Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

24 жовтня 2017 Олег Тягнибок: Аби подолати корупцію, необхідно знищити олігархію

Корупцію в країні спричиняє панування олігархату. Саме його безкарність і контроль за ресурсами, владою і медіа дозволяє визискувати українців, узаконивши корупцію. Про це 24 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, спілкуючись із мешканцями Малої Данилівки на Харківщині.

Очільник націоналістів представив громаді кандидатів-свободівців до селищної ОТГ і свободівського кандидата на посаду селищного голови, чинного депутата Дергачівської міської ради Дениса Корнієнка, а також відповів на питання щодо політичної ситуації в державі.

Серед іншого на зустрічі обговорили проблему корупції ‒ люди запитували, що є її причиною. На переконання Олега Тягнибока, її спричиняє панування в державі олігархії.

"На догоду господарям-олігархам влада ухвалює такі закони і "протягує" такі рішення, які дозволяють абсолютно безкарно, "законно" грабувати державу та людей. Тобто ті, котрі мали би бути слугами народу, стають служками олігархів. І в скрутний для України час, замість того, щоби затягти паски на пузі олігархів, вони, насміхаючись, затягують зашморг на шиї українців.

Саме тому з корупцією слід боротися докорінно, а не поверхово. Слід знищити її джерело ‒ олігархію. Без цього вся ця бутафорна "боротьба з корупцією" є димовою завісою, яку часто роздувають самі ж олігархи. Натомість "Свобода" ‒ єдина на сьогодні політична сила, яка не обіцяє і не декларує "боротьбу з корупцією", а методично впроваджує системний план ліквідації олігархії як явища. Він чітко і зрозуміло прописаний в актуальній редакції Програми захисту Українців. До того ж кожен пункт цього плану підкріплений відповідними проектами законів. Більшість із них уже давно лежать у парламенті, у якого немає політичної волі для їхнього ухвалення", ‒ наголосив лідер "Свободи".

"Реалізація цього плану можлива за умови приходу до влади націоналістів. А цей парламент ні на що не здатний, окрім як проголосувати новий закон про вибори й піти", ‒ підсумував Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"