Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

16 листопада Олег Тягнибок про найактуальніше в етері телеканалу "112 Україна" Відео

16 листопада 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". основні теми розмови у програмі "Вечірній прайм": 25 грудня є офіційним вихідним; церковні свята в родині Тягнибока; зміна системи влади в Україні; судова реформа; вибори до ОТГ; зміни до кримінального кодексу; поняття націоналізму; толернатність і Тягнибок.

16 листопада Про Україну, мову, владу, вибори і відповідальність: Олег Тягнибок на каналі ZIK Відео

16 листопада 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK" у програмі "Vox Poрuli". Лідер українських націоналістів у прямому етері відповів на питання телеглядачів, зокрема, щодо мови, дій влади, прийдешні вибори і політичну відповідальність.

6 листопада Олег Тягнибок про актуальне в етері чернівецького телеканалу "Вежа" Відео

26 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері чернівецького телеканалу "Вежа". Основні теми розмови у програмі "Пряма відповідь": вибори до ОТГ; аналіз адміністративно-територіяльної реформи; законопроекти про скасування депутатської недоторканності; зміна виборчого законодавства; про "велику політичну реформу"; щодо заборону політичної реклами; про акцію біля Верховної Ради та про Саакашвілі; щодо мовної статті Закону "про освіту"; про візовий режим з РФ.

31 жовтня Підсумки вибори в ОТГ: про таємний задум влади й реальні перемоги "Свободи". Олег Тягнибок в етері львівського телеканалу НТА Відео

31 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері львівського телеканалу НТА. Основні теми розмови у програмі "Насправді": підсумки виборів в ОТГ: мета влади - перемоги "Свободи"; протестні настрої населення; якими мають бути дії опозиції.

27 жовтня Олег Тягнибок про пам'ять, протести та реформи. Етер на житомирському телеканалі СК1 Відео

27 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері житомирського телеканалу СК1. Основні теми розмови у програмі "Післямова": про актуальність слова Олега Ольжича та Олександра Олеся; про вибори голів ОТГ; оцінка адміністративно-територіяльної реформи; про акції протесту та "велику політичну реформу"; про актуальність дочасних виборів; про Саакашвілі та його дії; про реакцію влади на акції протесту; про методи й шляхи боротьби з олігархам; про "Свободу" - хто фінансує партію.

27 жовтня Перший в Україні пам'ятник Олегові Ольжичу відкрили у Житомирі Відео

27 жовтня 2017 року в Житомирі за участи лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока та голови обласного осередку партії Сидора Кізіна відбулось урочисте відкриття скверу та першого в Україні пам'ятника націоналісту, видатному поетові, політичному діячеві, археологу, почесному громадянину Житомира Олегу Ольжичу ‒ героєві, що є символом української нації.

25 жовтня Олег Тягнибок в етері харківської телекомпанії "АТН": про актуальне станом на 24 жовтня Відео

24 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері харківської телекомпанії "АТН". Головна тема: останні події біля Верховної Ради та в сесійній залі парламенту - суть так званої "Великої політичної реформи".

24 жовтня Велика політична реформа: що приховує влада і що пропонує "Свобода". Олег Тягнибок на радіо Holos.fm (Голос свободи) Відео

24 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері інтернет радіостанції Holos.fm (Голос свободи). Основні теми розмови: Велика політична реформа - правда й брехня.

23 жовтня Олег Тягнибок про актуальне в етері телеканалу "ATV" | Суми | 23.10.2017 Відео

23 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері сумського телеканалу "ATV". Основні теми розмови у програмі "Відверта розмова": вибори 29 жовтня голів ОТГ; робота міського голови Конотопа; акції біля Верховної Ради - причини й наслідки; оцінка дій Саакашвілі та опозиції загалом; оцінка реформ від влади.

22 жовтня Олег Тягнибок у програмі "Відповіді" Відео

22 жовтня 2017 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок дав інтерв'ю телеканалу "ТІМ" (Чернігівщина). В етері програми "Відповіді" очільник націоналістів розповів, зокрема, про ставлення націоналістів до скасування депутатської недоторканности, а також про причини непідтримки урядових реформ.

Показати старіші події