Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

17 червня Україна зможе існувати тільки тоді, коли ми, українці, будемо розраховувати на власні сили, ‒ Олег Тгянибок Відео

17 червня 2018 року на Тернопільщині в місті Чорткові відбулись урочистості та історична реконструкція бою, присвячені 99-й річниці з дня славетної наступальної військової операції Української Галицької Армії, відомої як "Чортківська офензива", здійсненої в період з 7 по 28 червня 1919 року. В урочистостях взяв участь лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

12 червня Про правду і дії правих щодо правих, друзів та ворогів України, ‒ Олег Тягнибок на радіо NV Відео

12 червня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері радіостанції "НВ". Про провокації лівих міжнародних організацій проти націоналістів, про потребу зміни Нормандського формату на Будапештський, про рішення 150 місцевих рад щодо офіційного вивішування червоно-чорних бандерівських прапорів, про перемогу в Німецькому суді над газетою "Süddeutsche Zeitung", про важливість визначення стратегічного партнера України - США і підтримки політики Президента Д.Трампа.

11 червня Хто впливає на керівництво України, серед кого нам шукати союзників, Чемпіонат Світу з футболу і геополітика, як здолати внутрішніх ворогів. Коментарі Олега Тягнибока Відео

11 червня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм: переговори у Нормандському форматі; геополітика і вибір України; зовнішній вплив на офіційний Київ; конфлікт Сорос-Трамп; кому й чому вигідний проект Північний потік-2; чемпіонат світу з футболу і геополітика; відставка Жебрівського - що далі; прояви сепаратизму на Західній Україні.

2 червня Без націоналістів ми не зможемо ані реформ провести, ані змінити українську державу, ‒ Олег Тягнибок Відео

2 червня 2018 року в Києві відбулися другі загальні збори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів від Всеукраїнського об'єднання "Свобода". З основними тезами, що обговорювались на заході ‒ лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок в етері телеканалу "112 Україна".

31 травня Олег Тягнибок про спецоперацію, мову, владу та антисемітизм. Етер на телеканалі "112 Україна" Відео

31 травня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": спецоперація з Аркадієм Бабченком; дії влади на забезпечення національної безпеки; брехня і правда щодо антисемітизму у "Свободі".

31 травня Путін здохне одразу, як уся Україна заговорить українською, ‒ Олег Тягнибок. Етер на телеканалі "NewsOne" Відео

31 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: спецоперація СБУ з Аркадієм Бабченком; Порошенко підписав Указ про захист української мови; націоналізм та мультикультурність.

23 травня Олег Тягнибок про зарплату чиновників, рейтинги політиків та продаж землі Відео

23 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "UA:Перший". Основні теми розмови у програмі "Доброго ранку, країно!": розмір платні б'юджетникам-чиновникам; довіра до політичних рейтингів; можливі кандидати в президенти; мораторій на продаж землі та рішення европейського суду.

22 травня Олег Тягнибок про політичну гру влади, дострокові вибори та дії націоналістів Відео

22 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "4 канал". Основні теми розмови у програмі "44 хвилини": коли ухвалять закон про антикорупційний суд; що буде якщо цього не станеться; кому вигідні дострокові вибори; оновлення ЦВК; імпічмент президенту - чи можливий він в Україні; об'єднання націоналістичних сил - чи буде єдиний кандидат; антиолігархічний пакет законопроектів; Тягнибок і футбол за кого вболіває лідер ВО "Свобода".

21 травня Моя мрія ‒ Україна, в якій гідно житимуть українці, ‒ Олег Тягнибок в етері радіо "Місто" (Хмельницький) Відео

21 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницької радіостанції "Місто". Основні теми розмови у програмі "Віч на віч": відверто про родину, сім'ю, дітей, дружину. І про мрію ‒ країну, в якій гідно житимуть українці.

20 травня Як змінити змінити систему впливу олігархів на владу. Олег Тягнибок в етері хмельницького телеканалу "TV7+" Відео

20 травня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницького телеканалу "TV7+". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": про традиції української нації; українські націоналісти та сучасні европейські цінності; пакет антиолігархічних перетворень; шляхи зміни систем впливу олігархів на владу; імовірність дострокових виборів.

Показати старіші події