Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

23 травня Олег Тягнибок про зарплату чиновників, рейтинги політиків та продаж землі Відео

23 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "UA:Перший". Основні теми розмови у програмі "Доброго ранку, країно!": розмір платні б'юджетникам-чиновникам; довіра до політичних рейтингів; можливі кандидати в президенти; мораторій на продаж землі та рішення европейського суду.

22 травня Олег Тягнибок про політичну гру влади, дострокові вибори та дії націоналістів Відео

22 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "4 канал". Основні теми розмови у програмі "44 хвилини": коли ухвалять закон про антикорупційний суд; що буде якщо цього не станеться; кому вигідні дострокові вибори; оновлення ЦВК; імпічмент президенту - чи можливий він в Україні; об'єднання націоналістичних сил - чи буде єдиний кандидат; антиолігархічний пакет законопроектів; Тягнибок і футбол за кого вболіває лідер ВО "Свобода".

21 травня Моя мрія ‒ Україна, в якій гідно житимуть українці, ‒ Олег Тягнибок в етері радіо "Місто" (Хмельницький) Відео

21 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницької радіостанції "Місто". Основні теми розмови у програмі "Віч на віч": відверто про родину, сім'ю, дітей, дружину. І про мрію ‒ країну, в якій гідно житимуть українці.

20 травня Як змінити змінити систему впливу олігархів на владу. Олег Тягнибок в етері хмельницького телеканалу "TV7+" Відео

20 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницького телеканалу "TV7+". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": про традиції української нації; українські націоналісти та сучасні европейські цінності; пакет антиолігархічних перетворень; шляхи зміни систем впливу олігархів на владу; імовірність дострокових виборів.

17 травня Вибори президента України: Олег Тягнибок про кампанію, можливих кандидатів та свою участь Відео

17 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK".

16 травня 16 травня 2019 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна" Відео

Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": - візит Волкера на Донбас - перспективи; - шляхи подолання військової агресії; - Керченський міст - чия перемога, чия поразка; - мовний і освітній фактор у війні; - справа Вишинського - що далі; - місія МВФ - чи потрібні нам нові кредити.

13 травня Про боротьбу з олігархами: ініціятиви та дії націоналістів. Олег Тягнибок та Леонід Бицюра в етер тернопільського ІНТБ Відео

13 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок та заступник Тернопільської обласної організації узяв участь в етері тернопільського телеканалу "ІНТБ".

13 травня Олег Тягнибок, Сергій Надал, Олег Сиротюк про актуальне на тернопільському каналі TV-4 Відео

13 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок, міський голова Тернополя, свободівець Сергій Надал та голова Тернопільської обласної організації Олег Сиротюк взяли участь в етері тернопільського телеканалу "TV-4".

2 травня Олег Тягнибок про "8 травня" і "9 травня": щодо "свята" та історії Відео

2 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок взяв участь в етері одеського телеканалу "7 канал". Одне з питань розмови ‒ лідера свободівців до "8-го" і "9-го" травня.

2 травня Олег Тягнибок про "8 травня" і "9 травня": щодо "свята" та історії Відео

2 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок взяв участь в етері одеського телеканалу "7 канал". Одне з питань розмови ‒ лідера свободівців до "8-го" і "9-го" травня.

Показати старіші події