Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

9 березня Олег Тягнибок - в етері телеканалу НТА Відео

9 березня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "НТА". Основні теми програми "Правда": ультиматум владі озвучений під час Маршу Національної Гідності; реакція влади на спільні дії націоналістів; координація дій між ВО "Свобода", Національним корпусом та Правим сектором; хто й чому в Україні "розхитує човен"; про підступні дії влади; про імовірність дочасних виборів; про дієвість іноземної допомоги Україні; геополітична стратегія України; причини зростання комунальних тарифів; що ховається за кредитами МВФ; скільки грошей приховано в офшорах; дієздатність нинішнього Уряду та чинної Верховної Ради; революційна ситуація в Україні.

27 лютого Олег Тягнибок та Олександр Сич в етері ОТБ "Галичина" Відео

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та заступник голови партії з ідеологічних питань, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич 27 лютого 2017 року взяли участь в етері обласного телебачення "Галичина". Свободівці розповіли про Марш національної гідности, перспективи об'єднання націоналісичних політичних сил, охарактеризували існуючу суспільно-політичну ситуації в країні та дали власну оцінку можливости проведення позачергових парламентських виборів.

27 лютого Олег Тягнибок у програмі "Новий погляд" на ТРК "РАІ" Відео

27 лютого 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у програмі "Новий погляд" на телеканалі "РАІ". Олег Тягнибок розповів про свою родину, знайомство з коханою дружиною, пригадав студентські роки, початок громадсько-політичної діяльності, а також охарактеризував існуючі проблеми та перспективи розбудови Української держави.

22 лютого Олег Тягнибок ‒ в етері каналу "112 Україна" Відео

22 лютого 2017 року, Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань, керівник націоналістичної фракції у Верховній Раді України VII скликання Олег Тягнибок взяв участь в прямому етері телеканалу "112 Україна" у програмі "Вечірній прайм".

11 лютого Олег Тягнибок: промова до 123-річчя "Соколу" Відео

11 лютого 2017 року з нагоди 123-ї річниці з дня створення Всеукраїнської громадської молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" у Тернополі відбувся націоналістичний зліт "Соколи Майдану". Урочистим смолоскипним "Маршем Правих традицій" майже пів тисячі націоналістів ‒ представники осередків "Сокола" з Тернополя, Одеси, Запоріжжя, Хмельницького, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Києва, Житомира, Вінниці, Рівного, Львова ‒ пройшли вулицями міста. До урочистостей також долучився лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

22 січня Олег Тягнибок вітає з Днем Соборності Відео

У неділю, 22 січня 2017 року, ВО "Свобода" спільно з ВГО "Сокіл" та иншими націоналістичними організаціями провели акцію до Дня Соборности України. У заході, що проходив на Мосту Метро, взяли участь близько 500 активістів, які з'єднали живим ланцюгом правий та лівий береги Дніпра. На акції був присутній лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

4 січня Інтерв'ю Олега Тягнибока журналу "Країна" Відео

Країна дозріла до необхідності провести дострокові парламентські і президентські вибори, - каже голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Інтерв'ю опубліковано в журналі "Країна". Повний текст статті читайте за посиланням: svoboda.org.ua

25 грудня 2016 Програма "Кут зору". Олег Тягнибок Відео

25 грудня 2016 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", керівник націоналістичної фракції у Верховній Раді України VII скликання Олег Тягнибок і голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін взяли участь в етері каналу "Житомир" (філії НТКУ "Житомирська регіональна дирекція") у програмі "Кут зору". Свободівці розповіли про наявні досягнення за 25 років діяльності партії.

23 грудня 2016 "Свобода" відзвітувала за рік роботи в Київраді Відео

23 грудня 2016 року в колонній залі Київської міської ради відбувся відкритий звіт фракції ВО "Свобода" за підсумками року роботи. На заході був присутній лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, а також народні депутати України Андрій Іллєнко та Юрій Левченко, яких було обрано до парламенту в київських мажоритарних округах.

20 грудня 2016 "Про політику" | Олег Тягнибок Відео

У вівторок, 20 грудня 2016 року, Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", керівник націоналістичної фракції у Верховній Раді України VII скликання Олег Тягнибок взяв участь в етері програми "Про політику" на каналі "Еспресо TV". Під час етеру обговорили політичну корупцію в Україні (так звані записи нардепа Олександра Онищенка, амбарну книгу Партії регіонів, провадження проти голови ЦВК Михайла Охендовського); війну на Сході, Мінські переговори, перспективи миру і Надію Савченко; безвізовий режим ЕС з Україною та инше.

Показати старіші події