Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 вересня Олег Тягнибок на З'їзді ВО "Свобода" представив план деокупації Донбасу

[b][i]Повна блокада захоплених Росією територій Донбасу і Криму, недопущення надання їм "особливого статусу" та жодних виборів до повної деокупації. Після звільнення від московських окупантів ‒ перепаспортизація населення, перевірка на співпрацю з окупантами, суди над зрадниками і позбавлення громадянства України колаборантів,.

16 вересня Олега Тягнибока переобрано Головою ВО "Свобода"

Олега Тягнибока переобрано Головою Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Відповідне рішення ухвалили делегати звітно-виборчого партійного з'їзду 16 вересня 2017 року в Києві. Кандидатуру Олега Тягнибока на посаду Голови ВО "Свобода" запропонував віце-спікер Верховної Ради України VII скликання, герой московсько-української війни Руслан Кошулинський.

16 вересня Олег Тягнибок: Стратегія "Свободи" ‒ знищити олігархію

"Тільки націоналісти здатні здійснити реальну деолігархізацію, з нашим традиційним гаслом "За Україну без холопа і без пана!". Наша актуальна першочергова ціль: "Добробут ‒ народу! Олігархам ‒ тюремну робу!" Ми поховали комунізм в Україні. Сьогодні ж наша стратегія ‒ знищити олігархію". Про це під час виступу на XXXVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року заявив лідер націоналістичного об'єднання Олег Тягнибок.

9 вересня Олег Тягнибок: Українська нація розраховує на добровольців

"Карпатська Січ" ‒ високоосвічений інтелігентний патріотичний націоналістичний підрозділ. Ви йшли на фронт, надихаючись чином героїв попередніх поколінь. А тепер ви самі стали героями, про яких уже згадуватимуть наші діти. Я низько схиляю голови перед кожним із вас, побратими. Про це під час виступу на відзначенні третьої річниці створення підрозділу "Карпатська Січ" 9 вересня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

1 вересня У Тернополі провели в останню путь Володимира Стаюру

1 вересня 2017 року в Тернополі попрощалися з Володимиром Стаюрою ‒ головою Тернопільської міської організації ВО "Свобода", депутатом Тернопільської міськради, героєм московсько-української війни, заступником командира роти "Карпатська Січ" 93-ї ОМБ ЗСУ. Провести в останню путь націоналіста зібралися рідні, друзі, побратими зі всієї України, небайдужі містяни.

28 серпня Олег Тягнибок: Потрібно будувати українську, а не фіктивну Україну

Якщо ми хочемо, щоб українці на своїй землі жили заможно та гідно, то потрібно будувати українську, а не фіктивну Україну з лише зовнішніми атрибутами державності. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 27 серпня 2017 року в історичному комплексі "Вовчак. Волинська Січ" на Волині під час народного віча з нагоди 75-річчя заснування УПА.

21 серпня Чернівецькі свободівці провели обласну конференцію за участю Олега Тягнибока

За участи Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока націоналісти Чернівецької области 19 серпня 2017 року провели обласну конференцію, на якій обрали новий комітет організації та означили стратегічні напрямки роботи на найближчий час. Олег Тягнибок у присутності делегатів конференції озвучив рішення керівництва партії щодо створення нового обласного комітету, який доручено сформувати та очолити виконувачу обов'язків голови Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталію Мельничуку.

21 серпня Олег Тягнибок представив положення Національного маніфесту жителям Рівненщини

20 серпня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом із народним депутатом-свободівцем Олегом Осуховським та головою обласної організації об'єднання Олексієм Бучинським представили жителям міст Костопіль та Сарни, що на Рівненщині, головні положення Національного маніфесту.

16 серпня Олег Тягнибок: Я бачу велику перспективу для української нації та України

"Із часом українці стають усе більш політично грамотними, змінюються відносини між владою й громадою. Наш народ реалізовує свій потенціал до державотворення. Саме тому я бачу велику перспективу для української нації та Української держави". Про це під час зустрічі із українцями Ванкувера в Канаді заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

16 серпня Олег Тягнибок: Аби зберегти державу, маємо зберегти українську землю

Тільки зберігши українську землю від розпродажу з молотка олігархам та чужоземцям, ми зможемо зберегти Українську державу. Про це заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з українцями Едмонтона в Канаді.

Показати старіші події