Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

21 червня Олег Тягнибок у Полтаві: Бізнес має розвиватися на законних умовах

Міський голова Полтави й коаліція у міській раді повинні серйозно поставитися до питання порятунку історичної спадщини від незаконних забудов. У бізнесу мають бути умови для розвитку, але законні. Він не може розвиватися шляхом знищення історичної та архітектурної спадщини міста. Про це під час робочого візиту в Полтаву 21 червня 2017 року заявив очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

23 травня Олег Тягнибок: Пам'ятаймо тих, хто загинув у боротьбі за майбутнє наших дітей!

23 травня 2017 року в Чернівцях з ініціятиви місцевого осередку ВО "Свобода" відбулося віче та смолоскипний марш до Дня Героїв. З цієї нагоди Буковину відвідав лідер об'єднання Олег Тягнибок. Під час заходів у обласному центрі очільник націоналістичної сили наголосив, що завдання сучасного покоління ‒ завершити багатовікову боротьбу українців за могутню державу, зокрема розпочату століття тому національну революцію.

30 квітня Олег Тягнибок: Єдність націоналістів допоможе очистити державу від гендлярів і українофобів

Теперішня влада хоче знову роздерти, розпродати Україну. Тому нам, націоналістам, треба бути єдиними, щоб ці "бариги" бачили, що ця холодноярська сила ‒ сила нації, рушійна сила Майдану ‒ нікуди не поділася. І щоб спинним мозком відчували наше дихання. Про це 30 квітня 2017 року під час виступу в селі Мельники на Черкащині ‒ на мітингу в рамках вшанувань героїв Холодного Яру ‒ заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

28 квітня Олег Тягнибок: Волинська "Свобода" як одна із засновниць партії має показувати приклад роботи

Волинська обласна організація ВО "Свобода" має особливу місію в партійній всеукраїнській організації і повинна показувати приклад, як працювати іншим обласним організаціям. Про це 28 квітня 2017 року під час обласної звітно-виборчої конференції Волинської обласної організації ВО "Свобода" заявив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

15 квітня Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо!

Брати і сестри українці! У світле свято Христового Воскресіння, як і повсякчас, нехай із нами буде Віра! Віра, що піднімає нас після падінь і освітлює шлях у найтемніші часи. Ми сильні, коли разом. Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо. Нехай наші серця ніколи не точить зневіра. Будьмо впевнені у завтрашньому дні! Бо світло там, де ми його бачимо і де даємо йому продовження ‒ у наших душах, у наших вчинках, у наших дітях. Подумаймо про них у ці Великодні свята ‒ і нехай ці думки будуть сповнені любові. Христос воскрес! Воскресне Україна!

8 квітня Олег Тягнибок: Маємо поширювати вплив Київського патріархату на всю Україну

Ми знаємо, яке велике зло на Україну приносять різні структури, що хочуть будувати тут "русскій мір". Ми знаємо, як московська церква на чолі з каґебістами, будучи правою рукою Путіна, фактично знищує українські душі. Тому для українців є великим і визначним завданням поширювати вплив Церкви Київського патріархату на всю Україну. Про це 8 квітня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, вітаючи громаду смт. Козелець на Чернігівщині з освяченням першого в селищі українського храму ‒ Вознесенської церкви.

4 квітня Олег Тягнибок: Влада заговорила про скасування абонплати на газ, бо побачила, що народ цього не проковтне

Серед ночі Президент зробив заяву: треба скасувати абонплату за газ. І вже з самого ранку у Верховній Раді депутати від БПП аж заходяться у праведному гніві, підтримуючи гаранта.

23 березня Олег Тягнибок: Розслідування злочинів проти майданівців затягують через відсутність політичної волі

Три роки показали, що у влади немає політичної волі для справедливого суду над тими, хто знищував майданівців. Натомість відбувається масове переслідування активістів Революції гідности й добровольців, які першими пішли на війну. Про це 23 березня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок перед дачею свідчень у Святошинському райсуді столиці у справі про напад "беркутівців" на народних депутатів 18 лютого 2014 року.

14 березня Дійшло як до жирафа ‒ на третій рік!

28 листопада 2014 року, на самому початку роботи нового скликання Ради, депутати від ВО "Свобода" зареєстрували законопроект про автоматичне позбавлення громадянства осіб, які мають інше громадянство (проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" N1114 щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України: w1.c1.rada.gov.ua). Та документ не лише не допустили до включення у порядок денний, але й намагалися відхилити.

11 березня Олег Тягнибок: "Свобода" сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою

"Студентська Свобода" ‒ це освічені молоді люди, які підуть у виконавчу владу, стануть депутатами місцевих рад, парламенту та їхніми помічниками-консультантами. Зі свого боку "Свобода" повністю сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою. Про це 11 березня 2017 року говорив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час спілкування з учасниками першого з'їзду незалежної студентської профспілки "Студентська Свобода".

Показати старіші події