Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

11 лютого 2017 Олег Тягнибок: промова до 123-річчя "Соколу"

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Звертаючись до учасників заходу, лідер ВО "Свобода" привітав побратимів із річницею створення "Сокола" та наголосив, що активісти молодіжної організації ‒ це майбутнє Української держави.

"На моїх очах та усієї свободівської родини відновлювався, зростав і міцнішав "Сокіл". Дивлячись вам в очі, я бачу, як за короткий час ви стали дорослішими. Це сталося передусім через участь у Революції гідности, де "сокільці" були у перших лавах боротьби з режимом, через війну, де з перших днів ви створювали структури добровольчих батальйонів, входили до Збройних Сил і Нацгвардії, щоби боронити Україну на передовій. Нині більше тридцяти "сокільців" стали депутатами місцевих рад, і як голова "Свободи" стверджую, що ваші побратими ‒ одні з найактивніших депутатів, що вміють і воювати, і відстоювати соціяльні і національні права українців у місцевих радах", ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"