Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 травня Олег Тягнибок: Пам'ятаймо тих, хто загинув у боротьбі за майбутнє наших дітей!

[b][i]23 травня 2017 року в Чернівцях з ініціятиви місцевого осередку ВО "Свобода" відбулося віче та смолоскипний марш до Дня Героїв. З цієї нагоди Буковину відвідав лідер об'єднання Олег Тягнибок. Під час заходів у обласному центрі очільник націоналістичної сили наголосив, що завдання сучасного покоління ‒ завершити багатовікову боротьбу українців за могутню державу, зокрема розпочату століття тому національну революцію.[/i][/b]

20 травня Олег Тягнибок: Олігархічна влада хоче розпродати Україну оптом і вроздріб

Влада, яка спекулює на святих для українців речах, запустила процес розпродажу України оптом і вроздріб. Зокрема, зараз є актуальними теми землі та стратегічних підприємств. Усе, що залишилося в України з національних багатств, вони планують знищити і продати. Про це 20 травня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з громадою в Хмельницькому.

19 травня Олег Тягнибок: Влада веде соціальну політику як спадкоємець Януковича

Перебільшення ваги соціального питання при знеціненні національного чинника веде до катастрофи. Однак так само до катастрофи призводить відмова від розв'язання соціальних проблем і відкладання їх на післязавтра. Це висновок із подій Української революції столітньої давнини, але, на жаль, він нічому не навчив сьогоднішню еліту. В царині соціальної політики чинна влада поводить себе як законний спадкоємець і продовжувач справи Януковича. Про це 19 травня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на науковій конференції "Соціальна політика в теорії і практиці українського націоналізму: історія і сьогодення" в Івано-Франківську.

14 травня У Прилуках Олег Тягнибок привітав українок із Днем Матері та відкрив трибуну стадіону

14 травня 2017 року в Прилуках, що на Чернігівщині, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав прилучанок із Днем Матері, а також взяв участь в урочистому відкритті завершення 1-ї черги будівництва стадіону "Супутник". На заходах були присутні заступник Голови об'єднання Руслан Кошулинський та очільник Чернігівської обласної "Свободи" Руслан Андрійко.

7 травня У Києві відбулися всеукраїнські збори Об'єднання українок "Яворина"

Всеукраїнське об'єднання українок "Яворина" відзначило другу річницю. Урочисті збори з цієї нагоди 7 травня 2017 року відбулися в колонній залі Київської міської ради. На захід зібралися представниці об'єднання зі всієї України. Серед них ‒ матір загиблого героя московсько-української війни Євгена Лоскота Ксенія, а також матір та сестра загиблого на війні "сокільця" Романа Напрягла. Аби привітати "яворинок" із дворіччям організації, захід відвідав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

1 травня Хмельницька "Яворина" провела благодійний вечір "Молитва за Україну"

1 травня 2017 року в Хмельницькому відбувся благодійний вечір "Молитва за Україну", організований Хмельницьким обласним осередком Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина". У заході взяв участь лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Урочиста частина розпочалася із гуртового виконання державного славня та хвилини мовчання за полеглими українськими героями-визволителями усіх поколінь.

30 квітня Олег Тягнибок: Єдність націоналістів допоможе очистити державу від гендлярів і українофобів

Теперішня влада хоче знову роздерти, розпродати Україну. Тому нам, націоналістам, треба бути єдиними, щоб ці "бариги" бачили, що ця холодноярська сила ‒ сила нації, рушійна сила Майдану ‒ нікуди не поділася. І щоб спинним мозком відчували наше дихання. Про це 30 квітня 2017 року під час виступу в селі Мельники на Черкащині ‒ на мітингу в рамках вшанувань героїв Холодного Яру ‒ заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

28 квітня Олег Тягнибок: Волинська "Свобода" як одна із засновниць партії має показувати приклад роботи

Волинська обласна організація ВО "Свобода" має особливу місію в партійній всеукраїнській організації і повинна показувати приклад, як працювати іншим обласним організаціям. Про це 28 квітня 2017 року під час обласної звітно-виборчої конференції Волинської обласної організації ВО "Свобода" заявив лідер політичної сили Олег Тягнибок.

19 квітня Олег Тягнибок: Українська земля буде належати українцям!

Власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ, а не найняті посередники-управителі, які виявилися банальними шулерами. Тому тільки весь український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Про це 19 квітня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зборів громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

18 квітня На Рівненщині націоналісти вшанували героїв битви під Гурбами

18 квітня 2017 року активісти Рівненської обласної організації ВО "Свобода" на чолі із лідером об'єднання Олегом Тягнибоком та головою обласної організації Олексієм Бучинським вшанували героїв битви під Гурбами. Під час заходу очільник ВО "Свобода" наголосив, що сучасні бійці сучасної московсько-української війни є продовжувачами звитяги вояків УПА. У цьому Олег Тягнибок вбачає символізм:

Показати старіші події