Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 червня Олег Тягнибок у Сумах зустрінеться з підприємцями та громадою міста

23 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок з робочим візитом відвідає Суми. Очільник свободівців візьме участь в етері сумського телеканалу ATV, а також зустрінеться з активом Спілки промисловців та підприємців Сумщини. Окрім того, Олег Тягнибок зустрінеться з активом Сумської "Свободи" та з громадою міста. Зустріч з громадою та партійним активом відбудеться у виставковому центрі "Іллінській" (вул. Іллінська, 7-а). Початок ‒ о 18:00.

22 червня Олег Тягнибок ‒ в етері радіо Holos.fm (Голос свободи)

22 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у рамках робочого візиту до Харкова завітає до студії радіо Holos.fm (Голос свободи). Початок етеру ‒ о 17:10.

18 червня За участи Олега Тягнибока на Рівненщині вшанують героїв битви під Берестечком

У неділю 18 червня 2017 року на Рівненщині відбудуться церковні та державні урочистості зі вшанування пам'яті українських козаків і селян ‒ героїв битви під Берестечком. Участь в заході візьме лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

17 червня Олег Тягнибок зустрінеться з громадою Канева

17 червня 2017 року в місті Каневі на Черкащині лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок зустрінеться з активістами об'єднання та місцевою громадою. Захід відбудеться в сесійній залі Канівської міської ради, що за адресою: вул. Кошового, будинок 3. Початок ‒ о 16:00.

10 червня Олег Тягнибок відвідає Вінниччину

10 червня 2017 року очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідає Вінниччину. В рамках поїздки відбудуться зустрічі з громадою в обласному центрі, а також містах Бершадь та Ладижин.

5 червня Олег Тягнибок проведе зустріч із мешканцями Кам'янського на Січеславщині

5 червня 2017 року в Кам'янському на Січеславщині лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок проведе зустріч із місцевою громадою. Зустріч відбудеться Музей історії міста Кам'янського за адресою: проспект Свободи, будинок 39. Початок ‒ о 16:00.

4 червня Запоріжжя відвідає лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок

4 червня 2017 року до Запоріжжя завітає Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. У рамках візиту лідер "Свободи" зустрінеться з громадою міста. Захід відбудеться в приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею (вул. Троїцька, 29). Початок ‒ о 14:00. Запрошуємо усю патріотичну спільноту та представників ЗМІ.

3 червня Відкрита конференція Херсонської обласної "Свободи" за участи Олега Тягнибока

3 червня 2017 року в Херсоні відбудеться публічна конференція обласної організації ВО Свобода". Участь у зібранні візьме Голова об'єднання Олег Тягнибок. Захід буде проведено в конференц-залі № 1 готелю "Optima" (проспект Ушакова, 43, V поверх). Початок ‒ о 10:00. Запрошуємо херсонців на відкриту розмову.

3 червня Олег Тягнибок відвідає Миколаїв

3 червня 2017 року очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідає з робочим візитом місто Миколаїв. У рамках поїздки лідер націоналістів зустрінеться із громадою обласного центру. Зустріч відбудеться в приміщенні готелю "Олександрівський" (вул. Нікольська, 25). Початок ‒ о 14:00.

2 червня Олег Тягнибок зустрінеться з одеситами

У п'ятницю, 2 червня 2017 року, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок зустрінеться з одеситами. Зустріч відбудеться у великому конференц-залі готелю "Лондонская" за адресою: Приморський бульвар, 11. Початок ‒ о 18:00. Запрошуємо усіх охочих до відкритого спілкування та обговорення актуальних політичних і соціально-економічних проблем. Контактна особа: (093) 620-20-17 ‒ Костянтин.

Показати старіші події