Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

28 квітня 2017 Олег Тягнибок: Волинська "Свобода" як одна із засновниць партії має показувати приклад роботи

Волинська обласна організація ВО "Свобода" має особливу місію в партійній всеукраїнській організації і повинна показувати приклад, як працювати іншим обласним організаціям. Про це 28 квітня 2017 року під час обласної звітно-виборчої конференції Волинської обласної організації ВО "Свобода" заявив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок у своєму виступі перед делегатами конференції підкреслив особливу місію, яку виконує Волинська "Свобода": "Волинська обласна організація ‒ це організація-засновник нашої партії. Тому партійне керівництво дуже скрупульозно придивляється до її роботи, адже вона має показувати іншим приклад роботи".

Лідер націоналістів також акцентував увагу на тому, що сьогодні влада своїми діями віддає в заставу всю Україну: "Наша справа ‒ побудова Великої України на засадах соціальної та національної справедливости. Для цього ми маємо докласти максимум зусиль. Ми хочемо побудувати Україну, де пануватимуть українські закони, де українець почуватиме себе гордо та вільно. Де будуть захищені його права та свободи. У правлячої влади ж інша мета. Вона готова віддати в заставу всю Україну, розпродати землю і стратегічні підприємства, залізти в борги перед МВФ. Насправді ж більшість ініціатив української влади, які подаються як вимоги МВФ, є її приватною ініціативою. В тому числі коли йдеться про продаж української землі. Тому ми маємо розуміти, що поки націоналісти не прийдуть до влади в Україні, торгівля і здача українських інтересів продовжуватиметься".

Прес-служба ВО "Свобода"