Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

12 липня Олег Тягнибок про те, як побороти олігархів та втілити докорінні зміни України Відео

12 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері харківської телекомпанії "АТН". Основні теми розмови у програмі: боротьба з олігархами - причини і методи; як досягти змін на краще; розпродаж держпідприємств чи приватизація.

12 липня Акції протесту у Києві та саміт НАТО: який можливий розвиток подій. Коментарі Олега Тягнибока Відео

12 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: акції протесту власників авто на європейських номерах; підсумки саміту НАТО ‒ можливий розвиток подій; зустріч Трамп-Путін ‒ чого чекати Україні.

28 червня Олег Тягнибок про Конституцію і владу, коаліцію і поліцію, церкву та українців Відео

28 червня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV, VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: про Конституцію і порядок ухвалення змін до неї; як влада порушує Основний закон; Верховна Рада і коаліція; Президент і дострокові вибори; про поліцію і проблему ромів.

17 червня Україна зможе існувати тільки тоді, коли ми, українці, будемо розраховувати на власні сили, ‒ Олег Тгянибок Відео

17 червня 2018 року на Тернопільщині в місті Чорткові відбулись урочистості та історична реконструкція бою, присвячені 99-й річниці з дня славетної наступальної військової операції Української Галицької Армії, відомої як "Чортківська офензива", здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. В урочистостях взяв участь лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

12 червня Про правду і дії правих щодо правих, друзів та ворогів України, ‒ Олег Тягнибок на радіо NV Відео

12 червня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері радіостанції "НВ". Про провокації лівих міжнародних організацій проти націоналістів, про потребу зміни Нормандського формату на Будапештський, про рішення 150 місцевих рад щодо офіційного вивішування червоно-чорних бандерівських прапорів, про перемогу в Німецькому суді над газетою "Süddeutsche Zeitung", про важливість визначення стратегічного партнера України - США і підтримки політики Президента Д.Трампа.

11 червня Хто впливає на керівництво України, серед кого нам шукати союзників, Чемпіонат Світу з футболу і геополітика, як здолати внутрішніх ворогів. Коментарі Олега Тягнибока Відео

11 червня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм: переговори у Нормандському форматі; геополітика і вибір України; зовнішній вплив на офіційний Київ; конфлікт Сорос-Трамп; кому й чому вигідний проект Північний потік-2; чемпіонат світу з футболу і геополітика; відставка Жебрівського - що далі; прояви сепаратизму на Західній Україні.

2 червня Без націоналістів ми не зможемо ані реформ провести, ані змінити українську державу, ‒ Олег Тягнибок Відео

2 червня 2018 року в Києві відбулися другі загальні збори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів від Всеукраїнського об'єднання "Свобода". З основними тезами, що обговорювались на заході ‒ лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок в етері телеканалу "112 Україна".

31 травня Олег Тягнибок про спецоперацію, мову, владу та антисемітизм. Етер на телеканалі "112 Україна" Відео

31 травня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": спецоперація з Аркадієм Бабченком; дії влади на забезпечення національної безпеки; брехня і правда щодо антисемітизму у "Свободі".

31 травня Путін здохне одразу, як уся Україна заговорить українською, ‒ Олег Тягнибок. Етер на телеканалі "NewsOne" Відео

31 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: спецоперація СБУ з Аркадієм Бабченком; Порошенко підписав Указ про захист української мови; націоналізм та мультикультурність.

23 травня Олег Тягнибок про зарплату чиновників, рейтинги політиків та продаж землі Відео

23 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "UA:Перший". Основні теми розмови у програмі "Доброго ранку, країно!": розмір платні б'юджетникам-чиновникам; довіра до політичних рейтингів; можливі кандидати в президенти; мораторій на продаж землі та рішення европейського суду.

Показати старіші події