Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

19 квітня Олег Тягнибок: Українська земля буде належати українцям!

Власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ, а не найняті посередники-управителі, які виявилися банальними шулерами. Тому тільки весь український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Про це 19 квітня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зборів громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

18 квітня На Рівненщині націоналісти вшанували героїв битви під Гурбами

18 квітня 2017 року активісти Рівненської обласної організації ВО "Свобода" на чолі із лідером об'єднання Олегом Тягнибоком та головою обласної організації Олексієм Бучинським вшанували героїв битви під Гурбами. Під час заходу очільник ВО "Свобода" наголосив, що сучасні бійці сучасної московсько-української війни є продовжувачами звитяги вояків УПА. У цьому Олег Тягнибок вбачає символізм:

15 квітня У Кобеляках на Полтавщині відкрили пам'ятник Олександрові Чирцову ("Піонеру")

15 квітня 2017 року в Кобеляках на Полтавщині відбулося відкриття пам'ятника комбатанту "Легіону Свободи", бійцю окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", прихильнику Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександру Чирцову ("Піонеру").

8 квітня Олег Тягнибок представив громаді кандидатів до Козелецької ОТГ від ВО "Свобода"

8 квітня 2017 року в смт. Козелець Чернігівської области відбулася зустріч громади з лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком. Очільник націоналістичної політсили обговорив із мешканцями селища поточну ситуацію в Україні та закликав підтримати свободівських кандидатів на виборах до об'єднаної територіяльної громади, що відбудуться 30 квітня.

4 квітня У Корсуні-Шевченківському вшанували Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

4 квітня 2017 року в Корсуні-Шевченківському на Черкащині вшанували Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка ‒ прихильника ВО "Свобода". Націоналісти з Черкас та Корсуня, гості із Запоріжжя та громада міста відвідали місце його останнього спочинку. До меморіальних заходів приєднався й лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

20 березня Олег Тягнибок привітав Теодора Дячуна з 90-річчям

20 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав голову Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА Теодора Дячуна із 90-річчям. Заходи з нагоди ювілею комбатанта Української Повстанської Армії відбулися в селі Мазепинці Білоцерківського району на Київщині. Водночас там свободівці спільно з іменинником вшанували 378-річчя Гетьмана Івана Мазепи.

16 березня Націоналісти підписали та представили Національний маніфест

16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту. Під ним підписалися лідери ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" ‒ Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко та Андрій Білецький. Також документ підтримала ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конгрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня, організація "С14" (лідер ‒ Сергій Мазур).

10 березня У Львові відбулися установчі збори обласного "Легіону Свободи"

10 березня 2017 року у Львові відбулися установчі збори Львівського обласного комбатантського об'єднання "Легіон Свободи". Головою організації в області обрали лікаря-хірурга, керівника медичної служби батальйону "Азов" свободівця Костянтина Василькевича.

5 березня У Києві вшанували Романа Шухевича та полеглих у сучасній війні з Московією

5 березня 2017 року в Києві на Майдані Незалежності відбувся мітинг-реквієм "Генерал та його воїни". Захід був приурочений 67-им роковинам загибелі Головного Командира УПА Романа Шухевича та 25-річчю з дня народження першого полеглого в московсько-українській війні донецького свободівця Дмитра Чернявського. Участь в акції, яку організували Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та ВГО "Сокіл", взяли також активісти "Національного корпусу", "Правого сектора", "Студентської Свободи", небайдужі кияни. Загалом на центральній площі столиці зібралося кількасот осіб.

4 березня Музею історії України в ДСВ передали особисті речі загиблого офіцера Мирослава Мисли

4 березня 2017 року відбулася урочиста передача речей героя московсько-української війни, бійця "Легіону Свободи" Мирослава Мисли Національному музею історії України у Другій Світовій війн і. Установі було передано особисті речі та обладунки, що упродовж двох років супроводжували воїна на фронті ‒ вони увійдуть до музейної експозиції "Український Схід". Участь у події взяли рідні та побратими націоналіста, а також ті, чиєю творчістю він надихався.

Показати старіші події