Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

20 травня Олег Тягнибок та Олександр Симчишин про актуальне в етері телеканалу "Ексклюзив" Відео

20 травня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок та міський голова Хмельницького Олександр Симчишин були учасниками етер хмельницького телеканалу "Ексклюзив". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": про зустрічі з українцями ‒ про настрої людей; тарифи, субсидії ‒ обман від влади; "темна" сторона децентралізації; земельне питання ‒ хвилювання українців; актуальна проблематика Хмельницького.

20 травня Олег Тягнибок відвідав Хмельниччину. Спеціяльний репортаж Відео

Влада, яка спекулює на святих для українців речах, запустила процес розпродажу України оптом і вроздріб. Зокрема, зараз є актуальними теми землі та стратегічних підприємств. Усе, що залишилося в України з національних багатств, вона планує знищити і продати. Про це 20 травня 2017 року заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з громадою в Хмельницькому. Очільник націоналістичної політичної сили наголосив, що за розмовами можновладців про "благі справи" насправді криється їхнє бажання заново зробити українців кріпаками.

19 травня Олег Тягнибок та Олександр Сич в етері телеканалу "РАІ" Відео

19 травня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок та голова Івано-Франківської облради Олександр Сич були учасниками етеру ТРК РАІ. Основні теми розмови у програмі "Новий погляд": наука та розбудова націоналістичних партій; маніпуляції влади й законотворчість націоналістів; соціяльна політика у мононаціональній державі; подвійне громадянство як загроза для України; загравання влади з російською церквою; Европа та Україна ‒ місце, вплив, залежність; Національна революція ‒ коли і хто її завершить.

19 травня Олег Тягнибок та Олександр Сич про актуальне в етері телеканалу "Галичина" Відео

19 травня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, а також заступник голови партії, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич були учасниками етеру телеканалу "Галичина". Основні теми розмови у програмі "Актуальне інтерв'ю": важливість наукової конференції "Соціяльна політика в українському націоналізмі"; яка влада використовує людей; за яким політичним сценарієм розвиватиметься Україна; вади проєкту нового Трудового кодексу; земельне питання ‒ що планує влада і чого вимагають націоналісти; сучасні принципи українського націоналізму; соціяльний вибух ‒ коли це може статись й до чого призведе; таємний законотворчий план влади.

15 травня Олег Тягнибок в етері телеканалу "ТІМ-ТВ" (Прилуки): про землю, псевдореформи, брехню влади та вибори Відео

15 травня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері прилуцького телеканалу "ТІМ-ТВ". Основні теми розмови: вимоги Майдану та їх виконання; земельне питання ‒ позиція "Свободи"; оцінка роботи Верховної Ради ‒ легітимність так коаліція; актуальність дочасних виборів; енергетичний ринок ‒ споживач та олігархи.

14 травня Олег Тягнибок у Прилуках. Відеофрагмент трансляції телеканалу "Прилуки ТВ" Відео

14 травня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок зустрівся з мешканцями міста Прилуки Чернігівської области, привітав прилучанок із Днем матері, а також узяв участь у відкритті першої черги будівництва західної трибуни стадіону "Супутник", відремонтованої коштами активістів Прилуцької міської "Свободи". Відеофрагмент трансляції телеканалу "Прилуки ТВ" від 15.05.2017.

14 травня У Прилуках Олег Тягнибок привітав українок із Днем Матері Відео

14 травня 2017 року в Прилуках, що у Чернігівській області, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок привітав мешканок міста із Днем Матері. Святкова зустріч відбулась на центральній площі міста. У заході взяло участь більше сотні містян.

14 травня За активної участи ВО "Свобода" у Прилуках почалось відродження міського стадіону Відео

14 травня 2017 року в Прилуках, що на Чернігівщині, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь в урочистому відкритті першої черги відновленого стадіону "Супутник". На заходах також були присутні заступник Голови об'єднання Руслан Кошулинський та очільник Чернігівської обласної "Свободи" Руслан Андрійко.

2 травня Олег Тягнибок в етері телеканалу "Ексклюзив" Відео

2 травня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері хмельницького телеканалу "Ексклюзив". Основні теми розмови у програмі "Момент істини": робота міського голови Хмельницького; економічний форум у Хмельницькому; проект нового Трудового кодексу України; земельне питання ‒ позиція "Свободи"; вимоги МВФ ‒ чергова брехня влади; безвіз для України ‒ об'єктивні реалії; візовий режим з РФ.

29 квітня Олег Тягнибок в етері телеканалу "НТА" та радіо "Вголос" Відео

29 квітня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу НТА та радіо "Вголос". Основні теми розмови у програмі "Наголос": реванш диктатури Януковича та російсько-комуністичного режиму; реакція влади на реваншистські дії ворогів України; нова редакція "Трудового кодексу" ‒ чому "Свобода" проти; що насправді вимагає МВФ від України; подальша доля референдум щодо заборони продажу землі; чому "Свобода" проти продажу землі с\г призначення; чого чекати від Верховної Ради; чи можлива відставка уряду Гройсмана; офіційна блокада ОРДЛО ‒ що влада приховала від українців.

Показати старіші події