Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

31 січня 2017 Олег Тягнибок: "Свобода" вимагає скликати позачергове засідання парламенту

[b]У зв'язку із загостренням ситуації на фронті "Свобода" вимагає негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради України. Про це 31 січня 2017 року заявив лідер націоналістичної політсили Олег Тягнибок.[/b]

Націоналіст підкреслив, що ситуація в Авдіївці - це яскравий приклад того, як влада продовжує нехтувати національними інтересами українців.

[i]"Влада може скільки завгодно звертатися з вимогами до світової спільноти, скликати показово РНБО, але Україну не почують доти, доки ми самі не почнемо себе захищати. У світі поважають тільки сильного. Якого захисту ви хочете, якщо досі боїтеся назвати АТО війною, а агресора - окупантом? Ще й про якийсь "ефективний контроль" Москвою загарбаних територій по-капітулянтськи заговорили… Чому досі не скликали позачергового засідання сесії парламенту, який не вилазить із відпусток? Годі героїзму в телевізорі! Покажіть свій патріотизм під час голосувань або йдіть геть"[/i], - наголосив Олег Тягнибок.

Націоналіст також додав, що "Свобода" вимагає негайно скликати позачергове засідання ВР і проголосувати за законопроєкти авторства депутатів-свободівців, які, на жаль, протягом тривалого часу ігнорує парламентська більшість. Серед законодавчих ініціятив, які ініціювали націоналісти і які потребують негайного розгляду, зокрема, такі:

1. №0002 "Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією", зареєстрований 2 грудня 2014 року: w1.c1.rada.gov.ua.

2. №1206 "Про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації", зареєстрований 2 грудня 2014 року: w1.c1.rada.gov.ua.

3. №1135-1 "Про цивільну зброю і боєприпаси", зареєстрований 10 грудня 2014 року: w1.c1.rada.gov.ua.

4. №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", зареєстрований 12 червня 2015 року: w1.c1.rada.gov.ua.

5. №3213 "Про ембарго на імпорт товарів, отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора" від 2 жовтня 2015 року: w1.c1.rada.gov.ua.

6. №4808 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором від 14 червня 2016 року: w1.c1.rada.gov.ua.

7. Проект Постанови про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (№4493) як реакція на вторгнення Росії був зареєстрований в Раді ще 19 березня 2014 року, але так і не був включений у порядок денний парламенту: w1.c1.rada.gov.ua.

8. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, зареєстрований 29 травня 2014 року, який також не дійшов до сесійної зали: w1.c1.rada.gov.ua.

Прес-служба ВО "Свобода"