Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

20 березня Олег Тягнибок привітав Теодора Дячуна з 90-річчям

20 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав голову Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА Теодора Дячуна із 90-річчям. Заходи з нагоди ювілею комбатанта Української Повстанської Армії відбулися в селі Мазепинці Білоцерківського району на Київщині. Водночас там свободівці спільно з іменинником вшанували 378-річчя Гетьмана Івана Мазепи.

16 березня Націоналісти підписали та представили Національний маніфест

16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту. Під ним підписалися лідери ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" ‒ Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко та Андрій Білецький. Також документ підтримала ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конгрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня, організація "С14" (лідер ‒ Сергій Мазур).

10 березня У Львові відбулися установчі збори обласного "Легіону Свободи"

10 березня 2017 року у Львові відбулися установчі збори Львівського обласного комбатантського об'єднання "Легіон Свободи". Головою організації в області обрали лікаря-хірурга, керівника медичної служби батальйону "Азов" свободівця Костянтина Василькевича.

5 березня У Києві вшанували Романа Шухевича та полеглих у сучасній війні з Московією

5 березня 2017 року в Києві на Майдані Незалежності відбувся мітинг-реквієм "Генерал та його воїни". Захід був приурочений 67-им роковинам загибелі Головного Командира УПА Романа Шухевича та 25-річчю з дня народження першого полеглого в московсько-українській війні донецького свободівця Дмитра Чернявського. Участь в акції, яку організували Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та ВГО "Сокіл", взяли також активісти "Національного корпусу", "Правого сектора", "Студентської Свободи", небайдужі кияни. Загалом на центральній площі столиці зібралося кількасот осіб.

4 березня Музею історії України в ДСВ передали особисті речі загиблого офіцера Мирослава Мисли

4 березня 2017 року відбулася урочиста передача речей героя московсько-української війни, бійця "Легіону Свободи" Мирослава Мисли Національному музею історії України у Другій Світовій війн і. Установі було передано особисті речі та обладунки, що упродовж двох років супроводжували воїна на фронті ‒ вони увійдуть до музейної експозиції "Український Схід". Участь у події взяли рідні та побратими націоналіста, а також ті, чиєю творчістю він надихався.

11 лютого Грандіозним маршем націоналісти з усієї України відзначили 123-річчя створення "Соколу"

11 лютого 2017 року у Тернополі відбувся традиційний "Марш правих традицій", організований ВГО "Сокіл". Молоді націоналісти з усієї України з'їхалися до Тернополя, аби відзначити 123-тю річницю створення організації. Члени найстаршої молодіжної організації України освітили вулиці Тернополя вогнем смолоскипів, своїми гаслами "сокільці" закликали тернопільців та українців до боротьби й вшанували полеглих героїв: "Одна мова, одна нація, одна Батьківщина, це ‒ Україна!", "Один за всіх, і всі за одного!", "Де сила ‒ там воля!", "Разом і до кінця!", "Геть олігархів! Свободу народу!", "Наша земля ‒ наші герої", "Україна без холопів! Україна без панів!", "Свободу патріотам!", "Борцям за волю України слава!". На чолі колони молоді націоналісти несли великий банер із зображенням загиблого героя московсько-української війни, "сокільця" Мирослава Мисли.

11 лютого Злетом "Соколи Майдану" в Тернополі відзначили 123-річчя створення організації "Сокіл"

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Захід організував тернопільський осередок "Сокола" за підтримки голови Тернопільської міської "Свободи", учасника московсько-української війни Володимира Стаюри.

2 лютого Олег Тягнибок на Бандерівських читаннях: Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі

"Націоналізм - це хребет нації. Це те, що дає гідність, дає силу, дає крила, дає сенс і мету. Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі. І навпаки - нестача націоналізму робить із народу напівпритомного каліку при битій дорозі, цілком залежного від доброї волі і бажань инших". Про це 2 лютого 2016 року у вітальному слові до учасників IV Бандерівських читань заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

23 січня Олег Тягнибок відвідав публічний звіт депутатів-свободівців Черкащини

23 січня 2017 року в Черкасах депутати-свободівці провели публічний звіт за рік роботи в обласній та міській радах. На захід завітав лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Поспілкуватися з націоналістами прийшло понад півтисячі черкащан.

22 січня У Києві "Свобода" з'єднала береги Дніпра з нагоди Дня Соборности України

У неділю, 22 січня 2017 року, ВО "Свобода" спільно з ВГО "Сокіл" та иншими націоналістичними організаціями провели акцію до Дня Соборности України. У заході, що проходив на Мосту Метро, взяли участь близько 500 активістів, які з'єднали живим ланцюгом правий та лівий береги Дніпра. На акції був присутній лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Показати старіші події