Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

29 листопада 2017 Олег Тягнибок: Україна є щитом Європи перед Росією і большевизмом, який вона відроджує

[b]Європа має усвідомити, що Україна є її щитом перед Московією і більшовизмом, який відроджується на теренах Російської імперії. Навпаки, Україні потрібно максимально допомагати, а не шантажувати чи, користуючись слабкістю української влади, намагатися щось собі вхопити. Про це 29 листопада 2017 року в етері програми "Правда. Наживо" на телеканалі "НТА" заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/b]

Очільник націоналістів зауважив, що останнім часом наші сусіди чи то угорці, чи румуни, чи поляки, чи чехи, навіть білоруси хочуть зробити якусь шкоду для України. Як наголошує Олег Тягнибок, заяви про те, що Європа чи Польща можуть переорієнтуватися на Москву, виглядають доволі смішно.

[i]"Напевно, поляки забули свою історію: кожного разу, коли антиукраїнська політика в Польщі сягала шаленої маячні ‒ поляки потерпали саме від дій Росії. Поляки ввійшли в Європу з доволі одіозними політиками, як-от Пілсудський. Хочу сказати усім, хто влаштовує в Європі істерію проти України, що українці й так є європейською нацією. Ми увійдемо в Європу і з Бандерою, і з Шухевичем, і з Українською Повстанською Армією. Тому що це наші герої, які на своїй території боролися проти різних окупантів. А питання історичні потрібно залишити історикам. Політики ж повинні дивитися в майбутнє.

Ми, українці, шануємо й розуміємо патріотизм поляків. Але даруйте, і вони, якщо ще й говорять, що є нашими добрими сусідами, мали би усвідомлювати, що ми так само маємо свій патріотизм, свої гонор, честь, гідність і своїх героїв", [/i]‒ підсумував лідер "Свободи".

Прес-служба ВО "Свобода"