Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

22 лютого Олег Тягнибок: Влада має ставити національні інтереси України понад усе або забиратися геть

[b][i]"Націоналісти разом ‒ це велика сила. Ми внутрішньо відчуваємо, як потрібно діяти і що робити в країні. Тепер влада має зрозуміти одне ‒ ставите національні інтереси вище своїх приватних або забирається геть! Ми виступаємо за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади. Українці більше не будуть терпіти". Про це, виступаючи біль парламенту 22 лютого 2017 року, заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/i][/b]

18 лютого Олег Тягнибок: Влада "бариг" і зрадників не зреалізувала жодної з ідей, декларованих на Майдані

18 лютого 2017 року активісти ВО "Свобода" на чолі з лідером об'єднання Олегом Тягнибоком вшанували в Києві загиблих героїв Небесної сотні. Участь у вшануваннях взяли народні депутати України Андрій Іллєнко та Юрій Левченко, а також заступники Голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, Ігор Кривецький та Юрій Сиротюк. Націоналісти відвідали місця, де загинули, зокрема, свободівці Сергій Дідич, Ігор Сердюк, Олександр Капінос та прихильник "Свободи" Володимир Кульчицький.

12 лютого Олег Тягнибок: Чинний парламент має ухвалити новий закон про вибори і йти геть

12 лютого 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок прочитав лекцію для слухачів Центру політичної освіти. Під час заходу очільник націоналістів наголосив, що нині вкрай необхідно якнайшвидше переобрати чинний парламент. За його словами, що довше діятиме цей склад Верховної Ради, то гіршим для українців буде наступний.

31 січня Олег Тягнибок: Необхідно негайно ухвалити закон про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями

31 січня 2017 року, коментуючи ситуацію із блокуванням постачання вугілля з Донбасу, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що позиція націоналістичної політсили чітка: жодних торговельних відносин із окупантами, терористами й сепаратистами не може бути категорично.

31 січня Олег Тягнибок: "Свобода" вимагає скликати позачергове засідання парламенту

У зв'язку із загостренням ситуації на фронті "Свобода" вимагає негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради України. Про це 31 січня 2017 року заявив лідер націоналістичної політсили Олег Тягнибок.

29 січня Олег Тягнибок на вшануванні Героїв Крут: Маємо докласти максимум зусиль, аби московська імперія розпалася на багато держав

29 січня 2017 року під час вшанування Героїв Крут у столиці лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, звертаючись до учасників урочистого віча, наголосив, що московська імперія - головний ворог України. За його словами, головне завдання нині - докласти максимум зусиль, аби вона розсипалася на чимало держав.

26 січня Олег Тягнибок: Резолюція ПАРЕ - черговий провал української дипломатії

Остання резолюція ПАРЕ щодо України - черговий провал української дипломатії й нашої делегації, бо деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога. Про це 26 січня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

21 грудня 2016 Олег Тягнибок: Б'юджет-2017 - корупційна олігархічна профанація

Головний фінансовий документ, за яким житиме Україна 2017 року і який депутатам роздали за пів години до голосування, - це не б'юджет країни, а цинічний дерибан державних коштів між владою та олігархами. Про це 21 грудня 2016 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи причини, через які депутати-свободівці голосували проти цього документа.

18 грудня 2016 Олег Тягнибок: Маємо працювати як велить закон, мораль, виховання і наші націоналістичні переконання

Делегуючи своїх представників на виборні посади в органи місцевого самоврядування, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагало від них максимальної публічности та прозорости в роботі. Обрані громадою, сьогодні вони покликані працювати так, як велить закон, мораль, виховання і наші націоналістичні переконання.

18 грудня 2016 Олег Тягнибок: Реалізовані на Прикарпатті успішні практики місцевого самоврядування варті впровадження на загальнодержавному рівні

На переконання Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, на Прикарпатті станом на сьогодні вже склалася напрацьована й достатньо успішна традиція діяльности органів місцевого самоврядування, їх координації та оперативного реагування на існуючі виклики, тієї національної, соціяльної захисної лінії, що її мала б витримувати місцева влада, представляючи інтереси громади.

Показати старіші події