Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

8 серпня Олег Тягнибок про НАЗК і корупцію, владу і справу Манафорта, особливий статус окупованих районів Донбасу і вибори Відео

8 серпня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": робота антикорупційних органів, зокрема НАЗК; відповідальність політиків; справа Манафорта: правда про "Свободу" і владу; закон про особливий статус ОРДЛО: що приховує влада.

8 серпня Олег Тягнибок про політичне і особисте у програмі "Голос народу" Відео

8 серпня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK". Основні теми розмови у програмі "Голос народу": майбутні вибори і участь в них "Свободи"; про владу і добровольців на фронті; справа Манафорта і "Свобода"; російсько-грузинська війна; ситуація в міськраді Чернівців; щодо продажу землі; де й як проводить відпустку Тягнибок; яке хоббі чи захоплення має лідер "Свободи".

2 серпня Олег Тягнибок про терор в Україні, політичну агресію Угорщини, спорт і політику Відео

2 серпня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": напади на активістів по всій Україні; політична агресія Угорщини; спорт і політика; як досягти перемоги і миру.

2 серпня Олег Тягнибок про "полювання" на активістів, справи Януковича та Савченко, угорське питання Відео

2 серпня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Еспресо". Основні теми розмови у програмі: напади на громадських й політичних активістів; угорська агресивна зовнішня політика; справа Януковича; справа Савченко; боротьба з олігархами та корупцією.

31 липня Олег Тягнибок про енергетичну безпеку, боротьбу з олігархами та неминучий розпад Росії Відео

31 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері львівського телеканалу "НТА".

27 липня Потужна українська держава можлива за умови єдиної віри, єдиної церкви, єдиної мови, ‒ Олег Тягнибок Відео

27 липня 2018 року у Києві відбулась Хресна хода УПЦ КП до річниці Хрещення Київської Русі-України. Одним з учасників ходи був і лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок.

26 липня В Україні олігархічна система управління і це потрібно негайно змінювати, ‒ Олег Тягнибок Відео

26 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: зміна олігархічної системи влади; захист військових добровольців; затримка виплат пенсій; мажори і ДТП; націоналізм і Україна. Більше відео за участі Олега Тягнибока та інших представників ВО "Свобода" дивіться у відповідному розділі на сайті об'єднання.

26 липня Олег Тягнибок про анексію Криму та інтереси України, про щастя і тарифи Відео

26 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": рівень щастя і добробуту українців, що очікує українців в період виборчої кампанії, декларація Держдепу США по Криму.

20 липня Владі вигідно, аби війна тривала далі, ‒ Олег Тягнибок Відео

20 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок був гостем етеру телеканалу "NewsOne". У програмі говорили про війну на сході, міжнародну політику України, зустріч Дональда Трампа і Владіміра Путіна, а також обговорили інші актуальні теми.

20 липня У міжнародній політиці Україна має захищати власні інтереси, ‒ Олег Тягнибок Відео

20 липня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови: про те, як має діяти Україна в міжнародній політиці та про позицію націоналістів щодо планів влади на приватизацію.

Показати старіші події