Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 березня 2017 Олег Тягнибок: Розслідування злочинів проти майданівців затягують через відсутність політичної волі

Три роки показали, що у влади немає політичної волі для справедливого суду над тими, хто знищував майданівців. Натомість відбувається масове переслідування активістів Революції гідности й добровольців, які першими пішли на війну. Про це 23 березня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок перед дачею свідчень у Святошинському райсуді столиці у справі про напад "беркутівців" на народних депутатів 18 лютого 2014 року.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, очільник "Свободи" наголосив, що для нього не мають значення якісь особисті компенсації ‒ важлива справедлива кара для злочинців.

"Для мене важливо, щоби виконавців та замовників злочинів проти учасників Революції гідности було покарано. Однак за три роки ми так і не побачили справедливих вироків для зловмисників", ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Водночас, як він наголосив, у політичних справах проти майданівців та учасників війни з Москвою судові вироки оголошують дуже швидко: "Минулого тижня громаду сколихнула звістка про те, що "кіборгу" Геннадію Дуброву на псевдо "Бізон", який воював у Донецькому аеропорту, фактично ні за що присудили шість років. Тут суди відбуваються дуже швидко ‒ патріотів, майданівців, добровольців судять, а тим, хто вчиняв розправу над українцями, дають змогу уникнути відповідальности!".

Зауважимо, що окрім лідера націоналістичної політсили, для дачі показів до суду прибув також народний депутат України VII скликання свободівець Олексій Кайда.

Прес-служба ВО "Свобода"