Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

22 лютого 2017 Олег Тягнибок: Влада має ставити національні інтереси України понад усе або забиратися геть

[b][i]"Націоналісти разом ‒ це велика сила. Ми внутрішньо відчуваємо, як потрібно діяти і що робити в країні. Тепер влада має зрозуміти одне ‒ ставите національні інтереси вище своїх приватних або забирається геть! Ми виступаємо за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади. Українці більше не будуть терпіти". Про це, виступаючи біль парламенту 22 лютого 2017 року, заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/i][/b]

Під час виступу лідер "Свободи" нагадав, що три роки тому, 22 січня 2014 року, Янукович і його кліка втекли з Києва. За його словами, це день звершення Майдану, але не завершення революції.

[i]"На жаль, наслідком Революції гідности є лише повалення режиму Януковича. Але не усунуто наслідки його правління, не розпочато системних змін у державі. Ми опинилися на межі можливого реваншу антиукраїнських сил. Перемога 22 лютого 2014 року українцям, націоналістам далася великою кров'ю ‒ сотня загинула на Майдані, тисячі гинуть на фронті. Нині українські націоналісти єдині у своїх прагненнях, і цього найбільше боїться влада бариг і зрадників ‒ вони бояться появи єдиної сили української нації. Але суспільство чекає появи такої сили. Саме тому через три роки після Майдану ми тут зібралися. Не задля посад, преференцій чи статків ‒ ми прийшли до парламенту, щоб озвучити ультиматум владі!" [/i]‒ зазначив Олег Тягнибок.

Лідер свободівців озвучив ультиматум (svoboda.org.ua), який згодом із трибуни парламенту зачитав очільник "Національного корпусу" Андрій Білецький.

Олег Тягнибок також наголосив: [i]"Ми окреслюємо межі національних інтересів, за які влада не має права переступати. Нині депутати зайдуть у парламент із мандатом від нашого маршу і передадуть владі ультиматум. Це буде для неї червона лінія.

На жаль, за три роки влада ще більше стала олігархічною ‒ корупцію не поборено, люстрацію не проведено, не покарано убивць майданівців, зовнішня політика ‒ бездарна, триває торгівля на крові у час, коли тисячі українців відстоюють державу на фронті. Зрозуміло, що влада прагне лише подальшого визиску українців. Підписують меморандуми з МВФ, з різними фінансовими установами та ще й говорять, що це благо для України, хоча це лише ширма для грабунку держави.

За нашими спинами вони не тільки торгують з окупованими територіями, а щорічно викидають мільярди доларів на утримання цих територій. Ми платимо життями наших героїв, а для них це ‒ "торгівля". Але вони ж торгують і з Московією ‒ нашим ворогом-окупантом. За даними держкомстату, в України найбільше йде торгівля з Росією ‒ 3, 2 мільярда доларів ми на експорт туди відправили, на 4, 6 мільярда у них купуємо товарів. Ми так хочемо виграти війну?! Влада каже ‒ "нема альтернативи". Та є альтернатива ‒ це національна альтернатива! Треба лише вигнати бариг та зрадників. Адже за останні десять років 116 мільярдів доларів виведено у офшори, 40 мільярдів доларів ‒ це лише те, що винні державі олігархи".

"Націоналісти ‒ разом, а разом ми ‒ сила! Ми внутрішньо відчуваємо, як потрібно діяти і що робити. Влада має зрозуміти одне: ставити національні інтереси вище своїх приватних або забиратися геть. Ми виступаємо за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади. Українці більше не будуть терпіти.

Владі залишилося виконати бодай один пункт коаліційної угоди, який обіцяли виконати ще після Майдану: проголосувати за закон про вибори на пропорційній основі за відкритими списками, змінити склад ЦВК, затвердити закон про імпічмент Президенту, відкликання депутатів, чиновників, суддів ‒ і забиратися! Українці мають отримати право в конституційний спосіб обрати ту владу, яка стане на захист великої Української держави", [/i]‒ заявив лідер "Свободи".

Прес-служба ВО "Свобода"