Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

22 лютого Олег Тягнибок: Влада має ставити національні інтереси України понад усе або забиратися геть

[b][i]"Націоналісти разом ‒ це велика сила. Ми внутрішньо відчуваємо, як потрібно діяти і що робити в країні. Тепер влада має зрозуміти одне ‒ ставите національні інтереси вище своїх приватних або забирається геть! Ми виступаємо за вибори парламенту й президента, за повне перезавантаження влади. Українці більше не будуть терпіти". Про це, виступаючи біль парламенту 22 лютого 2017 року, заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.[/i][/b]

18 лютого Олег Тягнибок: Влада "бариг" і зрадників не зреалізувала жодної з ідей, декларованих на Майдані

18 лютого 2017 року активісти ВО "Свобода" на чолі з лідером об'єднання Олегом Тягнибоком вшанували в Києві загиблих героїв Небесної сотні. Участь у вшануваннях взяли народні депутати України Андрій Іллєнко та Юрій Левченко, а також заступники Голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, Ігор Кривецький та Юрій Сиротюк. Націоналісти відвідали місця, де загинули, зокрема, свободівці Сергій Дідич, Ігор Сердюк, Олександр Капінос та прихильник "Свободи" Володимир Кульчицький.

12 лютого Олег Тягнибок: Чинний парламент має ухвалити новий закон про вибори і йти геть

12 лютого 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок прочитав лекцію для слухачів Центру політичної освіти. Під час заходу очільник націоналістів наголосив, що нині вкрай необхідно якнайшвидше переобрати чинний парламент. За його словами, що довше діятиме цей склад Верховної Ради, то гіршим для українців буде наступний.

11 лютого Грандіозним маршем націоналісти з усієї України відзначили 123-річчя створення "Соколу"

11 лютого 2017 року у Тернополі відбувся традиційний "Марш правих традицій", організований ВГО "Сокіл". Молоді націоналісти з усієї України з'їхалися до Тернополя, аби відзначити 123-тю річницю створення організації. Члени найстаршої молодіжної організації України освітили вулиці Тернополя вогнем смолоскипів, своїми гаслами "сокільці" закликали тернопільців та українців до боротьби й вшанували полеглих героїв: "Одна мова, одна нація, одна Батьківщина, це ‒ Україна!", "Один за всіх, і всі за одного!", "Де сила ‒ там воля!", "Разом і до кінця!", "Геть олігархів! Свободу народу!", "Наша земля ‒ наші герої", "Україна без холопів! Україна без панів!", "Свободу патріотам!", "Борцям за волю України слава!". На чолі колони молоді націоналісти несли великий банер із зображенням загиблого героя московсько-української війни, "сокільця" Мирослава Мисли.

11 лютого Злетом "Соколи Майдану" в Тернополі відзначили 123-річчя створення організації "Сокіл"

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Захід організував тернопільський осередок "Сокола" за підтримки голови Тернопільської міської "Свободи", учасника московсько-української війни Володимира Стаюри.

2 лютого Олег Тягнибок на Бандерівських читаннях: Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі

"Націоналізм - це хребет нації. Це те, що дає гідність, дає силу, дає крила, дає сенс і мету. Націоналізм перетворює народ у вершителя власної долі. І навпаки - нестача націоналізму робить із народу напівпритомного каліку при битій дорозі, цілком залежного від доброї волі і бажань инших". Про це 2 лютого 2016 року у вітальному слові до учасників IV Бандерівських читань заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

31 січня Олег Тягнибок: Необхідно негайно ухвалити закон про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями

31 січня 2017 року, коментуючи ситуацію із блокуванням постачання вугілля з Донбасу, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що позиція націоналістичної політсили чітка: жодних торговельних відносин із окупантами, терористами й сепаратистами не може бути категорично.

31 січня Олег Тягнибок: "Свобода" вимагає скликати позачергове засідання парламенту

У зв'язку із загостренням ситуації на фронті "Свобода" вимагає негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради України. Про це 31 січня 2017 року заявив лідер націоналістичної політсили Олег Тягнибок.

29 січня Олег Тягнибок на вшануванні Героїв Крут: Маємо докласти максимум зусиль, аби московська імперія розпалася на багато держав

29 січня 2017 року під час вшанування Героїв Крут у столиці лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, звертаючись до учасників урочистого віча, наголосив, що московська імперія - головний ворог України. За його словами, головне завдання нині - докласти максимум зусиль, аби вона розсипалася на чимало держав.

26 січня Олег Тягнибок: Резолюція ПАРЕ - черговий провал української дипломатії

Остання резолюція ПАРЕ щодо України - черговий провал української дипломатії й нашої делегації, бо деякі тези цієї резолюції є антиукраїнськими за суттю і ретранслюють точку зору ворога. Про це 26 січня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Показати старіші події