Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 березня Олег Тягнибок: Розслідування злочинів проти майданівців затягують через відсутність політичної волі

Три роки показали, що у влади немає політичної волі для справедливого суду над тими, хто знищував майданівців. Натомість відбувається масове переслідування активістів Революції гідности й добровольців, які першими пішли на війну. Про це 23 березня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок перед дачею свідчень у Святошинському райсуді столиці у справі про напад "беркутівців" на народних депутатів 18 лютого 2014 року.

20 березня Олег Тягнибок привітав Теодора Дячуна з 90-річчям

20 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав голову Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА Теодора Дячуна із 90-річчям. Заходи з нагоди ювілею комбатанта Української Повстанської Армії відбулися в селі Мазепинці Білоцерківського району на Київщині. Водночас там свободівці спільно з іменинником вшанували 378-річчя Гетьмана Івана Мазепи.

16 березня Націоналісти підписали та представили Національний маніфест

16 березня 2017 року в Київському міському будинку вчителя відбулося представлення Національного маніфесту. Під ним підписалися лідери ВО "Свобода", "Правого сектора" та "Національного корпусу" ‒ Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко та Андрій Білецький. Також документ підтримала ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конгрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня, організація "С14" (лідер ‒ Сергій Мазур).

14 березня Дійшло як до жирафа ‒ на третій рік!

28 листопада 2014 року, на самому початку роботи нового скликання Ради, депутати від ВО "Свобода" зареєстрували законопроект про автоматичне позбавлення громадянства осіб, які мають інше громадянство (проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" N1114 щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України: w1.c1.rada.gov.ua). Та документ не лише не допустили до включення у порядок денний, але й намагалися відхилити.

11 березня Олег Тягнибок: "Свобода" сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою

"Студентська Свобода" ‒ це освічені молоді люди, які підуть у виконавчу владу, стануть депутатами місцевих рад, парламенту та їхніми помічниками-консультантами. Зі свого боку "Свобода" повністю сприятиме вихованню якісних кадрів для управління державою. Про це 11 березня 2017 року говорив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час спілкування з учасниками першого з'їзду незалежної студентської профспілки "Студентська Свобода".

11 березня Олег Тягнибок: Поширення націоналістичної ідеї в середовищі військових ‒ одне з основних завдань "Легіону Свободи"

Серед завдань "Легіону Свободи" ‒ опіка над родинами загиблих та поранених, формування здорового україноцентричного ядра в армійському середовищі та створення мобілізаційного плану на випадок переходу війни в гарячу фазу. Про це 11 березня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час установчих зборів Київського "Легіону Свободи".

10 березня У Львові відбулися установчі збори обласного "Легіону Свободи"

10 березня 2017 року у Львові відбулися установчі збори Львівського обласного комбатантського об'єднання "Легіон Свободи". Головою організації в області обрали лікаря-хірурга, керівника медичної служби батальйону "Азов" свободівця Костянтина Василькевича.

5 березня У Києві вшанували Романа Шухевича та полеглих у сучасній війні з Московією

5 березня 2017 року в Києві на Майдані Незалежності відбувся мітинг-реквієм "Генерал та його воїни". Захід був приурочений 67-им роковинам загибелі Головного Командира УПА Романа Шухевича та 25-річчю з дня народження першого полеглого в московсько-українській війні донецького свободівця Дмитра Чернявського. Участь в акції, яку організували Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та ВГО "Сокіл", взяли також активісти "Національного корпусу", "Правого сектора", "Студентської Свободи", небайдужі кияни. Загалом на центральній площі столиці зібралося кількасот осіб.

4 березня Музею історії України в ДСВ передали особисті речі загиблого офіцера Мирослава Мисли

4 березня 2017 року відбулася урочиста передача речей героя московсько-української війни, бійця "Легіону Свободи" Мирослава Мисли Національному музею історії України у Другій Світовій війн і. Установі було передано особисті речі та обладунки, що упродовж двох років супроводжували воїна на фронті ‒ вони увійдуть до музейної експозиції "Український Схід". Участь у події взяли рідні та побратими націоналіста, а також ті, чиєю творчістю він надихався.

26 лютого Олег Тягнибок: "Свобода" є принциповою та національно зорієнтованою політичною силою

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" протягом усіх 25 років з часу заснування розбудовувалась як ідеологічна, світоглядна політична сила. Сьогодні ми протистоїмо не стільки якійсь із партій ‒ куди більш важливою є ідеологічна боротьба, і загрозу в цьому напрямку несуть проросійські "ватні майдани" та носії безликої ліберальної ідеології, що позбавляє національного обличчя". Про це 26 лютого 2017 року заявив Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок в Івано-Франківську під час урочистих зборів з нагоди 25-ліття організації.

Показати старіші події