Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 червня Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми

23 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми. Очільник свободівців взяв участь в етері сумського телеканалу ATV, зустрівся з активом Спілки промисловців та підприємців Сумщини, відвідав Відкритий чемпіонат міста Суми з кінного спорту та провів зустріч із партійним активом та представниками громади міста.

22 червня Олег Тягнибок: Український економічний націоналізм знищить олігархоцентричний лад в Україні

22 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Харків. Очільник "Свободи" взяв участь в етері харківського телебачення та в роботі харківської студії радіо "Голос Свободи". Окрім того, Олег Тягнибок зустрівся з активом осередку ВО "Свобода" та громадою Харкова.

21 червня Олег Тягнибок у Полтаві: Бізнес має розвиватися на законних умовах

Міський голова Полтави й коаліція у міській раді повинні серйозно поставитися до питання порятунку історичної спадщини від незаконних забудов. У бізнесу мають бути умови для розвитку, але законні. Він не може розвиватися шляхом знищення історичної та архітектурної спадщини міста. Про це під час робочого візиту в Полтаву 21 червня 2017 року заявив очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

18 червня На Рівненщині свободівці на чолі із Олегом Тягнибоком вшанували козаків, полеглих у битві під Берестечком

18 червня 2017 року в Свято-Георгіївському чоловічому монастирі, що в селі Пляшева на Рівненщині, відбулися церковні урочистості з нагоди 366-ої річниці битви під Берестечком. Разом із тисячами жителів Рівненської та Волинської областей чин героїчних козаків вшанували й націоналісти на чолі із лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком, заступником голови партії Олегом Панькевичем, керівником Рівненської обласної організації Олексієм Бучинським та головою Волинської "Свободи" Анатолієм Вітівим.

17 червня Олег Тягнибок привітав Богдана Чупилку з першістю в конкурсі "Мама Героя"

17 червня 2017 року в Каневі на Черкащині Олег Тягнибок спільно з головою Черкаської обласної "Свободи" Андрієм Кучею та очільницею Черкаської "Яворини" Ларисою Воропай нагородили сина героя російсько-української війни, "кіборга"-свободівця Анатолія Чупилки Богдана.

17 червня Олег Тягнибок: Сільськогосподарську землю має купувати держава, а не латифундисти

17 червня 2017 року очільник ВО "Свобода" Олег Тягнибок зустрівся з громадою Канева, що на Черкащині. Лідер націоналістів спілкувався з канівцями про здобутки та поразки Революції Гідности, про небезпеки реваншу антиукраїнських сил у владі нашої держави та загальнополітичну ситуацію в країні.

12 червня "Січі" ‒ 3 роки!

Вітаємо бійців роти "Січ" та перших бійців батальйону із третьою річницею створення цього військового націоналістичного формування!

11 червня Олег Тягнибок у Чернігові вшанував пам'ять Олексія Коновалова та взяв участь у обласній конференції "Свободи"

11 червня 2017 року в Чернігові за участи Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока та очільника обласної "Свободи" Руслана Андрійка відбулася звітно-виборча конференція обласної організації націоналістів.

10 червня Олег Тягнибок на Вінниччині: Візовий режим із Московією треба було запровадити ще на початку війни

10 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Вінниччину. У межах поїздки лідер націоналістів зустрівся з громадою Бершаді, Ладижина та Вінниці. Разом із очільником політсили зустрічі проводив і голова Вінницької обласної "Свободи" Олексій Фурман.

5 червня Олег Тягнибок відвідав Кам'янське

5 червня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Кам'янське на Січеславщині. Тут він взяв участь у звітно-виборчій обласній партійній конференції та зустрівся із кам'янчанами у приміщенні Музею історії Кам'янського. Наприкінці перебування в місті голова свободівців відвідав легендарну жінку ‒ зв'язкову УПА, учасницю Норильського повстання Зінаїду Пантелеймонівну Колтанюк.

Показати старіші події