Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

15 липня Лідер "Свободи" взяв участь у Загальнонаціональній літургійній прощі в Зарваниці

15 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у Загальнонаціональній літургійній прощі в селі Зарваниці Теребовлянського району Тернопільщини. До святкового літургійного богослужіння долучилися голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Олег Сиротюк, депутатський корпус націоналістів у Тернопільській міській раді, Тернопільській обласній раді, народний депутат від ВО "Свобода" Михайло Головко, міський голова Тернополя свободівець Сергій Надал.

17 червня Олег Тягнибок взяв участь у військово-патріотичному фестивалі "Чортківська офензива"

17 червня 2018 року на Тернопільщині в місті Чорткові відбулись урочистості та історична реконструкція бою, присвячені 99-й річниці з дня славетної наступальної військової операції Української Галицької Армії, відомої як "Чортківська офензива", здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. В урочистостях взяв участь лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

17 червня Привітання Олега Тягнибока з Днем медичного працівника

Дорогі медики, колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника. Бажаю Вам лише перемог у щоденній боротьбі за здоров'я, радість та людське щастя пацієнтів. Наша професія унікальна, бо маємо місію оберігати найвищий дар Господній ‒ людське життя! Не зі слів знаю, що фах медика повсякчас вимагає від вас особливої пожертви. Тож висловлюю щиру подяку за те, що навіть попри безсонні ночі та втому, символічну винагороду, ніколи не перестаєте віддавати ті найдорожчі ліки, які мають особливу силу, - милосердя.

10 червня На Рівненщині вшанували пам'ять козаків, полеглих у битві під Берестечком

10 червня 2018 року на Рівненщині вшанували пам'ять козаків, які полягли в Битві під Берестечком. Поминальні заходи та церковні урочистості відбулися на території Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви", що в селі Пляшева.

2 червня У Києві відбулися Другі всеукраїнські збори депутатів місцевих рад від ВО "Свобода"

2 червня 2018 року в Києві в КВЦ "Парковий" відбулися Другі всеукраїнські збори депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода". Мета заходу ‒ обговорити в форматі живого спілкування нагальні проблеми партійного й державного будівництва, обмінятися досвідом і напрацюваннями в царині місцевого самоврядування, роботи у владі та опозиції, скоординувати реакцію представників націоналістичної політсили у місцевих органах влади на актуальні виклики.

20 травня Олег Тягнибок взяв участь у Марші за сімейні цінності в Хмельницькому

20 травня 2018 року в Хмельницькому відбувся Марш за сімейні цінності. Участь у заході взяв Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок. По завершенні маршу очільник націоналістів виступив перед хмельничанами.

2 травня В Одесі декілька тисяч націоналістів Маршем українського порядку відзначили річницю подій 2 травня

Декілька тисяч активістів Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ВГО "Сокіл", "Національного корпусу", "Правого Сектора", а також інших націоналістичних організацій пройшли Маршем українського порядку вулицями Одеси. Таким чином українці відзначили річницю подій 2 травня 2014 року, коли одесити відстояли місто у протистоянні промосковським терористам. Разом із побратимами відзначити героїчний чин захисників Одеси прибув і лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

29 квітня Олег Тягнибок у Холодному Яру: Тільки українські націоналісти зможуть збудувати сильну Українську Державу

Тільки єдина сила нації ‒ українські націоналісти ‒ зможуть побудувати могутню і справедливу Українську Державу. Це мета нашого життя та нашої боротьби, і ми її обов'язково досягнемо! Про це 29 квітня 2018 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок на щорічних ушануваннях Героїв Холодного Яру на Черкащині.

3 квітня Олег Тягнибок представив Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

3 квітня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок представив Антиолігархічний пакет докорінних перетворень на мітингу біля Кабінету Міністрів України. Очільник націоналістів наголосив, що ухвалення відповідних законодавчих ініціатив є вимогою не тільки Маршу сили нації "За українське майбутнє без олігархів!", а й всієї української нації.

17 березня Олег Тягнибок: Друга світова війна розпочалася в березні 1939 року окупацією Карпатської України

На Красному Полі українські добровольці в бою проти добре озброєного угорського окупанта, підтримуваного гітлерівською Німеччиною, захищали українську державність. Саме тоді, у березні 1939 року, розпочалася Друга Світова війна. І саме українці першими стали на захист Європи і Світу від гітлерівців. На цьому мають наполягати і українські історики, і українські політики. Про це 17 березня 2018 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на Красній Поляні поблизу міста Хуст Закарпатської області під час заходів із відзначення 79-річчя Карпатської України.

Показати старіші події