2017 року Апеляційний суд Миколаївської області мав розглянути скаргу одного із захисників Конституції "кіборга" Генадія Дудброва ("Бізона") на попередній вирок Братського районного суду. Як відомо, воїну-добровольцю, який у дні найзапекліших протистоянь на Сході захищав Донецький аеропорт, присудили шість років тюрми за участь у акції на захист Конституції 31 серпня 2015 року. У підсумку апеляційний суд постановив залучити свідків та дослідити письмові та усні матеріали справи ‒ у зв'язку з цим розгляд апеляції перенесли на 10 жовтня.

25 червня Олег Тягнибок провів зустріч зі стриянами

У неділю, 25 червня 2017 року, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав місто Стрий на Львівщині, де зустрівся з місцевими мешканцями. Серед іншого очільник політичної сили обговорив із громадою головні вимоги до чинної влади, окреслені в Національному маніфесті, який 16 березня підписали націоналісти: лідери ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу".

25 червня У місті Сколе відкрили пам'ятник Герою України Олегові Ушневичу

25 червня 2017 року в місті Сколе на Львівщині відбулося вшанування Героя України, Героя Небесної сотні Олега Ушневича, який загинув 20 лютого 2014 року від пострілу снайпера на вулиці Інститутській у Києві. 20 червня борцеві за свободу виповнилося б 35 років.

23 червня Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми

23 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми. Очільник свободівців взяв участь в етері сумського телеканалу ATV, зустрівся з активом Спілки промисловців та підприємців Сумщини, відвідав Відкритий чемпіонат міста Суми з кінного спорту та провів зустріч із партійним активом та представниками громади міста.

22 червня Олег Тягнибок: Український економічний націоналізм знищить олігархоцентричний лад в Україні

22 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Харків. Очільник "Свободи" взяв участь в етері харківського телебачення та в роботі харківської студії радіо "Голос Свободи". Окрім того, Олег Тягнибок зустрівся з активом осередку ВО "Свобода" та громадою Харкова.

Показати старіші події