Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

24 жовтня Олег Тягнибок: Аби подолати корупцію, необхідно знищити олігархію

Корупцію в країні спричиняє панування олігархату. Саме його безкарність і контроль за ресурсами, владою і медіа дозволяє визискувати українців, узаконивши корупцію. Про це 24 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, спілкуючись із мешканцями Малої Данилівки на Харківщині.

20 жовтня Олег Тягнибок: Скасовувати депутатську недоторканність треба зараз, а не через роки

Усі партії, що з проходженням у парламент увійшли до складу так званої коаліції, перед виборами обіцяли скасувати депутатську недоторканність. І хоча б у чомусь вони мають бути послідовними! Якщо депутатам немає, чого боятися ‒ нехай проголосують за свободівський закон і не годують українців пожданиками. Про це 20 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, перебуваючи з робочим візитом на Черкащині.

19 жовтня Олег Тягнибок: Урядова "реформа" монополізує контроль за фінансами медичної галузі

Підтримана парламентом медична "реформа" монополізує контроль за фінансуванням галузі та може призвести до скорочення кількості лікарень і медперсоналу. Про це 19 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої поїздки на Волинь.

30 вересня Олег Тягнибок: Націоналісти єдині мають політичну волю побороти олігархію

Якщо в Україні далі пануватиме олігархат, вона не матиме шансу стати соціально справедливою. Про це 30 вересня 2017 року під час зустрічі з громадою Кам'янки на Черкащині заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Очільник націоналістичного об'єднання повідомив про рішення 38-го з'їзду "Свободи", згідно з яким курс на боротьбу з олігархією є для націоналістів надважливим завданням. Водночас він зазначив, що для того, аби подолати олігархію як явище, необхідна політична воля, яку мають лише націоналісти.

18 вересня План "Свободи" із деокупації Донбасу та Криму

[b]Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. Тим часом влада не пропонує жодних дієвих шляхів для деокупації загарбаних земель. Нам впарюють мінський формат як єдино можливий заради миру, говорячи, що альтернативи Мінську нема. Але це лицемірство, за яким криється продовження війни на десятиліття. Вони хочуть залишити цю війну нашим дітям і внукам.[/b]

7 вересня Суть послання Президента: олігархи далі жирують, а в українців горб росте

Ефективній українській стратегії ніде взятися хоча б тому, що люди, які при владі, не ототожнюють свого майбутнього з Україною. Це ж саме стосується майбутнього їхніх дітей. Їм ця стратегія не потрібна, бо вони не збираються відповідати за свої рішення та свою бездіяльність у критичні моменти.

7 вересня Олег Тягнибок: Олігархи далі жирують, а в українців горб росте

Рецепт українського "дива" від Порошенка: напозичатися ще кредитів від МВФ, розпродати українську землю, провести масштабну "прихватизацію" і жодної стратегії перемоги у війні з Москвою. Типовий гендлярський підхід. Олігархи далі жирують, а в українців горб росте.

21 червня Олег Тягнибок у Полтаві: Бізнес має розвиватися на законних умовах

Міський голова Полтави й коаліція у міській раді повинні серйозно поставитися до питання порятунку історичної спадщини від незаконних забудов. У бізнесу мають бути умови для розвитку, але законні. Він не може розвиватися шляхом знищення історичної та архітектурної спадщини міста. Про це під час робочого візиту в Полтаву 21 червня 2017 року заявив очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

23 травня Олег Тягнибок: Пам'ятаймо тих, хто загинув у боротьбі за майбутнє наших дітей!

23 травня 2017 року в Чернівцях з ініціятиви місцевого осередку ВО "Свобода" відбулося віче та смолоскипний марш до Дня Героїв. З цієї нагоди Буковину відвідав лідер об'єднання Олег Тягнибок. Під час заходів у обласному центрі очільник націоналістичної сили наголосив, що завдання сучасного покоління ‒ завершити багатовікову боротьбу українців за могутню державу, зокрема розпочату століття тому національну революцію.

30 квітня Олег Тягнибок: Єдність націоналістів допоможе очистити державу від гендлярів і українофобів

Теперішня влада хоче знову роздерти, розпродати Україну. Тому нам, націоналістам, треба бути єдиними, щоб ці "бариги" бачили, що ця холодноярська сила ‒ сила нації, рушійна сила Майдану ‒ нікуди не поділася. І щоб спинним мозком відчували наше дихання. Про це 30 квітня 2017 року під час виступу в селі Мельники на Черкащині ‒ на мітингу в рамках вшанувань героїв Холодного Яру ‒ заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Показати старіші події