Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 березня Олег Тягнибок: Розслідування злочинів проти майданівців затягують через відсутність політичної волі

Три роки показали, що у влади немає політичної волі для справедливого суду над тими, хто знищував майданівців. Натомість відбувається масове переслідування активістів Революції гідности й добровольців, які першими пішли на війну. Про це 23 березня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок перед дачею свідчень у Святошинському райсуді столиці у справі про напад "беркутівців" на народних депутатів 18 лютого 2014 року.

14 березня Дійшло як до жирафа ‒ на третій рік!

28 листопада 2014 року, на самому початку роботи нового скликання Ради, депутати від ВО "Свобода" зареєстрували законопроект про автоматичне позбавлення громадянства осіб, які мають інше громадянство (проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" N1114 щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України: w1.c1.rada.gov.ua). Та документ не лише не допустили до включення у порядок денний, але й намагалися відхилити.

11 березня Олег Тягнибок: "Свобода" сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою

"Студентська Свобода" ‒ це освічені молоді люди, які підуть у виконавчу владу, стануть депутатами місцевих рад, парламенту та їхніми помічниками-консультантами. Зі свого боку "Свобода" повністю сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою. Про це 11 березня 2017 року говорив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час спілкування з учасниками першого з'їзду незалежної студентської профспілки "Студентська Свобода".

11 березня Олег Тягнибок: Поширення націоналістичної ідеї в середовищі військових ‒ одне з основних завдань "Легіону Свободи"

Серед завдань "Легіону Свободи" ‒ опіка над родинами загиблих та поранених, формування здорового україноцентричного ядра в армійському середовищі та створення мобілізаційного плану на випадок переходу війни в гарячу фазу. Про це 11 березня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час установчих зборів Київського "Легіону Свободи".

26 лютого Олег Тягнибок: "Свобода" є принциповою та національно зорієнтованою політичною силою

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" протягом усіх 25 років з часу заснування розбудовувалась як ідеологічна, світоглядна політична сила. Сьогодні ми протистоїмо не стільки якійсь із партій ‒ куди більш важливою є ідеологічна боротьба, і загрозу в цьому напрямку несуть проросійські "ватні майдани" та носії безликої ліберальної ідеології, що позбавляє національного обличчя". Про це 26 лютого 2017 року заявив Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок в Івано-Франківську під час урочистих зборів з нагоди 25-ліття організації.

22 лютого Олег Тягнибок: Влада має ставити національні інтереси України понад усе або забиратися геть

[b][i]"Націоналісти разом ‒ це велика сила. Ми внутрішньо відчуваємо, як потрібно діяти і що робити в країні. Тепер влада має зрозуміти одне ‒ ставите національні інтереси вище своїх приватних або забирається геть! Ми виступаємо за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади. Українці більше не будуть терпіти". Про це, виступаючи біль парламенту 22 лютого 2017 року, заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/i][/b]

18 лютого Олег Тягнибок: Влада "бариг" і зрадників не зреалізувала жодної з ідей, декларованих на Майдані

18 лютого 2017 року активісти ВО "Свобода" на чолі з лідером об'єднання Олегом Тягнибоком вшанували в Києві загиблих героїв Небесної сотні. Участь у вшануваннях взяли народні депутати України Андрій Іллєнко та Юрій Левченко, а також заступники Голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, Ігор Кривецький та Юрій Сиротюк. Націоналісти відвідали місця, де загинули, зокрема, свободівці Сергій Дідич, Ігор Сердюк, Олександр Капінос та прихильник "Свободи" Володимир Кульчицький.

12 лютого Олег Тягнибок: Чинний парламент має ухвалити новий закон про вибори і йти геть

12 лютого 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок прочитав лекцію для слухачів Центру політичної освіти. Під час заходу очільник націоналістів наголосив, що нині вкрай необхідно якнайшвидше переобрати чинний парламент. За його словами, що довше діятиме цей склад Верховної Ради, то гіршим для українців буде наступний.

31 січня Олег Тягнибок: Необхідно негайно ухвалити закон про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями

31 січня 2017 року, коментуючи ситуацію із блокуванням постачання вугілля з Донбасу, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що позиція націоналістичної політсили чітка: жодних торговельних відносин із окупантами, терористами й сепаратистами не може бути категорично.

31 січня Олег Тягнибок: "Свобода" вимагає скликати позачергове засідання парламенту

У зв'язку із загостренням ситуації на фронті "Свобода" вимагає негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради України. Про це 31 січня 2017 року заявив лідер націоналістичної політсили Олег Тягнибок.

Показати старіші події