Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

19 квітня Олег Тягнибок: Українська земля буде належати українцям!

Власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ, а не найняті посередники-управителі, які виявилися банальними шулерами. Тому тільки весь український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Про це 19 квітня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зборів громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

18 квітня На Рівненщині націоналісти вшанували героїв битви під Гурбами

18 квітня 2017 року активісти Рівненської обласної організації ВО "Свобода" на чолі із лідером об'єднання Олегом Тягнибоком та головою обласної організації Олексієм Бучинським вшанували героїв битви під Гурбами. Під час заходу очільник ВО "Свобода" наголосив, що сучасні бійці сучасної московсько-української війни є продовжувачами звитяги вояків УПА. У цьому Олег Тягнибок вбачає символізм:

15 квітня Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо!

Брати і сестри українці! У світле свято Христового Воскресіння, як і повсякчас, нехай із нами буде Віра! Віра, що піднімає нас після падінь і освітлює шлях у найтемніші часи. Ми сильні, коли разом. Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо. Нехай наші серця ніколи не точить зневіра. Будьмо впевнені у завтрашньому дні! Бо світло там, де ми його бачимо і де даємо йому продовження ‒ у наших душах, у наших вчинках, у наших дітях. Подумаймо про них у ці Великодні свята ‒ і нехай ці думки будуть сповнені любові. Христос воскрес! Воскресне Україна!

15 квітня У Кобеляках на Полтавщині відкрили пам'ятник Олександрові Чирцову ("Піонеру")

15 квітня 2017 року в Кобеляках на Полтавщині відбулося відкриття пам'ятника комбатанту "Легіону Свободи", бійцю окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", прихильнику Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександру Чирцову ("Піонеру").

8 квітня Олег Тягнибок представив громаді кандидатів до Козелецької ОТГ від ВО "Свобода"

8 квітня 2017 року в смт. Козелець Чернігівської области відбулася зустріч громади з лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком. Очільник націоналістичної політсили обговорив із мешканцями селища поточну ситуацію в Україні та закликав підтримати свободівських кандидатів на виборах до об'єднаної територіяльної громади, що відбудуться 30 квітня.

8 квітня Олег Тягнибок: Маємо поширювати вплив Київського патріархату на всю Україну

Ми знаємо, яке велике зло на Україну приносять різні структури, що хочуть будувати тут "русскій мір". Ми знаємо, як московська церква на чолі з каґебістами, будучи правою рукою Путіна, фактично знищує українські душі. Тому для українців є великим і визначним завданням поширювати вплив Церкви Київського патріархату на всю Україну. Про це 8 квітня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, вітаючи громаду смт. Козелець на Чернігівщині з освяченням першого в селищі українського храму ‒ Вознесенської церкви.

4 квітня У Корсуні-Шевченківському вшанували Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

4 квітня 2017 року в Корсуні-Шевченківському на Черкащині вшанували Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка ‒ прихильника ВО "Свобода". Націоналісти з Черкас та Корсуня, гості із Запоріжжя та громада міста відвідали місце його останнього спочинку. До меморіальних заходів приєднався й лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

4 квітня Олег Тягнибок: Влада заговорила про скасування абонплати на газ, бо побачила, що народ цього не проковтне

Серед ночі Президент зробив заяву: треба скасувати абонплату за газ. І вже з самого ранку у Верховній Раді депутати від БПП аж заходяться у праведному гніві, підтримуючи гаранта.

23 березня Олег Тягнибок: Розслідування злочинів проти майданівців затягують через відсутність політичної волі

Три роки показали, що у влади немає політичної волі для справедливого суду над тими, хто знищував майданівців. Натомість відбувається масове переслідування активістів Революції гідности й добровольців, які першими пішли на війну. Про це 23 березня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок перед дачею свідчень у Святошинському райсуді столиці у справі про напад "беркутівців" на народних депутатів 18 лютого 2014 року.

20 березня Олег Тягнибок привітав Теодора Дячуна з 90-річчям

20 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав голову Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА Теодора Дячуна із 90-річчям. Заходи з нагоди ювілею комбатанта Української Повстанської Армії відбулися в селі Мазепинці Білоцерківського району на Київщині. Водночас там свободівці спільно з іменинником вшанували 378-річчя Гетьмана Івана Мазепи.

Показати старіші події