Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

10 січня Олег Тягнибок та Руслан Марцінків про важливе минуле й актуальне сучасне в етері "3 студії" Відео

10 січня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок та міський голова Івано-Франківська свободівець Руслан Марцінків взяли участь в етері івано-франківського телеканалу "Третя студія".

5 січня Олег Тягнибок та Руслан Марцінків із підсумками та прогнозами на каналі "3 студія" Відео

5 січня 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків взяли участь в етері телеканалу "3 студія". Основні теми розмови: підсумки року: владні заяви та реалії життя; чи буде 2018-й переломним; важливість проведення Маршів на честь Степана Бандери; святкування Різдва 25 грудня чи 7 січня; як змінюється Івано-Франківськ; Різдвяні святкові побажання.

27 грудня 2017 Усіх українців які знаходяться поза межами України ми повинні звільняти, ‒ Олег Тягнибок Відео

27 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови: звільнення українських полонених.

27 грудня 2017 Один українець вартує десятків московитів, ‒ Олег Тягнибок щодо звільнення полонених в етері "112 Україна" Відео

27 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Головна тема програми: повернення громадян України із полону терористів.

26 грудня 2017 Про "Свободу" та її союзників й ворогів. Олег Тягнибок у програмі "Складна розмова" Відео

26 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу UA:Перший. Основні теми програми "Складна розмова": рейтинг "Свободи" - реальний та вигаданий; хто не пустив "Свободу" до Верховної Ради; фінанси партії - що "шукала" НАЗК; як Україні повернути ядерний статус; повернення смертної кари - за що й чому; спільні дії із союзниками по Національному маніфесту; якою буде участь "Свободи" у президентських виборах.

26 грудня 2017 Олег Тягнибок та Олександр Сич з оцінкою ситуації в Україні та підсумками 2017 року Відео

26 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок та голова Івано-Франківської обласної Ради, свободівець Олександр Сич взяли участь в етері івано-франківського телеканалу "Галичина".

24 грудня 2017 Про приховану суть децентралізації та загрози від держбюджету-2018. Олег Тягнибок та Олександр Сич Відео

24 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок та голова Івано-Франківської обласної Ради, свободівець Олександр Сич взяли участь в етері івано-франківського телеканалу "Третя студія". Основні теми розмови: державний бюджет і місцеві бюджети ‒ скільки й чому не вистачає; які загрози несе децентралізація; дочасні вибори ‒ коли і чому; щодо святкування Різдва ‒ якого дня.

20 грудня 2017 Олег Тягнибок на ток-шоу "Український вибір": основні тези від лідера ВО "Свобода" Відео

20 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми дискусії у програмі "Український формат": - президентські вибори: якою буде Україна після виборів - яку стратегію і тактику пропонує "Свобода" - що і за що Україна має вимагати від Росії - про головних ворогів України і що з ними роботи - якою має бути зовнішня політика України - чому влада не звертає увагу на законопроєкти "Свободи" - про приховану суть відносин між владою та МВФ - яким має бути державний устрій України - якою має бути форма правління в Україні.

15 грудня 2017 Про владу олігархів, протестні настрої людей та дії опозиції, Олег Тягнибок на каналі "НТА" Відео

15 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу НТА та радіо "Вголос". Основні теми розмови у програмі "Наголос": - заяви РНБО про військовий наступ РФ - що за тим стоїть - про реакцію України на закиди сусідів - про українсько-польські відносини - про зовнішню політику влади та дії МЗС - "справа Саакашвілі" та протестні настрої населення - якими мають бути кроки й дії опозиції - про Вакарчука та президентські вибори - про законодавчі пропозиції "Свободи" - про імпічмент президенту - про рівень політичної освіти українців.

7 грудня 2017 Олег Тягнибок ‒ про держб'юджет-2018, небезпечні дії чинної влади, революційну ситуацію, імпічмент президенту Відео

7 грудня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "NewsOne". Основні теми розмови:

Показати старіші події