Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

30 вересня 2017 Олег Тягнибок: Націоналісти єдині мають політичну волю побороти олігархію

Якщо в Україні далі пануватиме олігархат, вона не матиме шансу стати соціально справедливою. Про це 30 вересня 2017 року під час зустрічі з громадою Кам'янки на Черкащині заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Очільник націоналістичного об'єднання повідомив про рішення 38-го з'їзду "Свободи", згідно з яким курс на боротьбу з олігархією є для націоналістів надважливим завданням. Водночас він зазначив, що для того, аби подолати олігархію як явище, необхідна політична воля, яку мають лише націоналісти.

"25-30 років тому, коли почалася наша боротьба з комунізмом, багато хто не вірив, що ми зможемо її завершити. Проте врешті-решт ми добилися того, щоби комунізм було викинуто на смітник історії. Тому я впевнений: абсолютно реально побороти й олігархію. Але для цього необхідна політична воля, яку має лише ВО "Свобода" та наші союзники-націоналісти.

Ми давно розпочали боротьбу проти олігархів, але відтепер вона буде більш системною. Переконаний: маємо знищити олігархію, адже це найбільше зло для українського суспільства всередині держави", ‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"