Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

27 жовтня Олег Тягнибок у Радомишлі представив кандидатів на місцевих виборах

27 жовтня 2017 року в Радомишлі за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника Житомирського обласного осередку ВО "Свобода" Сидора Кізіна відбулося урочисте представлення громаді кандидатів-націоналістів, які візьмуть участь у виборах до Радомишльської міської ради ОТГ 29 жовтня.

27 жовтня У Житомирі відкрили перший в Україні пам'ятник Олегові Ольжичу

27 жовтня 2017 року в Житомирі за участи лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та голови обласного осередку партії Сидора Кізіна відбулось урочисте відкриття скверу та першого в Україні пам'ятника націоналісту, видатному поетові, політичному діячеві, археологу, почесному громадянину Житомира Олегу Ольжичу ‒ героєві, що є символом української нації.

26 жовтня Олег Тягнибок представив у Кіцмані свободівських кандидатів у депутати міської ради ОТГ

26 жовтня 2017 року в райцентрі Кіцмань відбулася зустріч місцевих мешканців з лідером ВО "Свобода" Олегом Тягнибоком. Лідер націоналістів поспілкувався з кіцманцями напередодні проведення місцевих виборів до рад ОТГ, які 29 жовтня пройдуть по всій Україні, в тому числі й у Кіцмані.

26 жовтня Олег Тягнибок у Мукші Китайгородській представив кандидатів до Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ОТГ

26 жовтня 2017 року на Хмельниччині відбулася зустріч Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока з мешканцями Мукші Китайгородської. Очільник націоналістів представив кандидата на посаду голови Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ Олега Стебницького та кандидатів у депутати відповідної громади. Попри перешкоджання з боку чинної влади (ненадання приміщення для зустрічі тощо) понад сотня громадян зібралася поспілкуватися з Олегом Тягнибоком та місцевими свободівцями.

25 жовтня Олег Тягнибок відвідав партійну освітню школу "Свободи" в Тернополі

25 жовтня 2017 року в актовій залі Галицького коледжу ім. В. Чорновола відбулася партійна освітня школа ВО "Свобода". Участь у ній взяли депутати-свобрдівці Тернопільської обласної та міської рад, голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, в.о. голови Тернопільської міської організації Віталій Хоркавий, активісти ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл". Також приєднався до заходу очільник націоналістів Олег Тягнибок.

24 жовтня Олег Тягнибок: Аби подолати корупцію, необхідно знищити олігархію

Корупцію в країні спричиняє панування олігархату. Саме його безкарність і контроль за ресурсами, владою і медіа дозволяє визискувати українців, узаконивши корупцію. Про це 24 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, спілкуючись із мешканцями Малої Данилівки на Харківщині.

21 жовтня Олег Тягнибок на Полтавщині представив громадам Гребінки та Лохвиці кандидатів на виборах до ОТГ

21 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у містах Гребінка та Лохвиця провів зустрічі з громадою. На заході також були присутні свободівці ‒ заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко та депутати Полтавської обласної ради Віктор Щуров, Іван Близнюк та Віталій Бабак.

20 жовтня Олег Тягнибок: Скасовувати депутатську недоторканність треба зараз, а не через роки

Усі партії, що з проходженням у парламент увійшли до складу так званої коаліції, перед виборами обіцяли скасувати депутатську недоторканність. І хоча б у чомусь вони мають бути послідовними! Якщо депутатам немає, чого боятися ‒ нехай проголосують за свободівський закон і не годують українців пожданиками. Про це 20 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, перебуваючи з робочим візитом на Черкащині.

19 жовтня Олег Тягнибок: Урядова "реформа" монополізує контроль за фінансами медичної галузі

Підтримана парламентом медична "реформа" монополізує контроль за фінансуванням галузі та може призвести до скорочення кількості лікарень і медперсоналу. Про це 19 жовтня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої поїздки на Волинь.

16 жовтня Олег Тягнибок представив громадам Ланівців, Хоросткова та Зборова свободівських кандидатів на виборах до ОТГ

16 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок провів низку зустрічей із громадами міст Ланівці, Хоростків, Зборів, що на Тернопільщині і представив кандидатів на місцевих виборах до об'єднаних територіяльних громад. Участь у заході взяв голова Тернопільської обласної "Свободи" Олег Сиротюк. На вибори депутатів до Лановецької ОТГ від "Свободи" зареєстровано 24 кандидати, до Хоростківської ОТГ ‒ 22 кандидати, до Зборівської ‒ 26.

Показати старіші події