Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

11 березня 2017 Олег Тягнибок: "Свобода" сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою

"Студентська Свобода" ‒ це освічені молоді люди, які підуть у виконавчу владу, стануть депутатами місцевих рад, парламенту та їхніми помічниками-консультантами. Зі свого боку "Свобода" повністю сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою. Про це 11 березня 2017 року говорив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час спілкування з учасниками першого з'їзду незалежної студентської профспілки "Студентська Свобода".

Лідер свободівців поділився з активістами власним досвідом боротьби за права студентів, адже свого часу очолював Студентське братство Львова. Олег Тягнибок наголосив на важливій місії "Студентської Свободи" ‒ протистояти ворожій українцям ліберальній ідеології.

"Сьогодні є небезпека опанування українським суспільством ворожої для українців так званої ліберальної, чи то грантожерської ідеології. Ліберали ‒ це люди, які нам нав'язують непритаманні для українців цінності. Різниця між лібералом і націоналістом у тому, що для націоналістів права нації, родини, громади ‒ понад усе. Основне завдання "Студентської Свободи" донести в молодіжне середовище цю ідеологію. Потрібно, щоб українське суспільство на побутовому рівні вважало так, як вважаємо ми, соціальні націоналісти, що права нації понад усе", ‒ наголосив лідер ВО "Свобода".

Олег Тягнибок закликав студсвободівців створювати осередки не лише у всіх вишах, а й технікумах, училищах, коледжах. Він описав бачення подальшої діяльності "Студентської Свободи" як профспілкової організації, яка захищатиме права студентів. Голова партії запевнив, що "Свобода" всіляко сприятиме нарощуванню кадрового потенціалу молоді.

"Свобода" дуже розраховує на "Студентську Свободу" як на серйозний кадровий потенціал. Наша політична сила добре знає, що таке мати кваліфіковані, професійні кадри. Соціальний ліфт у "Свободі" добре працює. Відтак активна людина, яка добре себе проявляє, може без жодних проблем претендувати на серйозні перспективи і кар'єрний ріст в нашій організації. Про це свідчить статистика, за якою кожен 5-й депутат місцевої ради від "Свободи" ‒ є молодою людиною", ‒ підкреслив голова партії.

Олег Тягнибок відповів на численні питання молоді, що стосувалися проблем зовнішньої політики, співпраці з націоналістами з-за кордону, нагальних проблем української політики тощо, та побажав студентам успіхів у подальшій розбудові організації та боротьбі за свої права.

Прес-служба "Молоді Свободи"