Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

20 квітня У Козельці на Чернігівщині освятили першу українську церкву Відео

Ми знаємо, яке велике зло на Україну приносять різні структури, що хочуть будувати тут "русскій мір". Ми знаємо, як московська церква на чолі з каґебістами, будучи правою рукою Путіна, фактично знищує українські душі. Тому для українців є великим і визначним завданням поширювати вплив Церкви Київського патріархату на всю Україну. Про це 8 квітня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, вітаючи громаду смт. Козелець на Чернігівщині з освяченням першого в селищі українського храму ‒ Вознесенської церкви.

19 квітня Українська земля буде належати українцям, ‒ Олег Тягнибок Відео

Тільки український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Про це 19 квітня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зборів громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення. Націоналіст наголосив, що чинна влада не має жодного права ставити питання про продаж землі.

15 квітня Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо! Відео

Брати і сестри українці! У світле свято Христового Воскресіння, як і повсякчас, нехай із нами буде Віра! Віра, що піднімає нас після падінь і освітлює шлях у найтемніші часи. Ми сильні, коли разом. Ми сильні, коли боремося. Ми сильні, коли віримо. Нехай наші серця ніколи не точить зневіра. Будьмо впевнені у завтрашньому дні! Бо світло там, де ми його бачимо і де даємо йому продовження ‒ у наших душах, у наших вчинках, у наших дітях. Подумаймо про них у ці Великодні свята ‒ і нехай ці думки будуть сповнені любові. Христос воскрес! Воскресне Україна!

10 квітня Олег Тягнибок в етері телеканалу "NewsOne" Відео

10 квітня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови у програмі "Велике інтерв'ю": варіянти розвитку подальших подій в Україні; таємні дії-схеми-сценарії влади; дострокові вибори: кого і коли; безвізовий режим для України; наслідки меморандуму з МВФ; ситуація з "абонплатою" за газ; подвійне громадянство ‒ позиція "Свободи"; координація дій націоналістичних сил України.

8 квітня Маємо поширювати вплив української церкви на всю Україну, ‒ Олег Тягнибок Відео

"Ми знаємо, яке велике зло на Україну приносять різні структури, що хочуть будувати тут "русскій мір". Ми знаємо, як московська церква на чолі з каґебістами, будучи правою рукою Путіна, фактично знищує українські душі. Тому для українців є великим і визначним завданням поширювати вплив Церкви Київського патріархату на всю Україну". Про це 8 квітня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, вітаючи громаду смт. Козелець на Чернігівщині з освяченням першого в селищі українського храму ‒ Вознесенської церкви.

9 березня Олег Тягнибок - в етері телеканалу НТА Відео

9 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "НТА". Основні теми програми "Правда": ультиматум владі озвучений під час Маршу Національної Гідності; реакція влади на спільні дії націоналістів; координація дій між ВО "Свобода", Національним корпусом та Правим сектором; хто й чому в Україні "розхитує човен"; про підступні дії влади; про імовірність дочасних виборів; про дієвість іноземної допомоги Україні; геополітична стратегія України; причини зростання комунальних тарифів; що ховається за кредитами МВФ; скільки грошей приховано в офшорах; дієздатність нинішнього Уряду та чинної Верховної Ради; революційна ситуація в Україні.

27 лютого Олег Тягнибок та Олександр Сич в етері ОТБ "Галичина" Відео

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та заступник голови партії з ідеологічних питань, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич 27 лютого 2017 року взяли участь в етері обласного телебачення "Галичина". Свободівці розповіли про Марш національної гідности, перспективи об'єднання націоналісичних політичних сил, охарактеризували існуючу суспільно-політичну ситуації в країні та дали власну оцінку можливости проведення позачергових парламентських виборів.

27 лютого Олег Тягнибок у програмі "Новий погляд" на ТРК "РАІ" Відео

27 лютого 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у програмі "Новий погляд" на телеканалі "РАІ". Олег Тягнибок розповів про свою родину, знайомство з коханою дружиною, пригадав студентські роки, початок громадсько-політичної діяльності, а також охарактеризував існуючі проблеми та перспективи розбудови Української держави.

22 лютого Олег Тягнибок ‒ в етері каналу "112 Україна" Відео

22 лютого 2017 року, Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань, керівник націоналістичної фракції у Верховній Раді України VII скликання Олег Тягнибок взяв участь в прямому етері телеканалу "112 Україна" у програмі "Вечірній прайм".

11 лютого Олег Тягнибок: промова до 123-річчя "Соколу" Відео

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Показати старіші події