Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

26 листопада 2017 Олег Тягнибок: Націоналісти в місцевих органах влади підтверджують свій потенціял ефективністю та результатом

[b]Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок 26 листопада 2017 року взяв участь у звіті міського голови Івано-Франківська свободівця Руслана Марцінківа за другий рік роботи на посаді. На відміну від попередніх очільників обласного центру, свободівці вже вдруге звітують перед громадою у публічній, відкритій площині. Ба більше, аналогічні звіти щороку традиційно відбуваються по всій області в населених пунктах, де націоналісти одержали представників у органах місцевого самоврядування різного представництва.[/b]

[i]"Кадровий потенціял, який запропонувало Всеукраїнське об'єднання "Свобода" на місцях, отриманий вотум громадської довіри, підтверджує своєю роботою, предметним результатом та конкретними досягненнями. Пишаюсь, що станом на сьогодні і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, і очільники Тернополя Сергій Надал та Хмельницького Олександр Симчишин входять до числа найпрогресивніших міських голів України. Щоразу, приїжджаючи до Івано-Франківська, неозброєним оком помічаю позитивні зміни, які відбуваються в місті, й сьогоднішнє спілкування з громадою лише підтверджує високу оцінку роботи свободівців",[/i] ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Голова ВО "Свобода" високо оцінив і роботу голови Івано-Франківської обласної ради свободівця Олександра Сича, який нині єдиний, хто з націоналістів очолює найвищий представницький орган краю в державі. Олег Тягнибок відзначив, що саме завдяки послідовній позиції свободівців, Прикарпаттю вдається досягати непоганих результатів порівняно з іншими регіонами, спрямовуючи при цьому чималий фінансовий ресурс на розвиток соціяльно-економічної царини.

[i]"Сьогодні ми спостерігаємо повний крах центральної влади ‒ тих, хто має взяти всю повноту відповідальности за стан справ у внутрішній і зовнішній політиці. Це і Президент зі своєю адміністрацією, і так звана нелегітимна парламентська більшість, і уряд, який ця більшість обрала, і її представники на місцях. Аналізуючи проєкт Державного бюджету на 2018 рік, можна стверджувати, що в країні де-факто, як і за Януковича, продовжує послідовно вибудовуватися олігархічна, поліцейсько-чиновницька держава. Натомість децентралізація і формування самодостатніх, фінансово спроможних громад, сильного місцевого самоврядування все більшою мірою виявляється лише мильною бульбашкою, якою спекулюють з екранів телебачення Порошенко з Гройсманом, на практиці нав'язуючи черговий фінансовий зашморг на органи місцевого самоврядування. Влада використовує фінансовий ресурс задля забезпечення свого подальшого перебування на посадах у той час, як органи місцевого самоврядування, зокрема і наші свободівці, змушені докладати титанічних зусиль задля виконання своїх зобов'язань перед громадою"[/i], ‒ акцентував Олег Тягнибок.

Як зауважив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, результати, що їх досягають націоналісти ‒ наслідок роботи усієї команди.

[i]"Якою б не була посада, кожен потребує мати біля себе міцну дружню команду, що крокуватиме поряд і дивитиметься в одному напрямку. Тому все, що ми спостерігаємо в Івано-Франківську ‒ це робота великої команди однодумців. Ми бачимо наше місто в єдиному світлі: зберігаємо і відновлюємо історію, покращуємо те, що потребує змін, створюємо речі, без яких не уявляється сучасне місто. І надзвичайно важливо, щоб у нашій команді була громада, активні франківці, які щодня допомагатимуть робити Івано-Франківськ найкращим містом для життя",[/i] ‒ зазначив очільник обласного центру.

Присутній на звіті голова обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик наголосив, що націоналісти у своїй діяльності керуються програмою об'єднання, намагаючись виконувати всі зобов'язання, взяті перед виборцями, усвідомлюючи всю повноту відповідальності перед громадою.

[i]"Сьогоднішній звіт міського голови Івано-Франківська розпочинає цілу серію звітів, які "Свобода" протягом листопада-лютого проведе в кожному населеному пункті Прикарпаття. Це звична практика для нас, на відміну від тих же опонентів. Ми відкриті перед громадою, не ховаємось від людей і готові відповідати за кожна ухвалене рішення",[/i] ‒ резюмував Михайло Королик.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"