Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

29 січня 2017 Олег Тягнибок на вшануванні Героїв Крут: Маємо докласти максимум зусиль, аби московська імперія розпалася на багато держав

29 січня 2017 року під час вшанування Героїв Крут у столиці лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, звертаючись до учасників урочистого віча, наголосив, що московська імперія - головний ворог України. За його словами, головне завдання нині - докласти максимум зусиль, аби вона розсипалася на чимало держав.

Виступаючи на Аскольдовій могилі, лідер ВО "Свобода" заявив, що українці - нація державників, переможців і героїв, а справжня українська еліта, українські воїни завжди були на кілька кроків попереду, ніж українська так звана владна еліта.

"Коли йдеться про героїзмом хлопців-крутянців, розуміємо, що вони були справжніми воїнами та державними мужами, бо гинули не лише за своїх друзів, свої родини - вони свідомо гинули за Україну. Проводячи історичні паралелі, маємо пам'ятати, що зараз найкращі гинуть на фронті московсько-української війни! Але на жаль, як і 100 років тому, маємо таку владну еліту, яка відстає від героїзму уже сучасних героїв.

Рівно рік тому наш побратим Мирослав Мисла тут, біля Хреста героям-крутянцям, говорив так, що щемило серце… Він загинув за Україну, за нас із вами, як і хлопці-крутянці. Власне, у цьому велич і суть української нації - у нас народжуються герої, що беруть уроки з української історії. У цьому сила і велич нашої нації, яка буде вічною, бо наша матір Україна завжди народжуватиме, виховуватиме і вестиме вперед своїх захисників.

Нині згадуємо Героїв Крут, згадуємо Героїв Бахмача, сучасних Героїв і вкотре стверджуємо, що нашим головним ворогом є Москва. До часу, поки буде ця імперія - ми матимемо війну, гинитимуть наші герої. Тому наше завдання - зробити усе можливе, щоби на території цієї імперії постало багато маленьких держав. Ба більше, маємо пам'ятати й про внутрішнього ворога - владу, яка зупиняє будь-який поступ, йде на певні компроміси, через що народ змушений платити кров'ю Героїв. Але поки ми пам'ятатимемо про героїчні чини наших попередників, шануватимемо сучасників - буде Україна", - зазначив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"