Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

29 січня Олег Тягнибок: У Києві мала б бути вулиця Оверка Гончаренка

[b]У соту річницю чину крутянців, які боролися за українську незалежність, влада влаштовує лише точкові піарні заходи. Тим часом в Україні, зокрема в Києві, досі немає жодної вулиці, названої іменем командира українського підрозділу, який героїчно боровся під Крутами ‒ підполковника Оверка Гончаренка. Вулиці на честь крутянців мали б обов'язково існувати в Україні як гідна пошана борцям за її незалежність. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час заходів зі вшанування 100-річчя подвигу під Крутами та бою за завод "Арсенал" у Києві 29 січня 2018 року.[/b]

[i]"Відсутність вулиць імені підполковника Оверка Гончаренка, зокрема в столиці, ‒ це показник влади, яка звикла все робити тільки для власного піару. Дивно виглядає, коли влада чисто театрально відзначає річницю чину крутянців, але не розуміє, за що вони вели свою боротьбу.

100 років тому це було рівно тиждень після проголошення незалежності УНР. Подвиг Героїв Крут ‒ це чин в імя незалежності української держави. Саме її під Крутами відстоювали українські добровольці. Вони змагали за право українців бути господарями на своїй землі",[/i] ‒ наголосив у виступі Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"