Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

11 лютого Грандіозним маршем націоналісти з усієї України відзначили 123-річчя створення "Соколу"

11 лютого 2017 року у Тернополі відбувся традиційний "Марш правих традицій", організований ВГО "Сокіл". Молоді націоналісти з усієї України з'їхалися до Тернополя, аби відзначити 123-тю річницю створення організації. Члени найстаршої молодіжної організації України освітили вулиці Тернополя вогнем смолоскипів, своїми гаслами "сокільці" закликали тернопільців та українців до боротьби й вшанували полеглих героїв: "Одна мова, одна нація, одна Батьківщина, це ‒ Україна!", "Один за всіх, і всі за одного!", "Де сила ‒ там воля!", "Разом і до кінця!", "Геть олігархів! Свободу народу!", "Наша земля ‒ наші герої", "Україна без холопів! Україна без панів!", "Свободу патріотам!", "Борцям за волю України слава!". На чолі колони молоді націоналісти несли великий банер із зображенням загиблого героя московсько-української війни, "сокільця" Мирослава Мисли.

11 лютого Злетом "Соколи Майдану" в Тернополі відзначили 123-річчя створення організації "Сокіл"

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Захід організував тернопільський осередок "Сокола" за підтримки голови Тернопільської міської "Свободи", учасника московсько-української війни Володимира Стаюри.

2 лютого Олег Тягнибок на Бандерівських читаннях: Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі

"Націоналізм - це хребет нації. Це те, що дає гідність, дає силу, дає крила, дає сенс і мету. Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі. І навпаки - нестача націоналізму робить із народу напівпритомного каліку при битій дорозі, цілком залежного від доброї волі і бажань инших". Про це 2 лютого 2016 року у вітальному слові до учасників IV Бандерівських читань заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

23 січня Олег Тягнибок відвідав публічний звіт депутатів-свободівців Черкащини

23 січня 2017 року в Черкасах депутати-свободівці провели публічний звіт за рік роботи в обласній та міській радах. На захід завітав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Поспілкуватися з націоналістами прийшло понад півтисячі черкащан.

22 січня У Києві "Свобода" з'єднала береги Дніпра з нагоди Дня Соборности України

У неділю, 22 січня 2017 року, ВО "Свобода" спільно з ВГО "Сокіл" та иншими націоналістичними організаціями провели акцію до Дня Соборности України. У заході, що проходив на Мосту Метро, взяли участь близько 500 активістів, які з'єднали живим ланцюгом правий та лівий береги Дніпра. На акції був присутній лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

13 січня "Свобода" пікетувала Конституційний Суд із вимогою скасувати "мовний" закон Ківалова-Колісніченка

13 січня 2017 року "Свобода" разом з иншими патріотичними організаціями пікетувала Конституційний Суд України, який у закритому режимі розпочав розгляд конституційного подання 57 народних депутатів VII скликання, серед яких 37 свободівців, про антиконституційність "мовного" закону Ківалова-Колісніченка. Учасники пікету наголосили, що виходитимуть на протест, допоки цей українофобський документ не буде скасовано.

25 грудня 2016 Олег Тягнибок відвідав звіт міського голови та депутатів-свободівців у Карлівці на Полтавщині

25 грудня 2016 року у місті Карлівка, що на Полтавщині, відбулися урочисті збори до 25-річчя Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Під час зібрання депутати-свободівці міської та районної рад, а також міський голова Карлівки Олександр Наконечний прозвітували про рік своєї діяльности. На зібрання завітав і лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

24 грудня 2016 Депутати-свободівці Рівненщини прозвітували за рік роботи в місцевих радах области

24 грудня 2016 року в Рівному відбувся відкритий звіт депутатів-свободівців усіх рівнів перед громадою области. На заході були присутні лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та народний депутат України від Рівного свободівець Олег Осуховський.

18 грудня 2016 Олег Тягнибок: Перезавантаження влади - логічний вихід із прірви, в яку котиться країна

На переконання Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, єдиним логічним виходом для врегулювання ситуації в країні є перезавантаження влади шляхом дострокових виборів. Таку точку зору очільник націоналістів висловив 18 грудня 2016 року в Івано-Франківську, даючи оцінку існуючій суспільно-політичній ситуації в країні й тим корупційним скандалам, що чи не щотижня припідносяться на поверхню.

17 грудня 2016 Олег Тягнибок взяв участь у відкритті пам'ятника Героєві України Миколі Дзявульському в Шепетівці

17 грудня 2016 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав місто Шепетівку Хмельницької области. Провідник націоналістів взяв участь у вшануванні пам'яти героя Небесної сотні Миколи Дзявульського, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера на вулиці Інститутській.

Показати старіші події