Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

17 березня Олег Тягнибок: Друга світова війна розпочалася в березні 1939 року окупацією Карпатської України

На Красному Полі українські добровольці в бою проти добре озброєного угорського окупанта, підтримуваного гітлерівською Німеччиною, захищали українську державність. Саме тоді, у березні 1939 року, розпочалася Друга Світова війна. І саме українці першими стали на захист Європи і Світу від гітлерівців. На цьому мають наполягати і українські історики, і українські політики. Про це 17 березня 2018 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на Красній Поляні поблизу міста Хуст Закарпатської області під час заходів із відзначення 79-річчя Карпатської України.

3 березня Олег Тягнибок: Що нижче падає рейтинг влади, то більшими стають її жорстокість і цинізм

Силовий розгін акції протесту біля Верховної Ради України ‒ це намагання залякати українців, які не згодні з діями влади. Про це 3 березня 2018 року у Львові заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої зустрічі з активом обласної організації об'єднання.

25 лютого У Дніпрі відбулася позачергова конференція обласної "Свободи" за участи лідера партії Олега Тягнибока

25 лютого 2018 року в Дніпрі за участи Олега Тягнибока відбулася позачергова конференція Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода".

18 лютого Олег Тягнибок відвідав Донеччину

18 лютого 2018 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом із очільником "Легіону Свободи" Олегом Куциним, керівником свободівської КРК Олегом Гелевеєм та головою Київської міської організації об'єднання Петром Кузиком взяли участь у зборах Донецької обласної організації ВО Свобода".

17 лютого Олег Тягнибок провів зустріч зі свободівцями Запоріжжя

17 лютого 2018 року очільник ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом з головою Київської міської "Свободи" Петром Кузиком та керівником партійної контрольно-ревізійної комісії Олегом Гелевеєм взяли участь у зборах Запорізької обласної організації ВО "Свобода".

10 лютого Олег Тягнибок відвідав Миколаїв із робочим візитом

10 лютого 2018 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провів зустріч з активом Миколаївської обласної організації партії, аби окреслити майбутні плани в діяльності. На зустрічі з партійним активом Олег Тягнибок обговорив ситуацію в Україні, відповів на актуальні питання сьогодення, зокрема, розкритикував бездіяльність президента щодо ухвалення антибандерівського закону поляками. Представив позицію "Свободи" щодо цієї та инших подій, які чинить влада в Україні.

9 лютого Олег Тягнибок на Бандерівських читаннях: Хто бореться за ідеали ‒ досягає неможливого!

Будь-яка сила у світі починається зсередини ‒ з Духу, Волі, з внутрішньої сили і з порядку в себе вдома. Не навівши порядку всередині власної держави, не здобудемо сили для експансії. Лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, а не приземленими калькуляціями, зможе стати геополітичним лідером. Бо той, хто контролює простір між Балтійським і Чорним морями, домінує в Східній і Центральній Європі, впливає не лише на Європу, але й на цілий світ. Це доведено історією. Це підтвердить майбутнє. І маємо зробити все, щоби цією потугою була Україна! Про це 9 лютого 2018 року на урочистому відкритті V Бандерівських читань заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

29 січня Олег Тягнибок: Не дійшло б до новітніх Крут на Донбасі, якби владна псевдоеліта не гендлювала з ворогом

Подвиг Героїв Крут ‒ це чин в ім'я незалежності Української Держави. Саме її під Крутами відстоювали українські добровольці. Але 100 років тому, як і зараз, недолуга владна псевдоеліта не зуміла скористатися шансом, який нація виборола для України. Про це 29 січня 2018 року заявив лідер ВО "Свобод" Олег Тягнибок біля Меморіалу пам'яті Героїв Крут на Чернігівщині під час мітингу з нагоди 100-ліття крутянського чину.

23 січня "Свобода" вимагає від КСУ скасувати окупаційний "мовний" закон Ківалова-Калєснічєнка

[b]23 січня 2018 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на чолі з Олегом Тягнибоком та представники Руху захисту української мови зібралися на пікет Конституційного суду України. Пікетувальники озвучили вимогу визнати неконституційним "мовний" закон Ківалова-Калєснічєенка.[/b]

22 січня Олег Тягнибок: Об'єднання ЗУНР і УНР ‒ це втілення прагнення українців до побудови соборної держави

[b][i]Об'єднання Західноукраїнської та Української Народної Республік ‒ це втілення споконвічного прагнення української нації до незалежності, до розбудови своєї соборної держави. Про це 22 січня 2018 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час акції з нагоди 99-ої річниці підписання Акта Злуки на мості через річку Збруч, який з'єднує Скалу-Подільську Борщівського району Тернопільщини та Гуків Чемеровецького району Хмельниччини.[/i][/b]

Показати старіші події