Олег Тягнибок
Голова ВО "Свобода"

21 березня Українські націоналісти розпочинають масштабні акції протести. Перша ‒ відбудеться 3 квітня, - Олег Тягнибок Відео

3 квітня 2018 року українські націоналісти проведуть спільну всеукраїнську акцію Марш сили нації "За Українське майбутнє ‒ без олігархів" Про це заявив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок на вшануванні героїв Карпатської Січі.

5 березня Олег Тягнибок - в етері каналу "Аверс" Відео

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок взяв участь у програмі "Актуальне інтерв'ю" на телерадіокомпанії "Аверс". Під час етеру обговорили питання енергетичної кризи у зв'язку з припиненням постачання газу з Російської Федерації, приватизацію стратегічних підприємств, координацію націоналістів, вибори та інші актуальні питання, що турбують українців.

28 лютого Таємні домовленості влади, слова президента, вимоги й дії націоналістів: Олег Тягнибок про актуальне Відео

28 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "112 Україна". Основні теми розмови у програмі: таємні домовленості влади щодо можливих дочасних виборів; прес-конференція президента - слова і обіцянки; енергетична політика держави; рішення Стокгольмського арбітражного суду; нове керівництво НБУ - позиція "Свободи".

16 лютого Олег Тягнибок про таємні плани влади щодо виборів та дії опозиції, зокрема націоналістів Відео

16 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK". Основні теми розмови: - таємні плани влади щодо дострокових виборів - дії опозиції, зокрема націоналістичних політичних сил - про репресії проти "Свободи" - злочинні дії нинішньої влади.

12 лютого Правда й брехня щодо дій та заяв націоналістів: Олег Тягнибок в етері "Думская ТБ" Відео

12 лютого 2018 року лідер ВО "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Думская ТБ". Основні теми розмови: реакція на скандальний польський закон:; оцінка створення "національних дружин"; правда й брехня щодо дій та заяв свободівців.

12 лютого Геополітичним лідером може стати лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, ‒ Олег Тягнибок Відео

Не навівши порядку всередині власної держави, не здобудемо сили для експансії. Лише монолітна, згуртована нація, керована великою ідеєю, а не приземленими калькуляціями, зможе стати геополітичним лідером. Бо той, хто контролює простір між Балтійським і Чорним морями, домінує в Східній і Центральній Європі, впливає не лише на Європу, але й на цілий світ. Про це 9 лютого 2018 року на урочистому відкритті V Бандерівських читань заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

8 лютого Як реагувати на польський закон та "молебні обіди", як господарюють українські націоналісти та як побороти олігархію. Відповіді Олега Тягнибока Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Прямий". Основні теми розмови: ставлення до "молитовних сніданків" та "віденських балів"; як має відреагувати Україна на скандальний польский закон; українські націоналісти та позиція Польщі; кому "Свобода" вимагає скасувати пенсії; дії націоналістів при владі ‒ конкретні приклади; рішучість ті різкість націоналістів ‒ у чому різниця; боротьба з олігархами ‒ що конкретно пропонує "Свобода".

8 лютого Олег Тягнибок про можливе майбутнє українсько-польських відносин Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Еспресо ТБ". Одна з основних тем розмови - майбутнє українсько-польських відносин після ухвалення скандального закону.

8 лютого Там де топтали історію України, нині ллється кров, ‒ Олег Тягнибок з коментарем щодо "справи Януковича" Відео

8 лютого 2018 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "Еспресо ТВ". Одна з тем розмови: справа Януковича та окупація Криму й Донбасу - уроки минулого й помилки сьогодення.

7 лютого Олег Тягнибок відповідає на актуальні запитання глядачів в етері телеканалу ZIK Відео

7 лютого 2018 року лідер ВО "Свобода", народний депутат України III, IV і VII скликань Олег Тягнибок узяв участь в етері телеканалу "ZIK" у програмі "Vox Poрuli" (Голос народу): скандальний польський закон: реакція України та можливі наслідки для українців; відпочинок президента Порошенка під час війни; національні дружини: хто їх організував та хто їх фінансує; чи буде Тягнибок балотуватись у президенти і якими будуть перші рішення; про внутрішніх ворогів та боротьбу з ними; як здолати корупцію та усунути від влади олігархів; як винищити кнопкодавство у Верховній Раді.

Показати старіші події