Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

19 квітня Влада хоче посварити добровольців та кадрових військових ЗСУ, ‒ Олег Тягнибок Відео

Київська "Свобода", "Легіон Свободи" та Окрема добровольча чота "Карпатська Січ" разом з иншими комбатантськими організаціями 19 квітня 2018 року взяли участь у пікетуванні Верховної Ради України з вимогою офіційного визнання статусу добровольців. До заходу долучилися парламентарі-свободівці та Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

16 квітня Олег Тягнибок про реванш режиму Януковича, владу і олігархів, Революцію Гідності і "Свободу Відео

16 квітня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne".

10 квітня Ми проти олігархів: ми за те щоб в Україні заможних людей було багато, - Олег Тягнибок Відео

10 квітня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницького телеканалу "TV7+". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": про Марш сили нації; антиолігархічний пакет законодавчих змін; економічні й політичні вимоги націоналістів; приватизація та націоналізація; проблема трудової міграції; Великоднє привітання.

8 квітня Великоднє привітання від лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока та його онуки Юстинки Відео

Христос воскрес ‒ воскресне Україна! Веселих Свят у СВОїй, БОгом ДАній країні! Великоднє привітання від лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода", керівника націоналістичної фракції у Верховній Раді України VII скликання Олега Тягнибока та його онуки Юстинки.

3 квітня Депутати мають бути слугами народу, а не служками олігархів, ‒ Олег Тягнибок на Марші сили нації Відео

Антиолігархічний пакет докорінних перетворень - це лакмусовий папірець для слуг народу. Або вони проголосують за нього, або покажуть, що насправді є служками олігархів, ‒ наголосив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час своєї промови на Марші сили нації "За українське майбутнє без олігархів". що відбувся у Києві 3 квітня 2018 року.

3 квітня Антиолігархічний Марш сили нації: Олег Тягнибок про його мету та організаційні моменти Відео

3 квітня 2018 року лідер ВО Свобода Олег Тягнибок разом з лідерами инших націоналістичних сил розповіли журналістам про мету та організацію маршу сили нації "За українське майбутнє без олігархів.

3 квітня Про підсумки антиолігархічного Маршу Сили Нації, роботу САП-НАБУ та е-декларування, ‒ Олег Тягнибок на "112 Україна" Відео

3 квітня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі: - провал голосування щодо е-декларування для громадських активістів - оцінка роботи антикорупційних органів САП та НАБУ - підсумки антиолігархічного маршу сили нації.

30 березня Про таємні дії влади, гризню силовиків, пропозиції й дії націоналістів, - Олег Тягнибок на "112 Україна" Відео

30 березня 2018 року лідер "Свободи" Олег Тягнибок взяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Теми розмови: гризня між антикорупційними органами; боротьба з корупцією та олігархами - рецепти "Свободи"; таємні тези, які впроваджує влада; початок президентських перегонів; Луценко - Медведчук - Савченко; хто є головним стратегічним партнером "Свободи"; про розірвання договору з РФ; е-декларування - чи до всіх воно має застосувуватись; робота в Раді: чому "Свобода" зносила паркани і ставила на місце "регіоналів".

30 березня Про влади і посади, людей і порядок, націоналістів і перемогу, - Олег Тягнибок у програмі "Vox populi" Відео

30 березня 2018 року лідер ВО "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK" у програмі "Vox populi".

29 березня Тягнибок на радіо НВ 29.03 Відео

Марш 3 квітня, приватизація держпідприємств та "продаж" землі, справа Савченко та дії націоналістів. Олег Тягнибок про актуальне на радіо "НВ".

Показати старіші події