Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

14 жовтня Те, що ми робимо сьогодні, ‒ це продовження боротьби УПА за Українську Державу, ‒ Олег Тягнибок, слово на Марші слави УПА Відео

14 жовтня 2017 року в Києві активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектора", а також инших націоналістичних організацій зібралися на традиційне святкування Покрови. Цьогоріч заходи приурочено до 75-річчя створення Української Повстанської Армії. З цієї нагоди понад 20 тисяч націоналістів провели центром Києва Марш слави УПА. Перед початком маршу учасники зібралися на святкове віче біля пам'ятника Тарасові Шевченку. До учасників Маршу звернувся лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

14 жовтня Марш слави УПА: численна колона націоналістів пройшла центром Києва Відео

14 жовтня 2017 року в Києві активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектора", а також инших націоналістичних організацій зібралися на традиційне святкування Покрови. Цьогоріч заходи приурочено до 75-річчя створення Української Повстанської Армії. З цієї нагоди десятки тисяч націоналістів провели центром Києва Марш слави УПА.

12 жовтня Про державу, владу, вибори та "Свободу": Олег Тягнибок на каналі "Прямий" Відео

12 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Прямий". Основні теми розмови: державний устрій України - яким його бачить "Свобода"; законодавчі пропозиції "Свободи"; участь "Свободи" у майбутніх виборах; ідеологічні перемоги "Свободи".

10 жовтня Корупція та олігархи: як здолати внутрішніх ворогів України. Слово Олега Тягнибока Відео

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок про свободівські пропозиції та ініціятиви щодо подолання корупції та боротьби з олігархами. Відеофрагмент трансляції черкаського телеканалу "Вікка" від 1.10.2017.

10 жовтня Про проект держбюджету-2018 і так званий "економічний ріст". Коментар Олега Тягнибока Відео

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок з оцінкою проекту державного бюджету на 2018 рік та заяв влади "щодо економічного зростання". Відеофрагмент трансляції черкаського телеканалу "Вікка" від 1.10.2017.

27 вересня Олег Тягнибок про актуальне у програмі "Момент істини". Хмельницький телеканал TV7+ Відео

24 вересня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері Хмельницького телеканалу "TV7+". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": привітання хмельниччанам з нагоди дня міста; аналіз проєкту державного бюджету-2018; що приховує так звана "пенсійна реформа"; чому свободівці голосували проти "освітньої реформи"; до чого призведе "судова реформа"; вибори до ОТГ 29 жовтня - чи братиме участь "Свобода".

24 вересня Олег Тягнибок: Судова реформа від влади ‒ це фікція Відео

24 вересня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері Хмельницького телеканалу "TV7+". Одна з основних тем розмови: судова реформа - що робить влада і що пропонує "Свобода".

20 вересня Стратегія "Свободи: знищити олігархію, ‒ Олег Тягнибок, промова на XXXVIII з'їзді Відео

"Тільки націоналісти здатні здійснити реальну деолігархізацію, з нашим традиційним гаслом "За Україну без холопа і без пана!". Наша актуальна першочергова ціль: "Добробут ‒ народу! Олігархам ‒ тюремну робу!" Ми поховали комунізм в Україні. Сьогодні ж наша стратегія ‒ знищити олігархію".

20 серпня Олег Тягнибок відвідав Костопіль та Сарни, що на Рівненщині Відео

20 серпня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом із народним депутатом-свободівцем Олегом Осуховським та головою обласної організації об'єднання Олексієм Бучинським представили жителям міст Костопіль та Сарни, що на Рівненщині, головні положення Національного маніфесту. Відеофрагмент трансляції телеканалу "Сфера ТБ" від 20.08.2017.

20 липня Про війну, дії влади, позицію Заходу та настрої українців ‒ Олег Тягниблок в етері "112 Україна" Відео

20 липня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV, VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Головні теми розмови: ситуація на фронті, дії української влади, позиція іноземних держав й настрої українців.

Показати старіші події