Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 лютого Олег Тягнибок про таємні плани влади щодо виборів та дії опозиції, зокрема націоналістів Відео

16 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK". Основні теми розмови: - таємні плани влади щодо дострокових виборів - дії опозиції, зокрема націоналістичних політичних сил - про репресії проти "Свободи" - злочинні дії нинішньої влади.

12 лютого Правда й брехня щодо дій та заяв націоналістів: Олег Тягнибок в етері "Думская ТБ" Відео

12 лютого 2018 року лідер ВО "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Думская ТБ". Основні теми розмови: реакція на скандальний польський закон:; оцінка створення "національних дружин"; правда й брехня щодо дій та заяв свободівців.

12 лютого Геополітичним лідером може стати лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, ‒ Олег Тягнибок Відео

Не навівши порядку всередині власної держави, не здобудемо сили для експансії. Лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, а не приземленими калькуляціями, зможе стати геополітичним лідером. Бо той, хто контролює простір між Балтійським і Чорним морями, домінує в Східній і Центральній Європі, впливає не лише на Європу, але й на цілий світ. Про це 9 лютого 2018 року на урочистому відкритті V Бандерівських читань заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

8 лютого Як реагувати на польський закон та "молебні обіди", як господарюють українські націоналісти та як побороти олігархію. Відповіді Олега Тягнибока Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Прямий". Основні теми розмови: ставлення до "молитовних сніданків" та "віденських балів"; як має відреагувати Україна на скандальний польский закон; українські націоналісти та позиція Польщі; кому "Свобода" вимагає скасувати пенсії; дії націоналістів при владі ‒ конкретні приклади; рішучість ті різкість націоналістів ‒ у чому різниця; боротьба з олігархами ‒ що конкретно пропонує "Свобода".

8 лютого Олег Тягнибок про можливе майбутнє українсько-польських відносин Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Еспресо ТБ". Одна з основних тем розмови - майбутнє українсько-польських відносин після ухвалення скандального закону.

8 лютого Там де топтали історію України, нині ллється кров, ‒ Олег Тягнибок з коментарем щодо "справи Януковича" Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Еспресо ТВ". Одна з тем розмови: справа Януковича та окупація Криму й Донбасу - уроки минулого й помилки сьогодення.

7 лютого Олег Тягнибок відповідає на актуальні запитання глядачів в етері телеканалу ZIK Відео

7 лютого 2018 року лідер ВО "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK" у програмі "Vox Poрuli" (Голос народу): скандальний польський закон: реакція України та можливі наслідки для українців; відпочинок президента Порошенка під час війни; національні дружини: хто їх організував та хто їх фінансує; чи буде Тягнибок балотуватись у президенти і якими будуть перші рішення; про внутрішніх ворогів та боротьбу з ними; як здолати корупцію та усунути від влади олігархів; як винищити кнопкодавство у Верховній Раді.

7 лютого Олег Тягнибок про те, як має діяти Україна, аби не бути "хлопчиком для биття" для сусідніх держав Відео

7 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми дискусії: польський закон: причини, наслідки, реакція України та світу; дії сучасної української влади та уроки нашої історії; можливий розвиток подальших подій та особисті плани Олега Тягнибока.

31 січня Подвиг Героїв Крут є дороговказом для сучасних захисників України, ‒ Олег Тягнибок Відео

29 січня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок мав слово під час урочистостей на місці поховання Героїв Крут на Аскольдовій могилі.

29 січня Не дійшло б до новітніх Крут на Донбасі, якби влада не гендлювала з ворогом, ‒ Олег Тягнибок Відео

Подвиг Героїв Крут ‒ це чин в ім'я незалежности Української держави. Саме її під Крутами відстоювали українські добровольці. Але 100 років тому, як і зараз, недолуга владна псевдоеліта не зуміла скористатися шансом, який нація виборола для України. Про це 29 січня 2018 року заявив на Чернігівщині лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок біля Меморіялу в пам'ять про Героїв Крут під час мітингу з нагоди 100-ліття крутянського чину.

Показати старіші події