Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

20 серпня Олег Тягнибок зустрінеться з громадою Рівненщини

20 серпня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок проведе ряд зустрічей з жителями Рівненщини.

19 липня Олег Тягнибок ‒ в етері телеканалу "NewsOne"

У середу, 19 липня 2017 року, Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV та VII скликань Олег Тягнибок візьме участь в етері телеканалу "NewsOne". Початок трансляції програми за участи лідера націоналістів ‒ о 18:00.

7 липня Виступ Олега Тягнибока на вшануванні Мирослава Мисли

7 липня 2017 року о 20:20 у Києві на Контрактовій площі лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок виступить із промовою на концерті на честь Мирослава Мисли. Вшанування, приурочене до дня народження героя 4 липня, розпочнеться маршем під гаслом: "Бути воїном ‒ значить жити вічно!". Марш розпочнеться о 18:00 від станції метро "Арсенальна" і завершиться концертом на Контрактовій площі.

7 липня Олег Тягнибок виступить на фестивалі "Холодний Яр-2017"

7 липня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України трьох скликань Олег Тягнибок у рамках заходу "Фестиваль нескореної нації "Холодний Яр-2017" виступить у селі Грушківка Черкаської области на гутірковій галявині на Маляровому джерелі. Початок ‒ о 14:30.

6 липня Олег Тягнибок відвідає фестиваль "Конотопська битва"

8 липня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідає Всеукраїнський патріотичний фестиваль "Конотопська битва". О 9:30 відбудеться покладання квітів до пам'ятного каменя на честь героїчної оборони Конотопської фортеці (пр. Червоної Калини, 7, біля МБК "Зоряний"). О 10:00 при в'їзді у село Шаповалівка Олег Тягнибок візьме участь в урочистостях біля пам'ятного знака "Шаблі" на честь перемоги у Конотопській битві, а згодом долучиться до святкового ходу учасників урочистостей та козацьких громадських об'єднань до центру села. Об 11:00 відбудеться заупокійна літія та урочисте покладання квітів до пам'ятника великому гетьману України Іванові Виговському.

2 липня За участи Олега Тягнибока відбудеться відкриття пам'ятника Євгену Лоскоту

2 липня 2017 року в смт. Десна Козелецького району Чернігівської области за участі Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока відбудеться відкриття та освячення пам'ятника офіцеру "Легіону Свободи" Євгену Лоскоту. Початок ‒ о 16:00 на кладовищі в смт. Десна.

30 червня Олег Тягнибок візьме участь у вшануванні Романа Шухевича на Хмельниччині

30 червня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідає село Гуків Чемеровецького району Хмельницької области, де візьме участь в урочистостях із нагоди 110-ї річниці від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича Початок ‒ об 11:00 біля пам'ятника Романові Шухевичу.

23 червня Олег Тягнибок у Сумах зустрінеться з підприємцями та громадою міста

23 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок з робочим візитом відвідає Суми. Очільник свободівців візьме участь в етері сумського телеканалу ATV, а також зустрінеться з активом Спілки промисловців та підприємців Сумщини. Окрім того, Олег Тягнибок зустрінеться з активом Сумської "Свободи" та з громадою міста. Зустріч з громадою та партійним активом відбудеться у виставковому центрі "Іллінській" (вул. Іллінська, 7-а). Початок ‒ о 18:00.

22 червня Олег Тягнибок ‒ в етері радіо Holos.fm (Голос свободи)

22 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у рамках робочого візиту до Харкова завітає до студії радіо Holos.fm (Голос свободи). Початок етеру ‒ о 17:10.

18 червня За участи Олега Тягнибока на Рівненщині вшанують героїв битви під Берестечком

У неділю 18 червня 2017 року на Рівненщині відбудуться церковні та державні урочистості зі вшанування пам'яті українських козаків і селян ‒ героїв битви під Берестечком. Участь в заході візьме лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Показати старіші події