Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

27 жовтня Олег Тягнибок у Радомишлі представив кандидатів на місцевих виборах

27 жовтня 2017 року в Радомишлі за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника Житомирського обласного осередку ВО "Свобода" Сидора Кізіна відбулося урочисте представлення громаді кандидатів-націоналістів, які візьмуть участь у виборах до Радомишльської міської ради ОТГ 29 жовтня.

27 жовтня У Житомирі відкрили перший в Україні пам'ятник Олегові Ольжичу

27 жовтня 2017 року в Житомирі за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та голови обласного осередку партії Сидора Кізіна відбулось урочисте відкриття скверу та першого в Україні пам'ятника націоналісту, видатному поетові, політичному діячеві, археологу, почесному громадянину Житомира Олегу Ольжичу ‒ героєві, що є символом української нації.

26 жовтня Олег Тягнибок представив у Кіцмані свободівських кандидатів у депутати міської ради ОТГ

26 жовтня 2017 року в райцентрі Кіцмань відбулася зустріч місцевих мешканців з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком. Лідер націоналістів поспілкувався з кіцманцями напередодні проведення місцевих виборів до рад ОТГ, які 29 жовтня пройдуть по всій Україні, в тому числі й у Кіцмані.

26 жовтня Олег Тягнибок у Мукші Китайгородській представив кандидатів до Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ОТГ

26 жовтня 2017 року на Хмельниччині відбулася зустріч Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока з мешканцями Мукші Китайгородської. Очільник націоналістів представив кандидата на посаду голови Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ Олега Стебницького та кандидатів у депутати відповідної громади. Попри перешкоджання з боку чинної влади (ненадання приміщення для зустрічі тощо) понад сотня громадян зібралася поспілкуватися з Олегом Тягнибоком та місцевими свободівцями.

25 жовтня Олег Тягнибок відвідав партійну освітню школу "Свободи" в Тернополі

25 жовтня 2017 року в актовій залі Галицького коледжу ім. В. Чорновола відбулася партійна освітня школа ВО "Свобода". Участь у ній взяли депутати-свобрдівці Тернопільської обласної та міської рад, голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, в.о. голови Тернопільської міської організації Віталій Хоркавий, активісти ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл". Також приєднався до заходу очільник націоналістів Олег Тягнибок.

21 жовтня Олег Тягнибок на Полтавщині представив громадам Гребінки та Лохвиці кандидатів на виборах до ОТГ

21 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у містах Гребінка та Лохвиця провів зустрічі з громадою. На заході також були присутні свободівці ‒ заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко та депутати Полтавської обласної ради Віктор Щуров, Іван Близнюк та Віталій Бабак.

16 жовтня Олег Тягнибок представив громадам Ланівців, Хоросткова та Зборова свободівських кандидатів на виборах до ОТГ

16 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок провів низку зустрічей із громадами міст Ланівці, Хоростків, Зборів, що на Тернопільщині і представив кандидатів на місцевих виборах до об'єднаних територіяльних громад. Участь у заході взяв голова Тернопільської обласної "Свободи" Олег Сиротюк. На вибори депутатів до Лановецької ОТГ від "Свободи" зареєстровано 24 кандидати, до Хоростківської ОТГ ‒ 22 кандидати, до Зборівської ‒ 26.

15 жовтня У Городку відкрито та освячено пам'ятник Нескореним

15 жовтня 2017 року в місті Городок з ініціятиви й коштом свободівців було урочисто відкрито пам'ятник Нескореним. У відкритті та освяченні пам'ятника взяли участь лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, голова Хмельницької обласної "Свободи" Олег Лопатовський, депутати-свободівці Анатолій Панчук, Юрій Смаль, Юрій Кравчук, Віталій Діденко та инші.

12 жовтня "Свобода" відкрила у Рибчинцях пам'ятник Тарасові Шевченку

12 жовтня 2017 року Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, народний депутат України Олександр Марченко, голова Вінницької обласної "Свободи" Олексій Фурман, голова Київської обласної "Свободи" Ігор Сабій відкрили у селі Рибчинці Хмільницького району пам'ятник Тарасові Шевченку.

10 жовтня Олег Тягнибок: Жодна суддівська реформа не діятиме, доки не буде люстровано суддів

[b]Поки не відбудеться повної люстрації суддівського корпусу, а суддів місцевих судів не обиратимуть всенародно і громада не отримає права на їхнє відкликання ‒ не діятиме жодна реформа. Те, що в парламенті протягнули "кнопкодавством" та голосами "Опоблоку" ‒ лише мильна бульбашка й спроба олігархічної влади узурпувати судову гілку. Про це під час робочої поїздки на Херсонщину 9 жовтня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/b]

Показати старіші події